SC

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns marius spune:

Nu am sa intru in acest joc. Si aici este una din probleme. Va tot aruncati cu afirmatii reciproce va asteptati explicatii acestea nu va convin si don nou lansati alte discutii, alte provocari si tot asa. Am tras linia, asta inseamna ca pana aici a fost cum a fost, acum cine trece peste inseamna ca asta doreste in realitate. Cam asta ar fi.

Eu pur si simplu / Pagina familiei / Tot noi / Mai multe... / www.youtube.com/user/mariuspernes" target="_blank"> Video
Pagina legislativa

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns buli spune:



ma scuzati ... stiu ca nu m-a intrebat nimeni nimic

va certati si va demolati asa cum numai niste femei foarte destepte pot s-o faca.
da'i cam pacat. si cam exagerat, zau asa.

si gata, ma duc la locul meu - scuzati deranjul.

ps - nu m-am bagat decit pt ca imi sinteti dragi amindoua si n-as vrea ca aceasta gilceava sa se sfirseasca cu vreo retragere (cum s-a mai intimplat)



www.youtube.com/watch?v=YhWZ7bpfQag" target="_blank">@

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns conchita spune:

Citat:
citat din mesajul lui marius

Nu am sa intru in acest joc. Si aici este una din probleme. Va tot aruncati cu afirmatii reciproce va asteptati explicatii acestea nu va convin si don nou lansati alte discutii, alte provocari si tot asa. Am tras linia, asta inseamna ca pana aici a fost cum a fost, acum cine trece peste inseamna ca asta doreste in realitate. Cam asta ar fi.

Eu pur si simplu / Pagina familiei / Tot noi / Mai multe... / www.youtube.com/user/mariuspernes" target="_blank"> Video
Pagina legislativa


afirmatia ta este eronata, asta este problema. nu a provocat-o nimeni. si cand imi spui ca am provocat-o, e normal sa astept un citat macar, pentru ca nu-mi asum acuzatia asta - am IGNORAT-O. e imposibil sa mi-l oferi, pentru simplul motiv ca NU exista asemenea citat. intai mi-ai cerut citate concrete, iar cand iti cer acelasi lucru sa-ti sustii afirmatia, tu spui ca nu te prinzi in jocul asta, pai nu mai inteleg nimic.

pe de alta parte, nu scrie nicaieri in regulament ca provocarea merita insulte si ca acestea vor fi trecute cu vederea. daca Gabi crede ca un copil trebuie certat, asta inseamna ca e afront la persoana lu Denizel si persoana cu pricina e indreptatita sa-i spuna lui Gabi ca e grobiana?!! daca eu vorbesc cu moderarea, nu cu Denizel, despre insulte, merit sa mi se puna pe tapet tot dosarul strans de Denizel despre viata mea privata care NU o priveste??? pe ce planeta functioneaza regula asta? am vazut ca imparti avertismente pentru infinit mai putin decat insultele absolut incredibile proferate de sus numita.

nu e drept, nu e corect, nu e fair, Marius. dar ai autoritatea sa tragi linie, asta accept. poti inchide subiectul si multumesc pentru timp si dialog.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns marius spune:

Bun tragem linie si sunt mai atent (sper) la mai multe utilizatoare dar.... promit sa fiu mult mai zgarcit la vorba. Nu am sa accept nici provocarile verbale ce duc implicit la reactii absurde si escaladari inutile ale unui dialog ce devine monolog. Este precis clar mult mai clar decat crede oricine cand cineva "arunca" momeala sau "pastila" de asa maniera incat sa duca la reactii din partea interlocutoarei. Nu oi fi eu lingvist de profesie dar nici naiv nu sunt si chiar daca nu spun nu inseamna ca nu prind pastila asa cum este ea. Mai fina sau mai putin fina. Sunt convins ca oricine stie in fapt ca asta face dar... o face uite asa. Nu suntem la gradinita sa ne tot paracim, nu suntem la gradinita sa ne tot aruncam gratuit invective pastile trulilu si trulila... contez pe exact maturitatea voastra la urma urmei asa cum spueaa cineva mai sus va apreciez sincer.
Ok?
Hai sa mergem mai departe.

Eu pur si simplu / Pagina familiei / Tot noi / Mai multe... / www.youtube.com/user/mariuspernes" target="_blank"> Video
Pagina legislativa

Mergi la inceput