Rahova sau apropiere (58)

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns anangel_lexi spune:

Buna tuturor.
Vio, multa sanatate si tie si lui Mihnea.
Vicky, cum mai e Dani?
Monica, multumim de intrebare, e mai bine cu gradi, plange doar cand pleaca taica-sau, in rest e ok, se joaca, a inceput sa inteleaga ce i se spune...deci suntem pe drumul cel bun. Nu am mai povestit pentru ca nu mai reprezinta o problema pentru noi. Stresul cel mai mare acum il avem cu casa.

de Maria Cornelia (20.09.2006)
Din ce in ce mai mare
Si primele perlute
www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=88028d9eaeae0f93a00846" target="_blank">Vesnic cu Emma in suflet
PENTRU SEBI

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns monica-elizabet spune:

Fetele rahoviste
vicky, ma bucur ca Dani este mai bine
vio voi cum sunteti
lexi, lasa ca se obisnuieste ea...voi unde faceti casuta? in ro sau acolo?
pe toate

monica

Prajituri si papa bun
Prajituri si Papa bun 1
Prajituri si papa bun 2
Papa de post




Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns violeta69 spune:

fetelor,va multumesc

eu azi am stat acasa ca mai aveam 1 zi de CO pe care nu o facusem...
parca ceva mai bine,m-am indopat cu vitC
acum am luat nurofen plus si la contraindicatii scria ca poate aparea atacul de cord sau accidente vasculare cerebrale...asa ca daca nu mai apar pe-aici inseamna ca am pus-o

Mihnea e ok....m-a suparat azi ca a luat B la caietul de teme de la lb.romana pt ca ultimele 2 teme le-a scris urat (desi primele 4-5 au fost scrise f frumos)
asa ca i-am scos televizorul din camerapedeapsa....


noapte buna

Alaturi de SONIA
si MIHAITA are nevoie de noi,BLOGUL LUI MIHAITA
si nu in ultimul rand donu'Bodo

Vio , mamica lui MIHNEA viitor "descoperitor" de infinit


Tot ce se intampla, se intampla intotdeauna cu un motiv!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns monica-elizabet spune:

ma bucur ca esti mai bine vio
of...ce suparare mare...stiu si eu ma "supar" da' las sa fie ei sanatosi ca notele...le corecteaza ei

monica

Prajituri si papa bun
Prajituri si Papa bun 1
Prajituri si papa bun 2
Papa de post




Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anangel_lexi spune:

Buna tuturor.
Daca nu mai apar pe aici, inseamna ca am dat coltul. Sunt un car de nervi dar asta e starea mea obisnuita de la un timp...
Monica, ce bine era daca faceam casuta in Ro, macar acolo munceam noi la ea, nu depindeam de nimeni. De 2 saptamani ma rog de faiantar sa vina sa ne puna gresia si faianta caci fara astea nu se pot monta toaletele si chiuvetele etc. Termenul de mutare e pe 22 oct si el imi spune senin sapt trecuta ca in niciun caz nu poate atunci si ca incepe saptamana asta. E deja miercuri, de luni il sun in continuu, are telefonul inchis. Azi dimineata mi-a raspuns la telefon si cand i-am spus cine sunt mi-a inchis telefonul. Credeati ca numai in Ro se poate asa ceva? Va inselati amarnic!!!
Nah, m-am descarcat...

de Maria Cornelia (20.09.2006)
Din ce in ce mai mare
Si primele perlute
www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=88028d9eaeae0f93a00846" target="_blank">Vesnic cu Emma in suflet
PENTRU SEBI

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Alinutzaa spune:

Buna dimi

Vio sanatate multa multa tie si lui Mihnea
Vicky ce face Dani?
Monica he heeee, ce va mai distrati voi. Bravo bravo!!!
Lexi ufffff, ce ghinion ai cu nenea asta! Imi pare tare rau! Nu ai cum sa vorbesti cu altcineva sa vina sa va rezolve cu gresia si faianta?

Noi suntem bine, nimic deosebit

toate fetele

Alina, mamica mandra a piciului Tudor si 5+

Handmade by Alina

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anangel_lexi spune:

Mi-am adus aminte: La multi ani, Ale de aissa! Nu stiu daca mamica ta mai intra sa ne citeasca, mi-ar face mare placere sa aflu ce mai faceti!

Alinutza, din pacate nu pot face nimic, e o firma subcontractata de firma care ne face casa si deja am comandat la ei gresia si faianta, deci ei ne-o vand si tot ei ne-o pun.

de Maria Cornelia (20.09.2006)
Din ce in ce mai mare
Si primele perlute
www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=88028d9eaeae0f93a00846" target="_blank">Vesnic cu Emma in suflet
PENTRU SEBI

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Alinutzaa spune:

Vai de capul meu!!!!!!!!!!!!!! Deci nu pot sa cred asa ceva!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Lexi, ceea ce scriu mai jos sa stii ca scriu cu cenusa in cap!!!!
Cu mare mare mare intarziere si repet, cu cenusa in cap, si cu milioane de scuze zic si eu
La multi ani Mariuca! . Sa fii sanatoasa, norocoasa si voioasa!

Alina, mamica mandra a piciului Tudor si 5+

Handmade by Alina

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Alinutzaa spune:

La multi ani Ale de aissa!

Alina, mamica mandra a piciului Tudor si 5+

Handmade by Alina

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anangel_lexi spune:

Alinutza, multumim frumos pentru urari. Si nu te mai stresa, nu e nicio problema, orice om uita.
Eu de ziua lui Ale a aissei nu pot uita pentru ca pt mine reprezinta un eveniment nefericit. Azi se implinesc 5 ani de cand tatal meu a plecat la Dumnezeu... In fiecare an, in aceasta zi, ma gandesc cum pe 30 sept 2004 o viata a plecat si una noua a inlocuit-o. Si ca sa fie coincidenta completa, pe Ale o cheama ca pe mine.
Sper sa nu se supere nimeni ca am scris randurile de mai sus. Aissa, daca citesti, sper ca nu te-ai suparat!

de Maria Cornelia (20.09.2006)
Din ce in ce mai mare
Si primele perlute
www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=88028d9eaeae0f93a00846" target="_blank">Vesnic cu Emma in suflet
PENTRU SEBI

Mergi la inceput