Fetele din Austria (29)

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Flaflo spune:

Nicoleta, chiar ma gindeam zilele trecute ca ne expira abonamentul luna viitoare si am fost doar de 3 ori..... Asa ca ma gindesc sa scoatem pirleala saptaminile urmatoare.
Adriana, super ca le-a placut fetelor in Grecia, sper ca si voi ati reusit sa va relaxati cit de cit.
Azi am avut o zi infernala: pina la 11.30 la munca, apoi la doctor pentru un vaccin, apoi m-am intilnit cu o prietena la masa de prinz, am fugit la cumparaturi, la 15 am fost la gradinita, am luat-o pe Bianca, la 16 am ajuns cu ea la balet, la 17 am fugit inapoi la gradinita la sedinta cu parintii (cu Bianca dupa mine). Sedinta a tinut de la 18 la 20, timp in care Bianca si alti copii care au venit cu parintii s-au zbenguit in sala de sport. Am plecat de acolo si am bagat-o direct in pat ca era treminata! Si eu la fel, asa ca ma duc sa ma culc!!!



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns LauraOana spune:

Morgen Fetele!!

a venit toamnaaaaaa!!! nu stiu daca sa ma bucur sau sa imi para rau.. afara e asa urat brrrr....

Mami de Sebastian Gabriel 30.Mai.2009 http://b1.lilypie.com/1dPfp2.png
www.hi5.com/friend/photos/displayPhotoUser.do?photoId=3271029365&ownerId=174883471&albumId=275705303" target="_blank">Burtica si Sebastian

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Flaflo spune:

Buna fetele, va doresc o toamna frumoasa, fara ploi si vint!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Nicoleta spune:

Mie toamna asta mi-e cunoscuta... parca am fi la Brasov. Brrrr....

Nicoleta, mama lui Stefan si a lui Matei

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Adriana_78 spune:

O toamna cu soare, fara ploi, imi doresc - nu-mi place frigul brrrr, o sa se intunece din ce in ce mai repede ... vreau sa vina vara!

Nu reusesc sa pun poze pe Picasa, apare mereu cod eroare 4.
Picasa mi se pare cel mai usor de utilizat, e chiar aiurea - sper sa-si revina

Adriana

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Nicoleta spune:

Salut.

Intrebare tehnica: ce faceti cu euro-centii de 1 si 2? Ca deja ne-au napadit...

Nicoleta, mama lui Stefan si a lui Matei

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns LauraOana spune:

Citat:
citat din mesajul lui Nicoleta

Salut.

Intrebare tehnica: ce faceti cu euro-centii de 1 si 2? Ca deja ne-au napadit...

Nicoleta, mama lui Stefan si a lui Matei


..ii bagam intr-o pusculita si cind e plina mergem cu ea la banca..ii bagam in "münzzählautomat", primim un bon, cu bonul mergem la ghiseu si primim banii in banconote sau euroi..

Mami de Sebastian Gabriel 30.Mai.2009 http://b1.lilypie.com/1dPfp2.png
www.hi5.com/friend/photos/displayPhotoUser.do?photoId=3271029365&ownerId=174883471&albumId=275705303" target="_blank">Burtica si Sebastian

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Nicoleta spune:

Deci asa... Multumesc. Parca vad ca-mi iau masina cu ei . Glumesc, dar chiar ca se strang, astia pe aici stiu sa dea restul corect!!

Nicoleta, mama lui Stefan si a lui Matei

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns LauraOana spune:

nicoletacum mai e cu scoala micutului? mai comenteaza profa sa il dai la "vorschule"?

Mami de Sebastian Gabriel 30.Mai.2009 http://b1.lilypie.com/1dPfp2.png
www.hi5.com/friend/photos/displayPhotoUser.do?photoId=3271029365&ownerId=174883471&albumId=275705303" target="_blank">Burtica si Sebastian

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Nicoleta spune:

Pe Stefan l-am mutat la o scoala privata, in clasa 1 (maine incepe). Este mai bine asa. Cel putin asa speram acum.

Nicoleta, mama lui Stefan si a lui Matei

Mergi la inceput