Mamici si burtici din Baia Mare(29)

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns melly23 spune:

Flavia


Un cer albastru fara nori, In calea ta sa fie, Sa ai in viata numai flori, Noroc si bucurie. La Multi Ani!!



Amelia primul anisor



Amelia

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns clauco spune:

FLAVIA, La Multi Ani !!!!!!!!!!!!!
Sa ai parte de multa sanatate si numai bucurii alaturi de cei dragi.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ralu88 spune:

la multi ani si din partea mea, flavia !!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anca81 spune:

Flavia

Anca & Carla (13.08.2008)
Carla la 1 an
Carla la mare

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns dflavia spune:

Salutare salutare

multumesc mult fetelor pentru urari, sunteti dragute

anca, claudia sper ca sunteti mai bine

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns AdrianaSM spune:

Flavia , multumesc ca ai trecut capitolul nou...am uitat..ma bag chiar acum sa il trec si sus pe listutza

Adriana, mamica binecuvantata de Estera (17.09.2008)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mihor spune:

Cu intarziere, La multi ani Flavia

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anca81 spune:

Neata, ce vreme nasoala . Azi stam in casa, sa vedem ce mai ispravim . De ieri Carla ridica capacul de la WC si arunca chestii inauntru, cu o deosebit de mare placere. Si e super smechera ca incearca usa sa vada daca e intredeschisa, daca e inchisa se reprofileaza, daca nu - .

tuturor.

Anca & Carla (13.08.2008)
Carla la 1 an
Carla la mare

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns renataozana spune:

Buna fetelor,hop si eu dupa o lungaaaaaaaa pauza
pe mine ma solicita copii la maxim si nu am prea avut timp de relax,chiar si acum ccel micut trage de cabluri.Fetelor ,nu stiu cum sunteti voi dar eu sunt extrem de epuizata.
Ce mari au crescut puisorii,aveti toate niste copilasi minunati,sa va traiasca si sa fie cuminti
la toate

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns melly23 spune:

sara buna lume!!!dar pe unde sunteti toate???? trezirea meyyy ca suntem pe pagina nr. 4 deja!!! haidetzi sa va dau eu un subiect daca tot nu avem ce povesti deci ia scrietzi-mi voi ce program au bebei vostri de masa!? si de somn ca noi deja nu mai avem decat un somn pe zi de la 12 la 14 si ma strac de cap deja ca nu mai stiu ce sa ma joc cu ea! si putetzi sa -mi scrieti si ce va mai jucati cu ei poate poate vad ceva nou!!!eu mai nou i-am luat lui Amelia creioane cerate si deseneaza amu deseneaza ceva de gen "zgarie pagina"

alte noutatzi nu am decat ca de maine o am pe socrella prin zona vreo 2 3 saptamani cam asta e feelingul meu!!!

alta noutate sunt unghiile cum probabil ati vazut si unele dintre voi ma ocup de manichiura deci cine vrea sa-mi dea un semn iar ptr cine nu a vazut video-ul il vedetzi aici:



e ceva mai complicat cu modele dar binenteles ma ocup de tot ce inseamna manichiura, pedichiura, cosmetica... dar fara gel sau acryl ca na...scoala mai de luna viitoare ...era o pasiunea de a mea mai veche la care am renuntat o vreme cam decand am ramas gravidutza dar acum vin in forta

mno cam atata de pe la mine !va pup pe toate si pe toti bebei!!!

Amelia primul anisor



Amelia

Mergi la inceput