Gasca de Constanta *110*

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Madamsadamy spune:

Am primit invitatie la cafea(Tania stie). Asa ca ma mobilizez, scap de lene si fug. La intoarcere cumparam doua pachete.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ontica Camelia spune:

Buna!
Ce faceti pe vantul asta?
Dana cred ca a fost buna cafeaua daca invitatia a fost de la Tania, sigur a fost savurata la maximum.
Simona sunteti o familie tare frumoasa! Sa fiti sanatosi si sa va bucurati de cele doua minuni ale voastre!
Da Tania, rochita are decolteu si la spate , de aceea ma agit in legatura cu sutienul.

Mandra mea cea mare este foarte fericita ca i se misca primul dintisor , mi-a povestit ca unui coleg i-a cazut dintele la gradi si ca si-a facut pilota pernuta, a pus dintele dedesupt, iar cand s-a trezit dintele era tot acolo . I-am explicat ca zana Maselutza vine doar seara, si numai acasa. Asta in ideea ca ii va cadea dintele la gradi si sa nu-l piarda.

Va doresc o sambata frumoasa!

***************************************
Bazar pentru Mihaita + Vreau sa nu mai fiu diferit

--------------------------------------------

Bazar pentru Bogdan
***************************

1 , 2, 3
www.dropshots.com/day.php?userid=173213&cdate=20070416" target="_blank">filme cu noi

Camelia cu Alexandra -Elena (27 feb 2004) & Tedora Lucia (5 aug 2007)

www.youtube.com/watch?v=IEL5RoD_xZc&NR=1" target="_blank">Tudor Gheorghe - Dorul calator

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns dadi_t spune:

Citat:
citat din mesajul lui Ontica Camelia

Da Tania, rochita are decolteu si la spate , de aceea ma agit in legatura cu sutienul.
***************************************


hmmm...in cazul asta nu merge topul meu , in schimb am o croitoreasa buna si s-a mutat de curand chiar in cartier la noi....asa ca daca ai nevoie
Iar in legatura cu ...cafeaua...musai iese buna, pentru ca sunt o cafegioaica sadea...nici macar montignac-ul nu m-a convins sa renunt la cafea..... Asa ca lista e deschisa doritoarelor...numai ca acum doar in we sunt free...am inceput serviciul...
Azi trebuia sa fim la un gratar.....si inca imi astept soatza neserioasa sa vina.... a plecat dimineata cu masina mea la ,,bibilit si s-a gandit ca tb s-o bibileasca si pe-a lui...si noi fetele stam de 4 ore imbracate motzate si-l asteptam

<<<Doar eu si lumea intreaga!>>>

nasi 2009!
poze!

Blogul lui Mihaita
Blogul lui Bogdan


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns DanaAlex spune:

salutare!!!

camelia am auzit de niste sutiene care sunt din silicon inclusiv cupa, invizibile total...se gasesc prin brick (maine ma duc la o nunta si nasa si-a luat asa ceva, deci voi vedea exact cum e)...nu stiu prea multe alte detalii, sunt decente la pret (in jur de 70 lei)... foarte frumoasa rochia pupici si toate cele bune....

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ontica Camelia spune:

Am scris un mesaj, si dupa ce i-am dat trimitere, m-a anuntat ca nu gaseste serverul. Sper sa nu patesc asa si cu acesta.

Tania ati ajuns in final la iarba verde, sau v-ati "gatit" degeaba?
Dana Alex te rog, daca are nasa tipm sa-ti spuna mai exact pe unde este magazinul cu pricina.

Eu ieri am mers la complexul tom pentru sutien si m-am intors cu pantofii pentru nunta , asa mi-am luat si rochia pentru nunta, ii cautam sotului camasa si in final ne-am intors acasa cu rochia , sau tot pe aceeasi "linie" imi cautam eu sutien si si-a luat el camasa, asa ca, ar trebui sa caut altceva, poate gasesc si sutien, ce spuneti?


***************************************
Bazar pentru Mihaita + Vreau sa nu mai fiu diferit

--------------------------------------------

Bazar pentru Bogdan
***************************

1 , 2, 3
www.dropshots.com/day.php?userid=173213&cdate=20070416" target="_blank">filme cu noi

Camelia cu Alexandra -Elena (27 feb 2004) & Tedora Lucia (5 aug 2007)

www.youtube.com/watch?v=IEL5RoD_xZc&NR=1" target="_blank">Tudor Gheorghe - Dorul calator

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Madamsadamy spune:

Camy, foarte buna cafeau, incercati si voi!!!
ca un facut, ce functioneaza telepatia asta. Incep sa scriu aici un raspuns si suna telefonul....raspund Tania zice : "te-ai trezit? Te astept la cafea!", oau.......Ash fi vrut sa mai scriu cate ceva . Dar vedeti, salivez si sunt pe fuga. Bye ,bye o sa mai scriu altadata. Fug la cofee!!!!!!!!1

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ontica Camelia spune:

Cu scuzele de rigoare pentru intarziere, le urez sarbatoritilor zilei de ieri Victor(bisous)& Dodo(kati), multa sanatate, bucurii si copilarie fericita!La multi ani!

Dana am de o cafea "vorbita", dar timpul a cam intrat la apa de cand a reluat serviciul . Acum am "haleala" pe foc pentru maine, asta ca sa mai am timp de coafat papusi sau mai stiu eu ce ideei le vin mandrelor .

Va doresc sanatate si o seara buna!


***************************************
Bazar pentru Mihaita + Vreau sa nu mai fiu diferit

--------------------------------------------

Bazar pentru Bogdan
***************************

1 , 2, 3
www.dropshots.com/day.php?userid=173213&cdate=20070416" target="_blank">filme cu noi

Camelia cu Alexandra -Elena (27 feb 2004) & Tedora Lucia (5 aug 2007)

www.youtube.com/watch?v=IEL5RoD_xZc&NR=1" target="_blank">Tudor Gheorghe - Dorul calator

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bettyk spune:

LA MULTI SARBATORITILOR VICTOR SI DODO.MULTA SANATATE SI IMPLINIRI.
Ce mai faceti fetelor?
eu am dus mandra la scoala si acum savurez cafeluta.
va astept si pe voi.
O zi buna sa aveti!

www.dropshots.com/bettyknicoleta" target="_blank">POZE NOI!scolarita

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns CRIXIA spune:

Bun regasit dragele mele forumiste!!

Scuze de absenta, nu ma vait, dar stiti cum e in prima luna cu bb mic, iar la mine e cam ca la Cornelia, eu zic ca am 2 copii si jumatate!

Off, plange....cred si eu, pana am citit eu un capitol restanta a venit ora mesei!!!

Sper sa revin tot azi!


Cris mami de Alexia & Ana

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Cornelia spune:

Crix, chiar ma gandeam la tine in ultimul timp. Macar asa printre picaturi, mai scrie-ne!




www.flickr.com/photos/cornelianis/" target="_blank">poze; poze2

Mergi la inceput