Se mai poate merge perioada asta la mare?

Se mai poate merge perioada asta la mare? | Autor: octopusu

Link direct la acest mesaj

Am cateva zile libere in weekendul viitor si ma gandeam sa perg putin la mare si cu baietelul meu de 1 an. Nu l-am dus deloc si as fi vrut sa il duc si pe el putin anul asta, dar mi-e sa nu fie prea frig. Imi pute-ti spune, va rog ce parere aveti, daca ati mai fost. Mai ales mamicile din Constata imi pot raspunde.

Raspunsuri

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns lulu77 spune:

octopusu,
sigur ca poti merge la mare, mai ales ca s-a anuntat vreme frumoasa, si chiar cu ceva vreme mai rece, dar fara ploi, este ideal ptr copil.
E clar ca nu se mai poate face plaja, sau daca prindeti vreme ca in acest week-end, mai ales sambata trecuta a fost superb, puteti sta linstiti la soare.
Dar este ideal ptr aerosol, aer, etc.
Gandeste-te ca noi, mamicile din Cta, mergem zilnic prin preajama marii, si avem numai de castigat.

DISTRACTIE PLAKUTA!.

Alina ,mamica lui LUCA GABRIEL (20.08.2007)
www.flickr.com/photos/15354374@N06/show/

"Nu exista funie sau lant care sa lege mai strans si mai iute decat itele dragostei!"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns adra_bell spune:

Noi am fost in we trecut la Balcic, am prins doua zile noroase, nu stiu daca o sa mai puteti face baie in mare, dar copilul se poate juca in nisip, va puteti plimba pe malul marii. Fetita mea doarme foarte bine la mare si ii place nisipul de pe plaja, iar in august a fost incantata si sa intre in apa si sa stea pe plaja.

adra_bell si Eva-Elena (14 nov 2007)
about Eva

secolul XX la subiectiv


Inseamna si asta ceva dar nimeni nu intelege ce

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns beshter spune:

Noi ne-am intors aseara dupa 10 zile la Doi Mai, de unde faceam incursiuni pe teritoriul bulgaresc de cate ori ploua sau erau prea multi nori.

Cred ca puteti merge linistiti. Imbracati copilul in straturi si, pe masura ce se incalzeste, mai dati jos cate unul. E chiar frumos acum, fara puzderia de turisti si cu plaje mai curate, unde copilul se poate zbengui in voie.

Distractie placuta!


You cannot both dance and not pay the piper.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns octopusu spune:

Multumesc pentru raspunsuri, mai m-am luminat putin.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns softurela spune:

Citat:
citat din mesajul lui octopusu

Multumesc pentru raspunsuri, mai m-am luminat putin.


Noi, suntem la mare, in Eforie Nord. Ieri si astazi a fost foarte cald, pustoaica s-a balacit in apa.
Plaja e goala are loc de alergat in voie.


Nasterea unui Miracol: http://forum.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=134518

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns witeflower spune:

Am o colega care tocmai s-a intors de la mare - au prins vreme superba si s-au relaxat ... e super pentru cine isi poate lua concediu in perioada asta....

Mergi la inceput