Prietenie la plesneala*72* LA MULTI ANI MOLDOVENE!

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns violeta69 spune:

helloooo,

La multi ani sot de Iulia!
La multi ani Octavian!

mai eu de data asta nu cred ca pot veni ca n-am feciorul acasa,abia maine vine ....
asa ca Iulia drept ginere nu ramane decat Dani


pe toate

Alaturi de SONIA
si MIHAITA are nevoie de noi,BLOGUL LUI MIHAITA
si nu in ultimul rand donu'Bodo

Vio , mamica lui MIHNEA viitor "descoperitor" de infinit


Tot ce se intampla, se intampla intotdeauna cu un motiv!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns preda_vicky spune:

Mai am o urare de facut? fecior de Andata, sa cresti mare, frumos si sanatos, si sa ai mult noroc in viata.
Pana la urma intalnirea e la ora 11 unde? Cine mai vine?
Vio, lui Mihnea.
Oana, imi pare rau ca ai patit-o cu masina.
, o seara placuta in continuare!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Delphinas spune:

oana imi pare rau pt incidentu cu masina. bine ca o faci pe asigurarea lui ca altfel te costa ceva. da de tura aia cu ML se mai aude ceva sau a murit in cucuruz?
iulia si bag matanii sa iei si pe Razvi la intalneala ca de nu il sun pe Dan si-ii zic ceva de iar te iubeste cum stie el
eu cica am gatat curatenia, am pus la cuptor o mancarte care nu are nume. ar fi un fel de musaca, dar nu e. o sa vedeti poze. oricum miroase de te scoate afara din casa.
mi-s franta de oboseala si cand ma gandesc ca mai am o masina de haine de intins si tb sa ma mai si vopsesc....da ma vopsesc...acum sunt galbenus sper sa-mi iasa culoarea.
daca nu ne mai auzim, ne vedem luni. maine plec la diaruxa ops ca nu stie ca vin la ea...diarux, vin la tine cu nasii

www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=88028d9eaeae0f93a00846" target="_blank">Povestea unui Licurici

Bazar pt Mihaita

ambitioasa
Infertilitatea este o boala



Sa fii domn e o-ntamplare, sa fii OM e lucru mare


Ce-ai sa faci cu atata ura daca viata isi inchide maine portile??

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns kariguld spune:

hallo, vreau vacannnnttttaaaaa. vreau sa nu mai fac nimik.....nu ca azi m-as fi omorat cu treaba sau imbatrnesc eu si nu mai stiu de mine?

de cateva nopi avem joc de lumini de la baba de vis-a-vis si-a montat babeta un bec, afara, de-ala cu senzor, cand zboara musca el se aprinde....cum dreak a facut si l-a setat ca se stinge o sec apoi se apinde....si bate direct la mine in dormitor, pe pereti...ca la disco....
azi dimineata ma infiintez la usa ei, la 7:30 punct, plina de nervi. si zic printre dinti gutenmorgen'hoascadreak. ii spun ca ma deranjeaza becul, bla, bla...ea se uita ca la Bill Clinton si spune ca asa trebuie sa functioneze eu spun, :neinbabo, l-a setat gresit nenea ala. ea cica, neinnn, ich! (eu) l-am setat....in fine, i-am spus ca daca si la diseara face ca la disco, eu sun la politie! aufwiedersehn'hoascadreaku!
asa ca, de aceea vroiam avionul de 9, de dimineata!

am facut mancare, snitele si cartofi frantuzesti si salata multa. mai am si maine si mai sunt si ardei umpluti. si maine nu mai fac nimik. vad ca hoaska inca n-a aprins becul...



Bazar pt Mihaita

cont pay-pal:mihaela77oprea@yahoo.com

VREAU SA NU MAI FIU DIFERIT! MIHAITA

Unii oameni au petrecut o viata intreaga si au adunat averi facand lucruri firesti, nefiresc de bine!







Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns kay spune:

S nu doarme

delph, ceva??? Estimarea e de 10.000 ron ... Si n-are cine stie ce masina... Asa e piesele, scumpe dom'ne... Tzeapa lui... Oricum eu sufar ca un caine fara ea

o sa iau o pauza de forum de cateva zile sa ma limpezesc la creier... Ne auzim mai colea !

************************************************************************************

MIHAITA VREA SA NU MAI FIE DIFERIT !


oana de SOSONICA (6.06.2007)


asa creste Sonia : www.onetruemedia.com/shared?p=63e6ea475473c2ddd2fc4c&skin_id=601&utm_source=otm&utm_medium=image" target="_blank">intr-un an


S


www.alexandruconovaru.ro , www.helpsonia.com

"When in trouble or in doubt, run in circles, scream and (shout=www.dictionarenglezroman.ro/dictionar/shout" target="_blank">chiot, strigat, tipat, aclamatie) ."

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Cinezee spune:

Iulia , vin si eu sa ii urez sotului tau ...sanatate ...bucurii si mereu sa fie alaturi de tine iubindute

Si a fost O ZI

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns kariguld spune:

care vrea la discoteca? nu, mai korect, care vrea un bec cu senzori la muste/tantari/vant....?



Bazar pt Mihaita

cont pay-pal:mihaela77oprea@yahoo.com

VREAU SA NU MAI FIU DIFERIT! MIHAITA

Unii oameni au petrecut o viata intreaga si au adunat averi facand lucruri firesti, nefiresc de bine!







Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns violeta69 spune:

buna dimineata!!!

poftiti la cafele

lumea e la intalnire?
care mai e pe-aici ?

Alaturi de SONIA
si MIHAITA are nevoie de noi,BLOGUL LUI MIHAITA
si nu in ultimul rand donu'Bodo

Vio , mamica lui MIHNEA viitor "descoperitor" de infinit


Tot ce se intampla, se intampla intotdeauna cu un motiv!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Delphinas spune:

adica azi nu s-a scris mai nimic? pai va cred ca ati profitat de vremea frumoasa si ati umblat pe unde v-au tinut picerili.
oana sa te mai linitesti in pauza ce vrei sa o iei de forum. zau ca acesta consuma o mare parte din energia noastra, energie pe care o putem fructifica in scopuri mult mai bune.
iulia,, mai poti mama? sa te ajut?
kari stii de ce baba iti face program de discoteca? pt ca au baut boracii cu mingea la ea in perete/poarta si acum ea iti pune lumina jucatoare in geamul dormitorlui
eu mi-s franta, nu mai pot. am vrut sa fiu cocoana si coconia mi-a iesit pe nas...am picioarele umflate si niste bataturi, vai cerului. am fost la bacau(btw diarux nu a raspuns la chemarile mele mladioase la fereastra ) sa isi caute nsii masina...si nu au gasit ce voiau ei. si prin terenul ala plin de pietris, gropi, hartoape si multe alea eu eram pe tocuri, deh...coconia costa
acum fac niste ciuperci pt maine si abia astept sa o sterg in pat la
aaaaa sa nu uit...aida, ceva impresii de cand a ajuns eric acasa??
gata va las ca nu mai pot. ne vedem maine la

www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=88028d9eaeae0f93a00846" target="_blank">Povestea unui Licurici

Bazar pt Mihaita

ambitioasa
Infertilitatea este o boala



Sa fii domn e o-ntamplare, sa fii OM e lucru mare


Ce-ai sa faci cu atata ura daca viata isi inchide maine portile??

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Delphinas spune:

bey...voi sunteti racite? sunteti bolnave? ce e cu voi? sa nu va recunosc. v-ati intoxicat cu fumul din capitala??
ia sa las eu ceva aici poate poate va imbie si apareti la liman

www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=88028d9eaeae0f93a00846" target="_blank">Povestea unui Licurici

Bazar pt Mihaita

ambitioasa
Infertilitatea este o boala



Sa fii domn e o-ntamplare, sa fii OM e lucru mare


Ce-ai sa faci cu atata ura daca viata isi inchide maine portile??

Mergi la inceput