Burtici cu flori de liliac de mai-iunie 2010 (2)

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns cristinica2W spune:

Citat:
citat din mesajul lui cristinica2W


Buna burtici,


T_Ioana, scuze, am vazut data de nastere si am confundat-o, scuze scuze.....



sa auzim de bine.
pupici.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns T_Ioana spune:

Cristinica, prima zi a UM a fost 8 august (in 25 august e ziua mea). De asta la mine s-a pozitivat testul. Am asteptat pana azi dimineata ca sa am 5 saptamani de la UM sa fiu sigura ca sunt. Luna trecuta m-am grabit cu supozitiile si am fost tare dezamagita!
Sa inteleg ca tu esti in asteptare? Daca da si iti doresti bb iti tinem pumnii si asteptam sa vii cu cele II.
Pupici!


Ioana 5 fix si www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=1bb14a37cece1022bc3177&skin_id=0" target="_blank">Razvan (03.12.2005)

Pozici: www.dropshots.com/T_Ioana" target="_blank">1 , www.dropshots.com/T_Ioana2" target="_blank">2 ,www.dropshots.com/T_Ioana4" target="_blank"> 3



"Copiii sunt mesajele vii pe care le trimitem unor vremuri ce nu le vom vedea"



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns libelula spune:

Ioana, multumesc

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Victo spune:

e f frumos numele odiseei. :)

Paula si Stefan (30 oct. 2007)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns M&M spune:

Buna dimineata,

Noi ne pregatim sa plecam din Bucuresti...

Libelula, eu voi face eco la 7 sapt , tocmai ca sa ii aud inimioara , iar urmatoarea , asa cum a zis si Ioana va fi in jur de 12 sapt pt masurarea pliului nucal .

Cristinica, eu am simtit ca sunt gravi din sapt a-3a de sarcina cand mi-am facut si tesul barza si a iesit foarte foarte pal a doua liniuta ( bine, au aveam experienta de la sarcina trecuta )

Victo, te asteptam in continuare sa ni te alaturi.

Cristina, 4+ si mamica de Mihai-Daniel (30 iulie 2008)



Bazar pentru Bogdan
Bazar pentru Sebi
Bazar pentru Mihaita
Bazar pentru Ema


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns M&M spune:

Aaaa..si bineinteles ca ieri la vaccin Mihaita a inceput sa planga de cum am intrat in cabinetul dnei dr. Am vb sa vina dansa la noi data viitoare sa vedem daca tot asa o sa mai planga..

Cristina, 4+ si mamica de Mihai-Daniel (30 iulie 2008)



Bazar pentru Bogdan
Bazar pentru Sebi
Bazar pentru Mihaita
Bazar pentru Ema


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns T_Ioana spune:

Buna dimineata!
Eu sunt tare necajita ca puiul meu e racit cobza. Se pare ca ratam gradinita de luni. Oricum, si-a exprimat foarte clar dorinta de a nu merge asa ca acum am munca de lamurire de dus. Ii e dor de o parte dintre colegi dar tot nu suficient ca sa vrea sa participe!
Cristina lui Mihaita. Saracutul de el, tare mi-e mila cand sunt faze de genul asta. Eu ma gandesc extrem de serios la bb2 sa nu-i fac vaccinurile. Inca sunt in tratative cu sotul si urmaresc incadrarile legale dar tare nu le-as face. Oricum, si daca le vom face pana la urma voi urma in paralel schema de detoxifiere homeopata. Nu insist ca nu vreau sa se creeze polemici
Merg sa mai doftoricesc baietelul!

Ioana 5+ si www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=1bb14a37cece1022bc3177&skin_id=0" target="_blank">Razvan (03.12.2005)

Pozici: www.dropshots.com/T_Ioana" target="_blank">1 , www.dropshots.com/T_Ioana2" target="_blank">2 ,www.dropshots.com/T_Ioana4" target="_blank"> 3



"Copiii sunt mesajele vii pe care le trimitem unor vremuri ce nu le vom vedea"



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ralushka spune:

Buna fetelor, ma inscriu si eu la voi ieri mi-am facut 2 teste si sunt cat se poate de pozitive am 5 saptamani

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mommy_to_be spune:

Buna tuturor!

Eu sunt noua printre voi, insa ma alatur plina de avant si fericire. Mi s-au pozitivat 3 teste de sarcina pana acum, chiar daca asta a fost inainte de data la care trebuia sa-mi vina CM (12 sept). Ultimul CM a fost pe 15 august, azi e 14, inca nu a venit, testele de sarcina sunt pozitive, iar eu abia astept sa ma duc la doctor pentru prima consultaie. Sunt fericita si si ncantata ca dupa 2 luni de incercari intense am reusit sa devin o fericita viitoare mamica. Va salut si va felicit pe toate viitoarele mamici ale lunilor mai si iunie.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mommy_to_be spune:

Citat:
citat din mesajul lui mommy_to_be

Buna tuturor!

Eu sunt noua printre voi, insa ma alatur plina de avant si fericire. Mi s-au pozitivat 3 teste de sarcina pana acum, chiar daca asta a fost inainte de data la care trebuia sa-mi vina CM (12 sept). Ultimul CM a fost pe 15 august, azi e 14, inca nu a venit, testele de sarcina sunt pozitive, iar eu abia astept sa ma duc la doctor pentru prima consultaie. Sunt fericita si si ncantata ca dupa 2 luni de incercari intense am reusit sa devin o fericita viitoare mamica. Va salut si va felicit pe toate viitoarele mamici ale lunilor mai si iunie.
http://lbdm.lilypie.com/n77wp3.png

Mergi la inceput