INSEMINARE [43]

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns sorinake spune:

buna, fetele! va rog, sa ma treceti si pe mine pe listuta voastra.

acum, asteptam sa vina uratii aia si incepem stimularea cu closty. am citit si, din ce spuneti, cel mai bine e sa iau ceva pentru protejarea ficatului, nu?

acum sa intreb ceva. ultima data cand am fost la dr si motivul pt care a amanat inseminare a fost lipsa ovulatiei. eu imi monitorizez tb si surpriza a fost ca temperatura mea a crescut constant de luni, ca dupa ovulatie. e oare posibil ca in lipsa ovulatiei aceasta sa creasca?

mult noroc! Doamne ajuta!



http://lt1f.lilypie.com/76gqp2.png
http://www.petitieonline.ro/petitie-p28651051.html

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns noi2 spune:

Ca tot a venit vorba despre listuta, as vrea sa-mi faceti si mie un locusor acolo. Ce date trebuie sa spun?

Sorina, eu sunt de parere ca in lipsa ovulatie, temperatura nu poate creste.

Luminita, mersic pentru raspuns!

Succes tuturor fetelor in focuri!

SI weekend frumos!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns peta spune:

fetelor eu am intrat sa va spun la revedere, maine plec in concediu 10 zile si deci nu ne mai "vedem". Multa bafta celor care au facut inseminare si nu numai, in special de la danutza astept vesti bune
Ar fi frumos ca in fiecare luna macar una dintre noi sa ramana gravi, ca sa ne dea sperante tutror. Ce ziceti? Al ciu e randul luna asta? Cand ma intorc vrea sa gasesc multe
Va

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns sabine spune:

Peta, distractie placuta si vezi ....cat mai mult.Sa te intorci.

sabine

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns danutza27 spune:

Distractie placuta in concediu petasi sa dea Domnul sa vin cu vesti buna.

va pupik

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns llary spune:

Concediu placut,peta!
danutza tu in ce zi esti dupa IA?
Ella,Anda ce mai faceti?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns llary spune:

esti in ziua 16,Danutza?Eu zic ca esti Ai luat progesteron?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns danutza27 spune:

Da sunt in ziua 16 si si am luat progesteron ovule cate una in fiecare seara inainte de culcare.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns sabine spune:

Danutza, iti tin pumnii.Sa ai grija de tine si sa nu faci nici un efort. te si pe voi toate

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anna_ivan spune:

buna dimineata.. si e foarte dimineata mai ales ca e duminica...fetelor am facut o gafa mare, m0am programat pentru eco din z6 in z7 (evident ca am numarat zilele gresit) si acuma nu stiu ce naiba sa fac, sa schimb programarea pentru marti(z6) sau sa o las pe miercuri (z7). Problema cea mai mare e ca dr albu e la o conferinta si cand am vb cu mi-a zis sa ma programez la eco la un alt medic care face eco doar miercuri. acuma e si prea de dimineata sa il sun pe albu, e si plecat din oras
deci cat e de grav daca ma duc in z7???

Mergi la inceput