Goldie pants - 3

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns purple_blue spune:


Ce bucle ai anka77.
Va rog sa va hotarati la tinute, ca nu e bine asa, doar nu e la spectacol sa se tot schimbe. Fiecare alege una si buna
Cred ca eu raman fara nici una, si ii fac ceva "creatie originala"
...ce party se pregateste!!!!!!!!!

Ma scuzati, ma duc, ca mai am de recuperat, mai am de povestit cu Mr. Jackson, mai am de..diverse

Noapte bunaaaaaaaaaaa







www.youtube.com/watch?v=PvYygjcMDdQ" target="_blank">You are the cry that turns to laughter,
the sweetness and the morning after

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ADRIANKA spune:

Fetelor......sunt libera, cica barbatu-meu zice ca divorteaza daca vin la party, si....vin, deci...FREEEEEEDOM!!Uite asa ma fac si vin, m-am si hotarat cu ce, ca cica nu-mi da avionul, ca e proprietate luata inainte de casatorie...Ei si ce...eu n-am mijloc de transport? M-am hotarat cu ce vin..., si vin cu EL..Ca doar n-o sa inoate in costum...Si cu asta vin separat.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns iona2005 spune:

Citat:
citat din mesajul lui danat

Ionaaaa ce tari sunt pozele cu MJ de pe blog!!! Alea de pe masa si prima cu goldies sunt... pfuaaaa, uh, ah... moaaa, ce l-am studiat ce misto era facut in perioada aceea, ma intreb daca se antrena fizic cumva, sau numai prin miscarile de dans reusea sa mentina asa muschi superbi la picioare, atit cat trebuie, si trupul bine proportionat...wooow, hai ca dau in alte alea


daaaaaaaa alea de pe masa ??ce zici sa vin asa cu el maine??
chiar arata ff bine atunci ,inteleg ca perioada cu procesul la terminat dar totusi era prea slabut in ultima perioda

Ill never let you part
For you're always in my heart.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns danat spune:

Fetelor va suparati rau daca il aduc si pe www.usniel.com/wp-content/uploads/freddie-mercury.jpg" target="_blank">baiatu' cu noi? Sa nu fie MJ singurel printre atitea zuze?

Hobby

******************************************
www.youtube.com/watch?v=IeVt9UEUh-8" target="_blank">
"If you wanna make the world a better place,
Take a look at yourself and then make a Change"
Michael Jackson

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cory_box spune:

mey, dar cu un impersonator e voie ? ca eu ma multumesc si cu un fake, da bun sa fie (ati vazut doar ca-mi plac hoax-urile).ia uitati-va aici, io zic ca nu se vede diferenta, numa ca trebe ceva tencuiala:



OK, everybody, that’s a wrap-Liberian girl, Michael Jackson

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anka77 spune:

Purple iti plac buclele mele nu? ai vazut am fost finuta, am stat cu spatele sa iasa el in evidenta
Mai am ametit intre atatea tinute, o s afim maine niste sorcove cu tot cu subect.
Danat, zici ca vine cu toate cheile parcului auto...eu personal tot Escalade prefer.

Bai si imi vine sa imi dau pumni, acum 2 ani cand al meu sot si-a luat titiu( masina), vroia sa ia Escalade.Si io duda ii zic" ce iti iei vaporul ala, e mare rau."
Acu eram si io o Jackson prin Bucuresti,,

www.youtube.com/watch?v=xG05mG7fhZ4 " target="_blank">-He's not coming back
Because he's sleeping with Me
www.youtube.com/watch?v=9ABdp1m3a0E" target="_blank">"SHA`MONE!!!!"
poze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mj_girl spune:

mey da' voi sunteti de coma...cate ore am lipsit?? ati inceput si capitol nou multumim motanik si-ati bagat si 2 pagini
acu' e bine ca vad ca s'aglomereaza,
iaca noi dimineata ne pregatim pentru food fight si cre' ca ne punem camasa asta
http://www.fanpix.net/picture-gallery/098/1095098-michael-jackson-picture.htm

apoi la party venim asa
http://www.fanpix.net/picture-gallery/256/1095256-michael-jackson-picture.htm sau http://www.fanpix.net/picture-gallery/866/1216866-michael-jackson-picture.htm

iar pe seara cand incepe dansul, trecem la o tinuta mai lejera, evident, ca sa ne putem misca usor
http://www.fanpix.net/picture-gallery/222/1095222-michael-jackson-picture.htm


He is a special part of me !

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Alexia27 spune:

Citat:
citat din mesajul lui danat

Fetelor va suparati rau daca il aduc si pe www.usniel.com/wp-content/uploads/freddie-mercury.jpg" target="_blank">baiatu' cu noi? Sa nu fie MJ singurel printre atitea zuze?

Hobby

******************************************
www.youtube.com/watch?v=IeVt9UEUh-8" target="_blank">
"If you wanna make the world a better place,
Take a look at yourself and then make a Change"
Michael Jackson


Dana! Asta e lovitura sub centura, sa stii! (emoticon bosumflat)


Adrianka...vezi ca te cam intinzi, tinuta au naturel e a mea! Nu vezi ca fetele mor de invidie si ma tot roaga sa le arat cheile?! Ntz ntz ntz, alea sunt pentru private view, private use, ca sa zic asa

I am alive and I am here forever
Michael Jackson

I won't be a rock star. I will be a legend
Freddie Mercury


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mj_girl spune:

buna dimineata fetelor
M, I love you more

sper sa fie o megaparty, hai v-astept

We're Sendin' Out
A Major Love
And This Is Our
Message To You
The Planets Are Linin' Up
We're Bringin' Brighter Days
They're All In Line
Waitin' For You
Can't You See . . .?

He is a special part of me !

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ADRIANKA spune:

Mai, Alexia, pai cum ai vrea sa-l aduc...n-ai vazut ca vin cu vaporul, ca eu stau pe insula acilishea...si mai facem si noi o plaja, o maslina, o scobitoare pana ajungem la party...d-astea...Costumul i-l aduc la pachet...

Mergi la inceput