Goldie pants - 3

Raspunsuri - Pagina 17

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns lisa-marie spune:

mai eu raman la preferintele mele initiale...bad sa fie...ai dreptate anka......of gurita lui...

dar cateodata imi mai fuge gandul si la...

http://www.michaeljacksoncelebrityclothing.com/MJ-Pics/history/MJ-history-outfit-c.jpg

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns danat spune:

www.k-zentertainment.com/images/NewsImages/MichaelJackson.jpg" target="_blank">eh....





Hobby

******************************************
www.youtube.com/watch?v=IeVt9UEUh-8" target="_blank">
"If you wanna make the world a better place,
Take a look at yourself and then make a Change"
Michael Jackson

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns iona2005 spune:

mie una imi place asa sau asa nu stiu daca sunt peruci dar cea de la conferinta din martie clar era peruca





Heal The World
Make It A Better Place
For You And For Me
And The Entire Human Race

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lisa-marie spune:

Citat:
citat din mesajul lui danat

www.k-zentertainment.com/images/NewsImages/MichaelJackson.jpg" target="_blank">eh....



danat..ce sa zic...cand am vz prima data pozele din shooting-ul acesta, primul gand a fost ca MJ a ramas totusi cu o alura de mare cuceritor.........sunt bestiale toate.....

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns danat spune:

Da Lisa, asa e, shootingul de la Ebony a fost total reusit! Avea o alura eleganta acolo

Iona da, da, a doua poza e beeeestiala...moaaa cat magnetism



Hobby

******************************************
www.youtube.com/watch?v=IeVt9UEUh-8" target="_blank">
"If you wanna make the world a better place,
Take a look at yourself and then make a Change"
Michael Jackson

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns purple_blue spune:

Nu prea inteleg care e faza cu parul..peruci, implant...cand..cum?

Oricum, eu ramana la ideea mea..oricum ar fi..EL sa fie.

Iona, sunt draguta ca ma cheama Jackson, poti sa ai dpua zile Give in to me...

Mai cred ca ne zapacim, mai bine ne-am face o lista cu preferintele, ca are dreptate danat ca bietul om nu mai stie ce profesie are.


Auziti, sotul meu nu citeste ce scriem noi aici, dar ma vede ca rad ca marmota, si a zis sa le spun doamnelor J. ca ii convoaca pe sotii vostri la un meeting de protest. Sa aiba si ei un site de vorbit despre cineva...

www.youtube.com/watch?v=PvYygjcMDdQ" target="_blank">You are the cry that turns to laughter,
the sweetness and the morning after

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns oana_n spune:

Am lipsit ca am avut musafiri. Au plecat deci sa revin asupra subiectului.

anka treaba cu history e ca prind greu su uit repede. Am setat sa goleasca tot cand inchid comp., de blonda ce is.

mrs. mj, ala e nashu', l-ai nimerit. cand am zis sclipitor ma refeream la cum mi se pare ca arata in smokingul ala.

dana, despre "eh..." ala al tau, nu poci zice decat "ah..."


Smile, what's the use of crying/You'll find that life is still worthwhile/If you just smile (Smile - Michael Jackson)


Cauta si pastreaza mereu o bucata de cer deasupra vietii tale

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns iona2005 spune:

mai oana io de cand ai postat caut la smokingggggggggg...oare nu stiu io cum arata un smokinggggggggg ca cel din poza lui mj nu mi se pare


Heal The World
Make It A Better Place
For You And For Me
And The Entire Human Race

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns oana_n spune:

uraaaa, mi-am updatat opera si are mai nou buton care deschide taburile inchise. wow

iona eu l-am vazut intr-o foto care incepea de pe la floarea aia din piept in sus. si dupa joben am dedus ca e smoking, ca e tinuta oficioasa. acum, mii de scuze. ma apuc de cautat foto aia mica sa vezi ca nu mint...... si pana la urma iti pare rau ca ti-ai "clatit" privirea?


Smile, what's the use of crying/You'll find that life is still worthwhile/If you just smile (Smile - Michael Jackson)


Cauta si pastreaza mereu o bucata de cer deasupra vietii tale

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns iona2005 spune:

Citat:
citat din mesajul lui oana_n

uraaaa, mi-am updatat opera si are mai nou buton care deschide taburile inchise. wow

iona eu l-am vazut intr-o foto care incepea de pe la floarea aia din piept in sus. si dupa joben am dedus ca e smoking, ca e tinuta oficioasa. acum, mii de scuze. ma apuc de cautat foto aia mica sa vezi ca nu mint...... si pana la urma iti pare rau ca ti-ai "clatit" privirea?


misto nasu' oricum


Heal The World
Make It A Better Place
For You And For Me
And The Entire Human Race

Mergi la inceput