Breaking News - 2

Raspunsuri - Pagina 6

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns astrojunkie spune:

Citat:
citat din mesajul lui anka77

Super promo.
Sa inteleg ca tot MJ domina premiile? .....glumeam



Janet va canta si va dansa, si da, cred ca anul asta premiile vor fi despre Michael, restul... neinteresant

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns astrojunkie spune:

Citat:
citat din mesajul lui danat

Astrojunkie mi s-a facut pielea de gaina si am simtit un nod in gat cand am vazut clipul ce idee superba...asocierea lui MJ cu ninsoarea....foarte buna!



eu am vazut clipul dupa ce l-am vazut pe cel cu el si cu Elvis, am plans la cel cu elvis de m-am umflat, nici nu am putut sa va scriu nimic atunci

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns astrojunkie spune:

Citat:
citat din mesajul lui anka77

Cred ca sunt intr-adevar tampiti.Saracul Michael....ce frati dusi a avut.....


Um, despre familia Jackson, hai ca poate imi iese cu subiect si predicat, mai sparg si eu o samanta

Ei au trait in showbusiness de cand se stiu, si eu stiu ce inseamna asta, chiar daca la o scara mult mai mica... te face nesigur, te face sa fii narcisist, si cu cat intri in malaxor la o varsta mai frageda, cu atat ranile sunt mai adanci si, de multe ori, ireparabile. Eu cred ca toti aveau caracterul format intr-un anume fel, imi amintesc de "private home movies" ale lui Michael, unde spunea ca Janet e ca el, ca ii place camera de luat vederi... Diferenta este in alegeri, Michael si-a canalizat toata energia catre munca, si a facut compormisurile necesare pentru a ajunge unde este (caci pe langa munca titanica pe care a depus-o, plus faptul ca a fost virgin, pare-se, pana s-a casatorit cu lisa marie, eu cred ca daca nu se opera - nu ajungea sus). E un business nemilos, si foarte foarte mult tine de imagine. Jermaine are o voce poate la fel de frumoasa, dar a facut alegerile gresite, asa ca a ajuns un frustrat si un tepar.
LaToya era foarte frumoasa, dar nu avea voce, aceeasi frustrare fata de Michael si de Janet. Si frustrarea cred ca i-a dus inspre un comportament si o gandire meschina.
Pentru ca e usor sa spui, uite, Janet nu incearca sa profite de pe urma lui Michael, da, dar ea "made it". Are milioane de dolari, s-a desprins de familie, Rebbie la fel. Cand nu ai grija zilei de maine, este usor sa "evoluezi", sa te gandesti si la alte lucruri decat la ce pui maine pe masa, de asta nu pot sa il condamn nici pe Joe (aste nu inseamna ca sunt de acord cu felul in care a procedat, ci doar ca inteleg).

Ar mai fi multe de spus, dar nu mai am eu verbele la mine

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anka77 spune:

Astrojunkie, o fi cum spui tu, dar sa vina La Toya sa declare ca fratele ei arata fabulos in cosciug ,nu stiu mi se pare dezgustator.
Putea sa spuna, linistit, impacat....gasea epitete dar fabulos....

www.youtube.com/watch?v=xG05mG7fhZ4 " target="_blank">-He's not coming back
Because he's sleeping with Me
www.youtube.com/watch?v=9ABdp1m3a0E" target="_blank">"SHA`MONE!!!!"
poze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns astrojunkie spune:

A, da, clar, e kitchos pana la Dumnezeu ca sa ma exprim asa, ziceam doar ca inteleg gandirea distorsionata

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anka77 spune:

Citat:
citat din mesajul lui astrojunkie

A, da, clar, e kitchos pana la Dumnezeu ca sa ma exprim asa, ziceam doar ca inteleg gandirea distorsionata

Da clar,este de inteles...dar au uneori niste iesiri ,de te intrebi daca oamenii astia gandesc putin inainte sa deschida gura.
LaToya si Jermaine sunt " de pomina"

www.youtube.com/watch?v=xG05mG7fhZ4 " target="_blank">-He's not coming back
Because he's sleeping with Me
www.youtube.com/watch?v=9ABdp1m3a0E" target="_blank">"SHA`MONE!!!!"
poze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns rall spune:

Citat:
citat din mesajul lui astrojunkie

Jermaine are o voce poate la fel de frumoasa



Nuuuu...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anka77 spune:

CONCERTUL DE LA VIENA DIN 26 SEPTEMBRIE REPROGRAMAT PENTRU 2010 LA LONDRA
http://www.thetribute2010.com/

Ce pot sa spun....I`m speechless

www.youtube.com/watch?v=xG05mG7fhZ4 " target="_blank">-He's not coming back
Because he's sleeping with Me
www.youtube.com/watch?v=9ABdp1m3a0E" target="_blank">"SHA`MONE!!!!"
poze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns danat spune:

Ptiuuuuu....ce rahat! Scuzati dar asta mi-a iesit

Saracul Michael, pina si memoria ii e terfelita in acest fel. Jermaine asta...ce i-as face
Sa speram ca ceea ce vor face cei de la MTV va fi frumos!

Hobby

******************************************
www.youtube.com/watch?v=IeVt9UEUh-8" target="_blank">
"If you wanna make the world a better place,
Take a look at yourself and then make a Change"
Michael Jackson

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ariel_7000 spune:

Tocmai ce am primit asta:
http://www.youtube.com/watch?v=C5Nl09rh2HQ&eurl=file%3A%2F%2F%2FC%3A%2FPROGRA~1%2FYahoo!%2FMESSEN~1%2F2ooK62q_CGEm6VMIgyuUew--&feature=player_embedded#t=13

Nu stiu daca s-a mai postat, daca da, imi cer scuze!

mami de alexutza (10.04.2003)si Teodor Mihai (10.04.2008)
" SAVE THE EARTH, IT'S THE ONLY PLANET WITH CHOCOCLATE!"


Mergi la inceput