Breaking News - 2

Raspunsuri - Pagina 15

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Alexia27 spune:

Citat:
citat din mesajul lui nelia

altfel spun Elvis a fost idolul iubitorilor de rock, MJ al iubitorilor de pop, Freddie... al tuturor. , intii a fost Freddie... si dupa aceea nu a mai urmat nimic. Glumesc!


CORNELIA, mami de www.dropshots.com/nelia#date/2009-03-30/13:05:37" target="_blank">AGATA, TUDORA si LISANDRU




Cand mai ai chef de marturisiri din astea, da-mi mama un PM

I am alive and I am here forever
Michael Jackson

I won't be a rock star. I will be a legend
Freddie Mercury


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mihutza11 spune:

ma uit la VMA.. a fot super Janet si mi-a placut si ce zis Madonna despre el (desi nu tot speechul ei).. numai ca atunci cand il vad pe Jermaine imi vine sa il iau la pumni..

sa vedem ce mai urmeaza..





Mica dansatoare
www.onetruemedia.com/shared?p=88ed9962aab40888261d95&skin_id=601&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank">Primul anisor
Hoinarii

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mihutza11 spune:

eu nu inteleg o chestie.. ca ziceati a trebuie sa fie la ora 2 ora Ro.. dar acum e live.. si e ora 7 in Ro..





Mica dansatoare
www.onetruemedia.com/shared?p=88ed9962aab40888261d95&skin_id=601&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank">Primul anisor
Hoinarii

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lisa-marie spune:

Citat:
citat din mesajul lui mihutza11

eu nu inteleg o chestie.. ca ziceati a trebuie sa fie la ora 2 ora Ro.. dar acum e live.. si e ora 7 in Ro..


Neata.
Mihutza, poate e in reluare acum...ca eu mi-am pus ceasul sa ma trezesca la 02.00 pt premii si cand am dat pe MTV scria sus ca ora de difuzare va fi 03.00...nu am mai stat....insa dim cand m-am trezit, am apucat sa vad trailerul This is it din finalul spectacolului pe la 6.30....doamne , cand l-am vazut pe MJ in ce mare fel arata....m-a cuprins

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mihutza11 spune:

na zau ca nu inteleg.. ca astia au scris pe ecran jos ca e live.. poate e inregistrat live si difuzat.. in fine.. nu e imp asta ..





Mica dansatoare
www.onetruemedia.com/shared?p=88ed9962aab40888261d95&skin_id=601&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank">Primul anisor
Hoinarii

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns nelia spune:

Of! Acum chiar ca am plins pentru ca a murit! Asa e la mine, totul e pe dos... dar vazind-o pe Janet dansind in acelasi ritm cu el... si el nu decit pe ecran, vazindu-l muncind la pregatirea concertului... of! Totusi, eu nu gasesc ca arata bine. Interesant da, imbracat cu stil, mi-a placut miscarea aceea frumoasa ca si cind ar fi cintat la vioara... dar el nu arata a om sanatos. Sincer! E prima data cind cred ca da, a murit. Era fff slab, aplecat de spate, foarte palid... era straveziu. De dansat dansa, dar eu cred ca lui i-au intrat atit de bine miscarile in singe incit ar putea dansa chiar si acum, acolo unde e! Nu stiu daca e bine regizat sau asa a fost, dar pare totul foarte dinamic... mi-a placut.

CORNELIA, mami de www.dropshots.com/nelia#date/2009-03-30/13:05:37" target="_blank">AGATA, TUDORA si LISANDRU

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mihutza11 spune:

Nelia sunt de acord cu tine.. acum am vazut si noi filmuletul.. si i-am zis sotului uite ce slab era.. chiar ca nu arata a om sanatos.. si daca nu ar fi murit clar nu ar fi facut fata la 50 concerte.. ar fi fost greu si sa fi fost sanatos tun, daramite asa slabut cum era acum..

iar mi-au dat lacrimile.. uff....




Mica dansatoare
www.onetruemedia.com/shared?p=88ed9962aab40888261d95&skin_id=601&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank">Primul anisor
Hoinarii

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns nelia spune:

Slab era si in 2006, dar arata bine, acum arata... chiar arata bolnav.

Ultimele...





Degeaba ii placea Bee Gees... ca n-a stiut sa...



CORNELIA, mami de www.dropshots.com/nelia#date/2009-03-30/13:05:37" target="_blank">AGATA, TUDORA si LISANDRU

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns rall spune:

Citat:
citat din mesajul lui cory_box

Lisa Marie Presley a pus capat casatoriei "pt.ca n-a mai suportat obsesia lui Michael fata de povestea mortii tatalui ei, Elvis, despre care o ruga în mod repetat sa-i povesteasca, spunind ca ar vrea sa moara ca el.Public, spunea cu aer de copil ca el ar vrea sa traiasca mereu".


Mie asta mi se pare o aberatie / inventie de-a tabloidelor, sincer
Aici explica chiar ea ce s-a intamplat, foarte pe scurt: http://blogs.myspace.com/lisamariepresley

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anka77 spune:

pentru fetele care nu au vazut tributul de la Mtv


,Doamne ce ciudat sa il vezi doar pe un nenorocit de ecran....in loc sa fie pe scena.

www.youtube.com/watch?v=xG05mG7fhZ4 " target="_blank">-He's not coming back
Because he's sleeping with Me
www.youtube.com/watch?v=9ABdp1m3a0E" target="_blank">"SHA`MONE!!!!"
poze si noi 2

Mergi la inceput