M-am hotarat ....adoptie (65)

Raspunsuri - Pagina 20

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Mariaa spune:

Citat:
citat din mesajul lui dpluhovici

buna fetelor,
nu v-am scris nimic deoarece fetita noastra a fost la noi, a fost superb, este minunat sa fi mamica, si abia astept sa o aduc acasa,am vb cu as noastra si cu as ei si astazi o sa facem cererea de incredintare. copila nu are nimic neurologic, neurologul ne-a zis sa lasam copilul in pace ca este un copil normal.
va pupic
si am pus poze noi pe mail


scuza-ma ca n-am observat mesajul tau, am scris in mare viteza de la lucru..
Felicitari Dana! Multi ani fericiti de acum inainte! Ma bucur ca a fost doar o alta aiureala scrisa la dosar...daca ne-am lua dupa ce scrie acolo, nu ne-am gasi veci copiii...
Felicitari din tot sufletul!
Unde-s pozele?? Nu le gasesc in mail-ul comun, plssss

Salviae, banuiesc ca raspunsul oficial l-ati dat si sunteti in perioada de matching, nu? iti vor spune A.S. cat considera ca mai e nevoie pana sa va faca raportul pentru incredintare. Nu amana prea mult, ca sa ai timp sa-l aveti acasa de sarbatori

Simo75, sigur ca nu-i mult 400km! Cu siguranta Salviae se referea ca e mult mai mult decat pana la Andrei.

Gabi, esti totala de fapt...sunteti totale

Manuelita, voi ce mai faceti?

Asi

mamica de Alexandra Ioana nascuta din inima, crescuta in suflet
_

“Before you speak, listen. Before you write, think. Before you spend, earn. Before you invest, investigate. Before you criticize, wait. Before you pray, forgive. Before you quit, try. Before you retire, save. Before you die, give.”
Emma este IUBIRE ****** un copil a crescut in inima mea ****** am un inger pazitor

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gabi_99 spune:

va pupam dulce asha, pe seara....azi am lincezit totzi trei, k duminica....acu' stau cu moaca in bratze shi va salutam e tacere pe aici, lumea se odihneshte....io tre' sa recunosc ca sint intr-un fel in lumea mea...cu fata shi taticu ei....hehehe...

gabi

Mergi la inceput