Top 5 femei inteligente/proaste Romania

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns wonderful spune:

La 'proaste' as trece toate curcile de asistente de la tv.
La 'destepte' imi place intotdeauna sa le ascult,dar,din pacate,apar f. rar,A.Liiceani,M.R Mociornita,O.Pellea si ar mai fi cateva,dar nu-mi amintesc pe moment.
Ce parere aveti despre E.Udrea?E smechera,desteapta,proasta?Am auzit un ziarist neutru-spunea el,ca i-a lasat impresia unei femei f.inteligente...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns patrisuca spune:

mi se par penibile mai ales asistentele lui bahmu. sunt jalnice si in plus le mai injoseste si ea.


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns patrisuca spune:

imi place ilinca vandici.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mara95 spune:

in topul pentru proaste, imediat mi-a venit in minte o avalansa de nume, la destepte...nu prea...si asta nu pentru ca nu ar exista, dar probabil reclama lor nu aduce bani , plus ca sunt persoane cu capul pe umeri.

Mara , mami de Flavi (7 dec 2005) si Andru (8 ian 2009)

Pasiune de Bijoux

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns maria_ene spune:

Pentru ca sunt intr-o dispozitie rautacioasa astazi am un top al femeilor mai putin inteligente, vedete de mana a 2a:
Oana Turcu, Julia Jianu, Elena Basescu,Simona Sensual, Marina Dina

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns GD spune:

N-as baga-o totusi in aceeasi oala pe Elena Basescu cu Simona Sensual...e o diferenta...

O tipa interesanta mi se pare Adriana Saftoiu.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns rodyka spune:

ANDREEA ESCA imi place.

la celalalt capat sunt asa multe, nu ptr ca le judec eu, dar cand deschid gura iese prostia (si multe altele): Simona asta ne-sensual, Nikita (bleah)...

mai, asistentele de pe la emisiuni nu sunt toate proaste, sunt prezentabile si platite sa faca pe proastele...

_

delfinasul Hannah Isabela (19.06.2010)
printesita Anca-Maria (26.06.2001)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Melaroxy spune:

imi pace maia morgenstern, andeea marin, lora,maria buza,angela similea

printre cele mai jenante se numara: senzuala, pamela de romania, mai e o blonda care umbla cu ea[cu trasca} imi scapa numele, aia cu sanii mari mamica ei e procuroare parca. a sa nu o uitam pe incantatoarea mariana moculescu si pe vispea lui ogica

Mergi la inceput