Goldie pants reloaded (sau part 2)

Raspunsuri - Pagina 7

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns mj_girl spune:

buna dimineata fetelor
M I love you more

bey, da' bate vantu' rau p-aici
revin

He is a special part of me !

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns danat spune:

Neata fetelor!!! Si o saptamana buna cu MJ in urechi si suflet!

Motanik frate frate da......stii cum e vorba aceea, totusi... pina la MJ!



Hobby

******************************************
www.youtube.com/watch?v=IeVt9UEUh-8" target="_blank">
"If you wanna make the world a better place,
Take a look at yourself and then make a Change"
Michael Jackson

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anka77 spune:

Buna dimineata fetelor,buna dimineata M.
Sunt si eu prin zona.Ce zi urata...nu imi place deloc..off si ma doare capul...si mi-e dor de M .Ma duc sa ii dau un telefon lui M sa vina sa imi faca un masaj si sa imi zica " de deochi".Pe unde o umbla ca vad ca nu a mai zis niciuna de el.Va spun daca imi trece capul dupa "tratament" ..am eu un feeling ca da!!!!


-He's not coming back
Because he's sleeping with Me
SHA`MONE!!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mj_girl spune:

anka, danasi eu care credeam c-am ramas singura pe baricade
anka, io nu stiu unde e M, da' ultima veste pe care o am de la el e ca era la patru ace, asa il vor fetele, da' stai linistita nu are cheile la el... suna-l oricum si te rog consulta-ti agenda, am programare pe 9 da
pana atunci, io stau pe bara, da fa tu niste investigatii, sunt sigura ca n-s sa-ti scape nimik...despre tristete...iti recomand sa asculti happy, o melodie tare educativa. despre durerea de cap si masaj nu stiu...mai bine n nurofen capsule moi

He is a special part of me !

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns danat spune:

Ma, la noi se facu soare, dupa ce a fost si pe-aici cam urit si ploaie. Cred ca MJ se plimba pe aici, ca tot ii place Viena ca are multe castele si are de pregatit concertul lui fracsu unde va canta ...nimeni



Hobby

******************************************
www.youtube.com/watch?v=IeVt9UEUh-8" target="_blank">
"If you wanna make the world a better place,
Take a look at yourself and then make a Change"
Michael Jackson

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mj_girl spune:

ba nene, astia nu-s sanatosi, tot o pun d-un concert? fraier ala care s-o duce....

He is a special part of me !

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anka77 spune:

nu trece cu norofen....stiu eu o reteta mai babeasca, de-aia aveam nevoie de el.
Am dat de el...era suparat ca nu il mai vrea niciuna, i-am zis sa ia taxiul si sa coboare in Berceni urgent...a venit era plouat saracul ,nu ii mai dau drumul, mai tii minte asa era si lunea trecuta cand era la tine.Il invoiesc totusi pentru tine pe 9...si mai vedem pe urma


-He's not coming back
Because he's sleeping with Me
SHA`MONE!!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mj_girl spune:

mey...pai daca'i vorba de berceni...as vrea sa-l vada si okiu' meu....sunt io la job...da cateva minute n-o fi foc....ai grija de el ankutza, vezi sa fie in forma pe 9 da? stati si voi cuminti la gura semineului

He is a special part of me !

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lisa-marie spune:

Neata fetele...MJ...
Sunt si eu pe aici....ma asez la rand, da? dupa ce consultati agenda poate imi faceti si mie programare...ca am si eu niste dureri de spate....cred ca de la vreme mi se trage...as avea nevoie de un masaj

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns iona2005 spune:

neazta pi la amiaz
cred ca o sa raman la varianta mai serioasa pt ca are mai multe buzunare (pt chei binenteles) pe cand la goldie nu are deloc ..m-au convins pozele lui danat

pe data de 8 s-a inscris cineva nu mai stiu exact cine dar daca a renuntat sa vina la mine ca na....onomastica...o da nu-i bine ca-i sotu in concediu(da vad io ce fac)

Ill never let you part
For you're always in my heart.

Mergi la inceput