Goldie pants reloaded (sau part 2)

Raspunsuri - Pagina 5

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns danat spune:

....ca atare castigatoare prin neprezentarea adversarei la concurs...eeeuuuu!!!!
(asta ca tocmai mi-au venit rusii )



Hobby

******************************************
www.youtube.com/watch?v=IeVt9UEUh-8" target="_blank">
"If you wanna make the world a better place,
Take a look at yourself and then make a Change"
Michael Jackson

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns iona2005 spune:

danat io acu am ajuns pe aici asa ca mai adauga pe lista una ca si io il prefer dupa 2000 iar poza de la semnatura am vazut eri dar n-am apucat sa spun asa ca ne vom

Ill never let you part
For you're always in my heart.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mj_girl spune:

fetelor, va rog, fara violenta, uitati un amanunt important, M este pacifist convis, in afara de asta ...lisa, oana, motanik, vad ca sunt si ele pe aici, acu' si iona....si cate l-or mai vrea in costum si nu si-au exprimat inca dorinta...nu e chiar simplu
asadar, insist, va arbitrez io , uite ce va zice M:

I'm giving you on count of three
to show your stuff

asa ca va rog, sa va expuneti oferta s-om mai vedea....
oricum, asa cum il vreti voi,in costum, M este un gentelman asa ca nu va asteptati la nimik HOT, va recomand sa rezervati bilete la vreun concert, poate un vernisaj, o piesa de teatru, un film poate...
asa ca danuta, nicio problema cu rusii, le baga M un stranger in moscow...si-a rezolvat problema...


He is a special part of me !

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns danat spune:

Mj girl mi-a placut faza cu vernisajul...nu e rau nici asa, ca am aici la muzee, expozitii, avem ce face, cu "moscow" sau fara pe cap chestia e ca mi-l opresc zuzele celelalte pe strada ca vor autografe...na..nici asa in public nu e bine



Hobby

******************************************
www.youtube.com/watch?v=IeVt9UEUh-8" target="_blank">
"If you wanna make the world a better place,
Take a look at yourself and then make a Change"
Michael Jackson

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mj_girl spune:

buna dimineata fetelor
Alteta

mey, danuta, da' tu de "disguise" n'ai auzit, ce naiba tot io sa te-nvat, si ai scapat de toate zuzule cat ai stat la semnite nu ti-ai facut si tu neste strategii, ceva

He is a special part of me !

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lisa-marie spune:

Neata fetele!

Mai, pe mine sa nu contati, nu ma bag in competitia pt Michael after 2000 in costum...nu ca nu ar arata bine(e super), dar e atat distins, stilat, gentleman intr-un cuvant....si in plus atat de firav, incat imi da impresia ca nici cu o floare nu il poti atinge....

Mie imi place mai mult look-ul din anii 80-90, e mai dangerous,sexy, pare mai dur...

PS Nu ca nu as aprecia un vernisaj la bratul lui MJ..... dar astept si o continuare mai palpitanta ...deh..sange latin...ce sa facem?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lisa-marie spune:

Ah..am uitat sa va arat si o exemplificare a preferintelor mele..
...cine e cu mine fingeru' sus!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mj_girl spune:

prezent


He is a special part of me !

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anka77 spune:

Neata.
Pai si io ridic fingeru`,
sau nu fac altfel....Remember the time ,maybe?.Cum face el cu degetelul.
Danat...eu m-am hotarat....raman la goldie...nu ca nu imi place si dupa 2000,ti-am zis ca da...dar in `90 era .Deci cedez locul meu....si impart goldie cu Lisa si MJ.Ajungem noi la o intelegere nu?



-He's not coming back
Because he's sleeping with Me
SHA`MONE!!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lisa-marie spune:

MJ, Anka stiam eu ca ma pot baza pe voi...si dak suntem numai 3 e bine , ca ne intelegem noi la imparteala...si ne vine randul si mai des...

Mergi la inceput