Goldie pants reloaded (sau part 2)

Raspunsuri - Pagina 18

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns anka77 spune:

Ai si tu dreptate ....

www.youtube.com/watch?v=xG05mG7fhZ4 " target="_blank">-He's not coming back
Because he's sleeping with Me
www.youtube.com/watch?v=9ABdp1m3a0E" target="_blank">"SHA`MONE!!!!"
poze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Alexia27 spune:

Acu na...voi ati hotarat sa-mi dati breloc, da designul il hotarasc eu:
http://rlv.zcache.com/warning_loves_kinky_sex_key_chain_keychain-p146575088154366926qjfk_400.jpg

sau:
http://rlv.zcache.com/property_of_dominatrix_keychain-p146496142806969856td8i_210.jpg


In cazul asta, dati-l incoa, ca de pus brelocul la chei ma ocup io

I am alive and I am here forever
Michael Jackson

I won't be a rock star. I will be a legend
Freddie Mercury


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns purple_blue spune:

Mai fetelor...lipsesc putin si voi faceti party . Normal ca la mine venitzi.
3 zile si 3 nopti: 1 party cu mine, 2 party cu toata lumea, 3 relaxare (tot cu mine ).

Stati sa studiez problema si revin cu amanunte.

www.youtube.com/watch?v=PvYygjcMDdQ" target="_blank">You are the cry that turns to laughter,
the sweetness and the morning after

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns iona2005 spune:

sunt prezenta
de acord sa mergam la purple ....

Ill never let you part
For you're always in my heart.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns purple_blue spune:

Asa deci...

ca sa nu mai calce nimeni camasi si alte alea pe viitor, am gasit un "dulap cu haine": http://michaeljacksoncelebrityclothing.com/index.php?main_page=product_info&products_id=176.

Scena e pregatita, concertul pregatit, melodia pt deschidere este:



Asa mi-am gasit si eu identitatea in materie vestimentara. Desi, cum spuneam, EL sa fie, ca ma descurc.

Atat ne canta el. In rest canta altii la party, ca e cam obosit de cat l-am stresat. Si concertul va fi seara.
Dar, sa stiti ca incepe in aer liber, intr-un parc de distractii...nu va spun unde, ca ne citesc paparazzi (dar e acasa la mine).
Sa fiti pregatite maine la ora 9.30. Vine o masina la fiecare dintre voi.
Cu invitatia, veti primi si o parola de identificare , ca sa nu se introduca pe aici in mod fraudulos vreun curios.

Programul il veti primi la fata locului, dupa ce aterizati la destinatie.





www.youtube.com/watch?v=PvYygjcMDdQ" target="_blank">You are the cry that turns to laughter,
the sweetness and the morning after

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mj_girl spune:

purple, nici nu te-am intrebat daca esti de acord, te-am ales ca am io un feeling ca esti cea mai buna, sper doar ca tariful sa fie rezonabil eu platesc
(intre noi, vreau ca rochia mea sa fie cea mai sexy, ca doar e petrecerea mea) si chiar n-am chef sa fiu eclipsata

He is a special part of me !

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cory_box spune:

Citat:
citat din mesajul lui purple_blue

Asa deci...

ca sa nu mai calce nimeni camasi si alte alea pe viitor, am gasit un "dulap cu haine": http://michaeljacksoncelebrityclothing.com/index.php?main_page=product_info&products_id=176.

Scena e pregatita, concertul pregatit, melodia pt deschidere este:


Asa mi-am gasit si eu identitatea in materie vestimentara. Desi, cum spuneam, EL sa fie, ca ma descurc.

Atat ne canta el. In rest canta altii la party, ca e cam obosit de cat l-am stresat. Si concertul va fi seara.
Dar, sa stiti ca incepe in aer liber, intr-un parc de distractii...nu va spun unde, ca ne citesc paparazzi (dar e acasa la mine).
Sa fiti pregatite maine la ora 9.30. Vine o masina la fiecare dintre voi.
Cu invitatia, veti primi si o parola de identificare , ca sa nu se introduca pe aici in mod fraudulos vreun curios.

Programul il veti primi la fata locului, dupa ce aterizati la destinatie.





www.youtube.com/watch?v=PvYygjcMDdQ" target="_blank">You are the cry that turns to laughter,
the sweetness and the morning after



purple : intrucit eu am lansat moda goldie pants pe forum (cind am zis prima ca cel mai mult imi place costumul auriu de la They don't care), te-as ruga sa nu ma iei cu parole, bonuri, numere de identificare si alte texte din astea.pe mine te rog, sa ma anunti la party simplu, in felul asta :

si-acum cu participarea exceptionala a special guest star : cory_box .
si putin combustibil :

http://www.last.fm/music/Michael+Jackson/+images/31692915




OK, everybody, that’s a wrap-Liberian girl, Michael Jackson

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lisa-marie spune:

Citat:
citat din mesajul lui anka77

Nu la asta ma refeream Lisa....ai zis de lanturi, io ma gandeam Dooooamneeeeeee! ce vrea sa ii faca? un sado-maso , il tranteste prin noroi....ce-o vrea de la el?



What????....mai da ce imaginatie bogata ai, anka....ma jur yo ca nici prin gand nu mi-a trecut asa ceva.......pe MJ cred ca trebuie sa-l iei incet...cu lugu-lugu..honey...darling.......nu cu lanturi, noroi alea-alea...ca la cat e de timid, parca il si vad ca face stanga-mprejur si fuge mancand pamantul..... zau ca numai la look m-am gandit...ntz,ntz..asta ca sa lamuresc chestiunea......

In alta ordine de idei...vad ca ne pregatim de party...purple sa ne spui cu ce sa ne prezentam , ca doar n-om veni cu mana goala...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ADRIANKA spune:

Mai, fetelor, sunteti de belea...Mai, ce ma mai rad eu cu voi...

Dar vad ca va intreceti cu gluma...O dati si cu petreceri private acum...dar eu cum ajung, ca charter-ul personal il lua barbatu', cica se duce in vizita la Madona, sa0mi faca in ciuda...Cred ca asa vin , dar tot vin...sa va dau adresa pentru invitatie: Goldie Pants Avenue, nr.69,Sa dati cu recomandata, sa semnez la destinatie...Acum pix imi trebuie, Deh, unele cu cheile, altele cu pix-ul...ne descurcam noi cumva...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns danat spune:

Fetelor ce ati mai scris, mama mia, zici ca ati stat vreo saptamana pe tusha Nebune rau sunteti, fara nici o sansa de vindecare, clar

Iona misto rau si poza aia cu mansetele desfacute asa, a invitatie

Eu nici nu mai pot sa va fac fatza



Hobby

******************************************
www.youtube.com/watch?v=IeVt9UEUh-8" target="_blank">
"If you wanna make the world a better place,
Take a look at yourself and then make a Change"
Michael Jackson

Mergi la inceput