Goldie pants reloaded (sau part 2)

Raspunsuri - Pagina 13

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns danat spune:

Care ziceati p-acilea ca e numai Iona doritoare de costum?!?!? Hai??? Da' ce, io-s cantitate neglijabila??? Lipseste omu' un pic din decor si gata, l-ati si adjudecat pe MJ intre voi...Hrrrrr....

Iona si vezi, ca mie-mi place si in "Give it to me" cu pletele in vant si suparat asa rau de tot pe viata Deci, gandeste-te ce si cum, si in ce fel?

Anka suuuuper tricoul! Unde l-ai facut? Ai dus deci tu tricoul? Si cat a costat imprimarea? In cat timp ti l-au facut? Ca voi ajunge si eu in Bucuresti soon si ma gandeam sa mi le fac acolo, ca aici e f scump si nu-ti face cu tricoul tau. Scuze pt multele intrbari, da' sa imi raspunzi la toate



Hobby

******************************************
www.youtube.com/watch?v=IeVt9UEUh-8" target="_blank">
"If you wanna make the world a better place,
Take a look at yourself and then make a Change"
Michael Jackson

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns astrojunkie spune:

deci tocmai m-ati convins sa-mi fac si eu un tricou, dar nu am idei, imi place mult tricoul tau anka Cat de mare a fost rezolutia pozei? Si de unde ai luat-o?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns astrojunkie spune:

Si pe final, va doresc o seara placuta in compania lui goldie pants (la minutul 4.00, e vocea lui adevarata):

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns danat spune:

Maaaai fetelor, eu v-as cam sfatui pe astea care va bateti zilnic pe MJ sa aveti grija in ce mood il prindeti, nu de alta, dar s-ar putea sa se sature de rolul de baiat bun si timid si sa va treziti cu el la usa asa si sa va vad cum va descurcati atunci



Hobby

******************************************
www.youtube.com/watch?v=IeVt9UEUh-8" target="_blank">
"If you wanna make the world a better place,
Take a look at yourself and then make a Change"
Michael Jackson

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mj_girl spune:

meeey si m-am jurat ca nu intru pana la 0.00, da' parka pot sa rezist? da-o naiba de treaba ca mi s-au adunat task-urile de cand stau p'aci de zici ca e coada la goldie
may danuta pai la noi nu e problema, ca noi oricum il vrem BAD, nu stiu doamnele astea care-l vor la 4 ace cum se vor descurca

He is a special part of me !

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns oana_n spune:




ce v-ati mai facut de cap.....duamnelor.clar aici tre sa fii prezent cu daca vrei sa tii randul. am apucat doar sa citesc si sa vad 2-3 gifuri. mai mult nu ma incumet seara asta ca inca mai am de alungat nitica oboseala.

purplesa ai parte de o zi minunata caci compania vad ca e de milioane....bune. si noul prefix sa fie de multe multe ori mai darnic decat cel vechi.
pt restul fetelor, recuperez si ma intorc odihnita, asa ca strangeti randurile si mai faceti un loc....ca prea v-ati intins pe mai multe scaune.




Smile, what's the use of crying/You'll find that life is still worthwhile/If you just smile (Smile - Michael Jackson)


Cauta si pastreaza mereu o bucata de cer deasupra vietii tale

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mj_girl spune:

M I love you more
buna dimineata fetelor,

La multi ani mariilor, marioarelor, marianelor si alte derivate
La mutlti ani purple, sper sa ai o de pomina

oana, buna observatie, tre sa fii pe faza non stop..
ankutza, tu da ce ne bagasi tricoul ala sub nas ca sa nu vedem adevaratele tale , io le-am vazut

He is a special part of me !

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anka77 spune:

Neata fetele.
Hai s aincep cu inceputul:
Danat , tricoul esta facut in Mall Vitan, imprimarea costa 35 ron iar daca iei tricoul de la ei costa 45 ron, se face pe loc.
Poza pe care am dus-o este de nici 100k, s-a pierdut putin din claritate, se vad pixelii daca bagi okiu` , dar nu e cazul ca nu sta nimei benoclat asa atent .
Danuta, sa stii ca Iona il vrea goldie nu la 4 ace.
Astrojunkie, daca vrei poza o urc pe Webshot sa o iei de acolo.
MJ, te referi la pozele cu piticii mei sau....nu am baut inca o cafea si sunt



-He's not coming back
Because he's sleeping with Me
SHA`MONE!!!!
http://community.webshots.com/user/anka77?vhost=community

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns danat spune:

Anka merci mult de raspunsuri. Ma dotez cu tricopul de rigoare, poza pe usb si ma duc la ei.
Merge s-o duc pe usb? Sau trebuie cd?



Hobby

******************************************
www.youtube.com/watch?v=IeVt9UEUh-8" target="_blank">
"If you wanna make the world a better place,
Take a look at yourself and then make a Change"
Michael Jackson

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anka77 spune:

sigur ca merge.
eu aveam odata poza in tel, au bluetooth si descarci direct la ei in peceu poza.

-He's not coming back
Because he's sleeping with Me
SHA`MONE!!!!
http://community.webshots.com/user/anka77?vhost=community

Mergi la inceput