Mamici de fulgusori de nov - dec 2009 (95)

Raspunsuri - Pagina 4

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns simina_kin spune:

Sunt datoare cu o explicatie..in leg cu starea mea de nervi

"ciondaneala"cu sotul a fost nimica toata (seara ne-am impacat), nervii mei vin din faptul ca incerc sa ma las de si n-am crezut ca poate fi asa de greu....ieri am toata ziua...dar n-am fum deloc ; azi n-am mai rezistat si am tras una ...sper sa reusesc sa raman doar cu una/zi....cateva zile si in max o sapt sa nu mai fumez deloc




29+ cu Maya Andreea

bebe
www.youtube.com/watch?v=TBPTDO-GMV0" target="_blank">Pentru sotul meu! TE IUBESC!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns shtephy spune:

Simina imi pare bine sa te vad pe aici desi vad ca nu esti ok.
Dureri in locul ala nu am avut si nici nu imi dau seama ce ar putea insemna.Dar in burtica de cate ori schimb brusc pozitia sau ma ridic brusc simt dureri.
Starea aia naspa de ieri a mai trecut?



Am tot uitat sa iti spun ca m-am uitat cu mare drag la hainutele pozate de tine.Sunt dulci.De la mami?

_
Ramona,mami deStefania - Francesca (20.11.2006) si 26+

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns vias spune:

Ancutza_bro plec si eu intr-o ora la Carrefour..ca acum sunt rupta de obosita...nu ma mai tin picioarele de cat am umblat azi ...m-am intors si de la banca acum...asa ca-mi astept sotul cuminte ca intr-o ora vine el...si merg sa ma uit putin si in carrefour...
Stiu ca sunt acolo din bumbac...dar arata ingrozitor aia..moartea pasiunii...parca as lua ceva asa...intre...
Sa vad ce preturi sunt si pe acolo...


Saptamana viitoare joi sunt la Tg Mures, abia astept sa-mi vad minunea ...sunt asa de nerabdatoare..cand ma gandesc ca luna viitoare la sf o sa-l vad....am niste emotii.....Doamne Ajuta!!

Cami,mamica ingerasului Darius-Andrei
n: 15.07.2008
d: 16.08.2008

ingerasul Darius-Andrei

www.Darius-Andrei.piczo.com

http://nshrine.com/shrine/Darius

Sa-l ajutam pe Alex


30+ Darius mi-a trimis de ziua mamei cel mai frumos cadou, un bebe!

bebe Flavius Cristian

POZE

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns shtephy spune:

Simina iti tin pumnii sa reusesti.E greu dar nu imposibil.Eu am reusit si te incurajez si pe tine sa crezi ca vei reusi.
Sunt sigura ca vine si Ralucib sa iti ridice moralul.

_
Ramona,mami deStefania - Francesca (20.11.2006) si 26+

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns simina_kin spune:

De citit am citit tot din urma....interesante subiecte

In leg cu scutecele bio, este o mamica de ghiocei din Franta care fol, da ai pare rau acum ca a obisnuit copilul cu ei....zici ca-i cumperi sa faci economie...unde-i economia dc ei costa o avere, + curentul, detergentul, apa si timpul pierdut punandu-i la uscat= mai bine sccutecele noastre(parerea mea)

RamonaCopot am deschis linkul de la film da nu-l pot lua...poate imi explici mai clar

Laurairina banii aia 200E daca nu ati fost voi sa-i ridicati in ziua scrisa pe biletel , nici nu-i mai vedeti, ca se duc innapoi in trezorerie. Dc nu ati ales sa va vina acasa interesati-va de iei ca se pierd pe drum!!

Stefy,Monis, Krelia,Simona999,Myani,Ionelamaria,LumiR,RamonaCopot,LauraG,Andre...

29+ cu Maya Andreea

bebe
www.youtube.com/watch?v=TBPTDO-GMV0" target="_blank">Pentru sotul meu! TE IUBESC!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns simina_kin spune:

Poza cu lucrusoare repr doar o mica parte din ele....si da sunt lucrusoare aduse de mama din Spania...majoritatea sunt de la C&A

OOOffff daca ar fi stiut Rluci cauza supararii mele ma trezeam cu ea la usa...si cred ca pune in practica pe viu emoticonul ala ca mi-l arata mereu

Conteaza ca acum am vointa...eu mi-am impus asta nu sotul sau altcineva!!....sper sa reusesc cat mai rpd

29+ cu Maya Andreea

bebe
www.youtube.com/watch?v=TBPTDO-GMV0" target="_blank">Pentru sotul meu! TE IUBESC!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns raluci_b spune:

Citat:
citat din mesajul lui simina_kin

Sunt datoare cu o explicatie..in leg cu starea mea de nervi

"ciondaneala"cu sotul a fost nimica toata (seara ne-am impacat), nervii mei vin din faptul ca incerc sa ma las de si n-am crezut ca poate fi asa de greu....ieri am toata ziua...dar n-am fum deloc ; azi n-am mai rezistat si am tras una ...sper sa reusesc sa raman doar cu una/zi....cateva zile si in max o sapt sa nu mai fumez deloc



asa cum zice stephy uite ca am venit, sunt mandra de tine, nu trebuie sa disperi in cateva zile iti va disparea starea de nervi promit eu, dar nu vreau sa te vad pt ca faci rau la pasarica mica

sunt sigura ca ai sa reusesti si asta nu o zic doar ca sa te incurajez ci pt ca stiu ca se poate

as fi stat cu tine zilele astea de dim pana seara, oricum fusei in concediu sau te luam la mine si te puneam in hamac

28+ Remus Andrei
http://www.popasmusic.com
www.inimacopiilor.ro

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ancutza_Bro spune:

Citat:
citat din mesajul lui camy_pus

Ancutza_bro plec si eu intr-o ora la Carrefour..ca acum sunt rupta de obosita...nu ma mai tin picioarele de cat am umblat azi ...m-am intors si de la banca acum...asa ca-mi astept sotul cuminte ca intr-o ora vine el...si merg sa ma uit putin si in carrefour...
Stiu ca sunt acolo din bumbac...dar arata ingrozitor aia..moartea pasiunii...parca as lua ceva asa...intre...
Sa vad ce preturi sunt si pe acolo...


Saptamana viitoare joi sunt la Tg Mures, abia astept sa-mi vad minunea ...sunt asa de nerabdatoare..cand ma gandesc ca luna viitoare la sf o sa-l vad....am niste emotii.....Doamne Ajuta!!



... ce tare esti...pai cine se mai gandeste la pasiune la cateva ore de la nastere cand Amazonul parca izvoraste dintre picioarele tale? ... eu mi-am luat intr-adevar mai lati dar sa stii ca sunt de diferite forme...ai de unde alege...si plus de asta eu nu intentionez sa-i mai port vreodata ... spor la cumparaturi


Anca 30+ Daria

POZE

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns raluci_b spune:

eu astazi am avut cateva drumuri de facut pe la banci ca nu am apucat sa schimb numele de pe carduri si ma apucat acum si nu am mers foarte mult insa la un moment dat ma durea destul de tare in ambele parti mai sus de ovare, a trebuit sa ma asez repede apoi m-a lasat

eu dorm si pe dreapta si pe stanga, pe spate nu pot sta mai mult de un minut, ma sufoc

28+ Remus Andrei
http://www.popasmusic.com
www.inimacopiilor.ro

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lylyana.ion spune:

buna fetelor,
am mai auzit o veste proasta azi care m-a deprimat iarasi
o colega de sv insarciata in 34 s si cateva zile a fost la control si i-au zis ca are aritmie bebelusa, si daca ar fi avut 36 de sapt ar fi taiat-o de ieri, asa se duce iar sapt viitoare sa vada ce face , iar ea e tanara si vioaie doar ce a implinit 25 de ani...

30 Alexandru

Mergi la inceput