Pestisori... pestisori... (44)

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Tethys spune:


Multumesc Dany. S-aveti pofta mare .


Io, ma retrag de amu... la ... si, p'orma, la ... deci, va zic la toate noapte buna, somn usor si vise placute! & pe maine.




Mi se spune "argint viu"... ~*~*~*~*~ Oare ce varsta avem?!?


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Tethys spune:


'Neata sirene!
Hmmmhhh, desi nu cred ca apareti azi pe icisa , mno.. e sambata ... io, totusi, va ofer o -luta, un , un , o , un plin cu ce vreti voi ... si, va aduc si horoscopul de azi, 05.09.2009:


- "Reusiti sa faceti schimbari radicale in viata dumneavoastra, mai ales in privinta relatiilor sentimentale. Faceti cunostinta cu mai multe persoane importante, care v-ar putea deveni parteneri de afaceri. Ar fi bine sa ascultati si parerile partenerului de viata."


- "Nu te certa cu cei din familie chiar daca esti tentat(a). Conflictele vor disparea de la sine. Vei avea parte in sfarsit de linistea dorita."
- "Ti-au cazut ochii pe o persoana deosebita, de care te simti puternic atras si vrei neaparat sa-i fii mai mult in preajma. Astepti un semn de la el, un gest ca te place, care poate veni daca ai si tu ceva mai mult curaj sa te apropii. Nu ajunge doar sa-i dai a intelege prin gesturi subtile ca esti interesat. Ci trebuie sa ii arati mult mai clar ca ai dori o relatie sau macar un flirt trecator. Totul ar putea evolua foarte repede daca amandoi ati lasa la o parte timiditatea."
- "Daca in zilele acestea de week-end ti se va cere ajutorul, nu ezita sa intinzi o mana, insa, in nicio situatie sa nu dai bani cash. Te vei dovedi mult mai practic(a) si de un real ajutor daca vei avea rabdarea de a-i invata si pe ceilalti de langa tine cum sa se descurce singuri, in loc sa faci lucrurile pentru ei, sau sa platesti in locul altora. Implicarea ta in organizarea diverselor evenimente la care participi cu placere iti va fi rasplatita."
- "Adopti o atitudine ofensiva fata de o persoana cu care nu reusesti sa te mai intelegi deloc. Esti convins ca deja cunosti toate datele problemei si ca singura solutie este s-o pui la punct rapid. Ai putea avea parte de surprize foarte neplacute, daca nu dai dovada de putina bunavointa."
- "Nu te poti plange de lipsa de energie, dar ai tendinta sa te implici in prea multe activitati si nu mai reusesti sa le si finalizezi. Unele din problemele cu care te confrunti ti se par greu de depasit, ceea ce te face mai pesimist. Cateva ore de odihna, te vor ajuta sa te pui pe picioare. In societate nu reusesti sa te manifesti si acest lucru te nemultumeste."


la toate si o sambata cat mai placuta si cat mai frumoasa si relaxanta!




Mi se spune "argint viu"... ~*~*~*~*~ Oare ce varsta avem?!?


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns daniela_daneza spune:

Cryna, multam de cafea .iote ca aparui ..stii doar ac sunt in coasta ta

Stai sa ma trezesc mai bine

Dany

'Daca dragoste nu e, nimic nu e!"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Tethys spune:


Ihi, Dany... stiu, stiu... ... ... hai, somnoroaso , trezireeeaaa... .




Mi se spune "argint viu"... ~*~*~*~*~ Oare ce varsta avem?!?


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns daniela_daneza spune:

gata , m-am trezit










Citat:
citat din mesajul lui cryna77


Ihi, Dany... stiu, stiu... ... ... hai, somnoroaso , trezireeeaaa... .




Mi se spune "argint viu"... ~*~*~*~*~ Oare ce varsta avem?!?





Dany

'Daca dragoste nu e, nimic nu e!"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Tethys spune:


Ok., Dany ... io, amu, beau si-un ness ... ca, am terminat si am trecut la (ness, adica)... ...




Mi se spune "argint viu"... ~*~*~*~*~ Oare ce varsta avem?!?


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ochi_verzi spune:

'neata!
Si eu la si-am citit horoscopul si ce ati scris...
tuturor si-o zi frumoasa sa aveti!


Mihaela si Diana 22.11.2004

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns daniela_daneza spune:



Dany

'Daca dragoste nu e, nimic nu e!"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns nicoll_mada spune:

gata si eu sunt in zona!Doar ca sunt la munciii si ma grabesc sa termin pt a merge acasa sa-i fac mamei un tort,maine e ziua ei.
Cryna multam de cofee si horoscop!
Mai ce harnice sunteti voi...eu parca in afara de serviciul asta nu mai stiu sa fac si altcevaAjung seara franta acasa,abia pot sa fac fata fetelor...
Fete care aseara m-au bagat in sperieti.Am mers impreuna cu o fetita de la gradi si parintii ei,s-au pupat bucuroase nevoie mare si la un mom dat vine Codri si ma cheama mai mult decat frumos sa merg pana la ele.Ma ridic la insistente si cand ajung la coltul casei,o vad pe Stefi in varful unei gramezi de pamant(ceea ce am scos de la puturile avsorbante) inlemnita de frica.Nu stiu cum am reusit sa ajung la ea,am dat-o jos si tremura...dar a si zis "io nu ma mai 'uc acoo,nu,nu" si sa vedeti ce caraghioasa nega si cu degetelul...
dar nu va spun ce spaima am simtit...
Fetele va ,merg sa termin treaba si apoi acasa.Poate reusesc sa mai intru,week-end placut!

nicoll_mada Codruta Andreea ( 29.07.2005 ) si Alexandra Stefania ( 12.07.2007 }
http://community.webshots.com/user/nicoll_mada
MMN

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns daniela_daneza spune:

Nicoll,servici usor si sa treaca cat mai repede timpul sa ajungi acasa la fete .Uf ...ce patanie ...cred si eu ca te-ai speriat ...dar astea sunt inerente cred , copii astia sunt ceva de speriat , trebuie sa fii numai si numai cu ochii pe ei Bine ca a fost doar atata .

Eu maine trebuie sa merg la o inmormantare , a murit tatal unui prieten ..Dumnezeu sa il ierte !


M aduc sa ma joc ...conqiztador ...

mai dau eu pe aici

Dany

'Daca dragoste nu e, nimic nu e!"

Mergi la inceput