Bobocei de sept-oct 2008 -IN SARBATOARE !!! (180)

Raspunsuri - Pagina 4

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns andy_galro spune:

La multi ani Valy!!!! Multa multa sanatate si fericire!!!

La multi ani Irina de clau_geo!!! Sa fii sanatoasa, frumoasa si cuminte!!!

La multi ani Andrei de dyanira!!! Sa fii sanatos, cuminte si norocos!!!

de Andrei Petru(18.08.2008)


"You can learn many things from children. How much patience you have, for instance"
"Ca sa intelegi dragostea parintilor tai, trebuie sa cresti tu insuti un copil"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Nocom spune:

giuli voi asa ceva faceati la lucru manula!??!?!? habar n-am cums e fac dar arata tare bine!!!! Noi tricotam fulare si coseam pe etamina!!

Ramo nu recunosc nimic!!! Copilul meu nu se joaca atata singur!!!! No way!!!



mami de Daria Anastasia (24.09.2008) si Matei Tudor (11.07.2004)

poze cu noi poze DARIA

poze APUSENI

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns andy_galro spune:

Neatza! si pentru toata lumea
aseara mi-a venit acasa sotiorul de la curs si s-a trezit el peste noapte la Andrei ca sa-i dea bibe asa ca sunt si eu ceva mai odihnita
nerantula ce scump este Gruia...iar pozele cu voi 3 sunt cele mai frumoase
moni bune venit acasa si exact cum ti-au spus si fetele: odihneste-te si tu cat doarme bebe, mananca, bea lichide si bucura-te de noua minune din viata ta
alexa multa sanatate va doresc
ramo cum mai este Maia?
feli, babytza,nocom

de Andrei Petru(18.08.2008)


"You can learn many things from children. How much patience you have, for instance"
"Ca sa intelegi dragostea parintilor tai, trebuie sa cresti tu insuti un copil"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Nerantula spune:

Moni, cum a fost prima noapte acasa?

www.flickr.com/photos/30462666@N03/sets/" target="_blank">Gruia - haiducel iubit 16.09.2008

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Nerantula spune:

Andy_galro

www.flickr.com/photos/30462666@N03/sets/" target="_blank">Gruia - haiducel iubit 16.09.2008

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns andy_galro spune:

Nu mai reusesc sa pun tickerul in asa fel incat sa mearga linkul cand dai click pe el...imi da eroare

de Andrei Petru(18.08.2008)
Asa creste strumfi


"You can learn many things from children. How much patience you have, for instance"
"Ca sa intelegi dragostea parintilor tai, trebuie sa cresti tu insuti un copil"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns dyanira spune:

Acum 1 an la aceasta ora venea pe lume puiul meu mult iubit ANDREI TUDOR.A fost cel mai fericit moment din viata mea, cel mai emotionant cel mai cel.
A urmat apoi 1 an plin de provocari, de descoperiri, de dragoste si de crestere a iubirii fata de puiutul mic de langa noi care crestea vazand cu ochii.
De aceea vreau sa ii fac si eu o urare:
LA MULTI ANI puiul meu iubit, minunea vietii mele, sa cresti mare, sa fii sanatos, sa ai parte de tot ce e mai bun in viata asta, sa ai noroc si sa fii iubit!!!
Mami te iubeste mai presus de orice tu esti lumina ochilor mei iar azi la moment aniversar mami ar vrea sa opreasca timpul in loc ca sa fim mereu impreuna si sa te pot strange in brate ca acum.
As mai scrie cateva ganduri dar ma opresc ca si asa de abia mai vad monitorul de lacrimi de fericire


Diana

mamica fericita de ANDREI TUDOR

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns JulyMorning spune:

Buna dimineatza!

Moni Bine ai venit acasa!!! Sa fiti sanatosi, norocosi si fericiti!!!

Nerantula Vreau si eu sa comand niste carti de pe Amazon, daca te ajuta mai mult pozitionarea mea pe harta Bucurestiului, te astept cu placere . La vreo 3 carti puse in cos, transportul mi-a reiesit 12 USD. Si oricine mai doreste, mai pofteste.

Mai am si eu niste carti prin biblioteca, dar de cand am renovat nu am reusit sa le aducem din boxa, sunt tot in cutii. Poate ma mobilizez sa le caut.

Si daca imi permiteti, va fac si eu o recomandare, nu prea e este ea AP, dar mi se pare de foarte mult bun simt si cu solutii bune. Children the challange, de R. Dreikurs.

Vecinico m-ai omorat cu cate bunatati faci tu acolo, nu stiu cand ai timp, parol. Cum merge afacerea? poate imi dai si mie idei, ca anul asta tre sa ma hotarasc ce fac, nu vreau sa ma intorc la serviciu M-am saturat sa muncesc la altii

Ramo hai cu printesa prin parc, sigur nu va mai recunosc daca ne intalnim pe strada

Intrebare Fi'mea s-a trezit cu ceva muci curgatori rau de tot. in rest e ok, n-are febra, nu tuseste. Eurespalul e bun si pt cazurile astea?? (Din prospect nu sunt foarte lamurita)

Mai voiam sa mai zic ceva, neuronul s-a dus la plimbare si nu mai stiu ce voiam sa zic. Revin... daca imi revin intre timp

_
Our future determines our past

bobocica Maia
Poze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns monica_dicut spune:

POZICI CU BEBE




Monica de Minune Dragos Alexandru (26.08.2009)pe pamant si de INGERAS in ceruri

Toate se intampla in viata cu un scop. Nu trebuie sa intrebam "de ce", trebuie doar sa ridicam capul si sa mergem inainte

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns JulyMorning spune:

Chiar asa!!



La multi ani, Andrei!!
La multi ani, Irina!!




Sa fiti sanatosi, sa cresteti frumos, independenti si impliniti!!

Dya, Clau Sa va traiasca puiutii si sa va bucurati de ei!


_
Our future determines our past

bobocica Maia
Poze

Mergi la inceput