Breaking News MJ

Raspunsuri - Pagina 19

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns anka77 spune:

Da, Cory am vazut....joker auzi!!!!LaToya nu inceteaza sa ma uimeasca...,ma intreb ce mai urmeaza

-He's not coming back
Because he's sleeping with Me
SHA`MONE!!!!
http://community.webshots.com/user/anka77?vhost=community

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cory_box spune:

Citat:
citat din mesajul lui anka77

Da, Cory am vazut....joker auzi!!!!LaToya nu inceteaza sa ma uimeasca...,ma intreb ce mai urmeaza

-He's not coming back
Because he's sleeping with Me
SHA`MONE!!!!
http://community.webshots.com/user/anka77?vhost=community


problema e ca nu numai laToya face niste declaratii cam nepotrivite,ci si restul familiei :

Michael’s other sister Rebbie also wrote a very interesting message, ” I love you so much and I’m looking forward to the time I’ll see you again on Earth.”


OK, everybody, that’s a wrap-Liberian girl, Michael Jackson

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anka77 spune:

Alta "dusa"
Ma gandeam ca fiind Martori a lui Iehova au alta perceptie asupra vietii si a mortii, poate ei vad altfel moartea,nu stiu cum vad ei viata " de dupa" sau nu au conceptul asta nu stiu, sa nu vorbesc tampenii...trebe sa caut despre asta

-He's not coming back
Because he's sleeping with Me
SHA`MONE!!!!
http://community.webshots.com/user/anka77?vhost=community

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cory_box spune:

nu cred sa fie vorba de nicio metafora.in alta ordine de idei, uite ce face diana ross, care nu avut timp sa vina la funeral, dar care are timp de taco bell (apropo, ca-i placea si lui Michael tare mult, hm).

http://www.tmz.com/videos?autoplay=true&mediaKey=0c0413dd-c141-4fa8-93f1-be3a2964da88

OK, everybody, that’s a wrap-Liberian girl, Michael Jackson

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anka77 spune:

Citat:
citat din mesajul lui cory_box

nu cred sa fie vorba de nicio metafora.in alta ordine de idei, uite ce face diana ross, care nu avut timp sa vina la funeral, dar care are timp de taco bell (apropo, ca-i placea si lui Michael tare mult, hm).

http://www.tmz.com/videos?autoplay=true&mediaKey=0c0413dd-c141-4fa8-93f1-be3a2964da88

OK, everybody, that’s a wrap-Liberian girl, Michael Jackson



Daaaa, am vazut-o si pe Diana mai devreme.....nici macar nu a vb cu ziaristii...

-He's not coming back
Because he's sleeping with Me
SHA`MONE!!!!
http://community.webshots.com/user/anka77?vhost=community

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns motanik spune:

Mai...cum adica astept sa ne intalnim din nou pe pamant?
oare martorii lui Iehova cred in reincarnare? sau cum naiba?

Oare nu cumva astia fac intentionat greselute? daca ne gandim ca atata timp cat exista indicii pt hoax exista si cereri de interviuri si publicitate pt Jacksoni, de ce n-ar profita sa mai faca niste bani?! hmmm

--------------------

Andra si bebe Theodora Povestea noastra

Angels wanted to do the moonwalk so God sent one to bring Michael Jackson

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns nelia spune:

see you again on Earth!!! Bai, stai ca-mi mai veni una! Dar daca vor sa-l cloneze!?! Si asteapta momentul cind clonarea va capata tot mai mult teren si va deveni legala si pentru oameni. Sa nu ma bateti tare, spun si eu, maica...

CORNELIA, mami de www.dropshots.com/nelia#date/2009-03-30/13:05:37" target="_blank">AGATA, TUDORA si LISANDRU

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns danat spune:

Citat:
citat din mesajul lui nelia

see you again on Earth!!! Bai, stai ca-mi mai veni una! Dar daca vor sa-l cloneze!?! Si asteapta momentul cind clonarea va capata tot mai mult teren si va deveni legala si pentru oameni. Sa nu ma bateti tare, spun si eu, maica...




Ce te face sa crezi ca nu e deja clonat??? La cat de zuz era el...

Dar si-asa, tot nu va reaparea never ever, pt ca trebuie sa continue vanzarile de albume, dvd-uri, promotionale etc.
This is it, pentru noi toti!



Hobby

******************************************
www.youtube.com/watch?v=IeVt9UEUh-8" target="_blank">
"If you wanna make the world a better place,
Take a look at yourself and then make a Change"
Michael Jackson

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns nelia spune:

Ce se întâmpla cu noi când murim?

DE CE NE PUNEM ACEASTA ÎNTREBARE: Majoritatea religiilor lumii sustin ca, la moarte, ceva din interiorul omului continua sa traiasca. Altele afirma ca mortii le pot face rau celor vii ori ca Dumnezeu îi pedepseste pe cei rai condamnându-i la chinuri vesnice în focul iadului.

CE ÎNVATA BIBLIA: La moarte, omul înceteaza sa existe. În Eclesiastul 9:5 se spune: 'Cei morti nu sunt constienti de nimic'. Întrucât mortii nu sunt constienti de nimic, nu mai simt nimic, ei nu pot sa le faca nici rau, nici bine celor vii (Psalmul 146:3, 4).
(Vezi si Geneza 3:19 si Eclesiastul 9:6, 10.)

Exista vreo speranta pentru cei morti?

DE CE NE PUNEM ACEASTA ÎNTREBARE: Cu totii dorim sa traim si sa ne bucuram de viata alaturi de cei pe care-i iubim. Este cât se poate de firesc sa tânjim sa-i revedem pe cei dragi care au murit.

CE NE ÎNVATA BIBLIA: Majoritatea celor ce au murit vor fi înviati. Isus a promis ca 'cei din mormintele de amintire... vor iesi afara' (Ioan 5:28, 29). Conform scopului initial al lui Dumnezeu, oamenii readusi la viata vor trai pe un pamânt paradiziac (Luca 23:43). Împlinirea acestei promisiuni va aduce si sanatate perfecta si viata vesnica pentru omenirea ascultatoare. Biblia spune: 'Cei drepti vor mosteni pamântul si vor locui pentru totdeauna pe el.' (Psalmul 37:29).
(Vezi si Iov 14:14, 15; Luca 7:11-17 si Faptele 24:15.)

Dar daca mortii lor reinvie si vor trai pentru totdeauna pe un pamint paradiziac, cum ii vor vedea cei vii? Adica sa inteleg ca rudele lui MJ isi doresc sa moara si sa se reintoarca pe pamint, ca sa-l vada pe Michael performind din nou? Nu are sens! Cei care vor trai vor fi drepti, religiosi si deci si sfinti... nu prea-mi vine mie sa cred ca lumea showbusiness-ului si MJ performind pe o scena in viitor, dupa ce s-a reintors, are vreo legatura cu aceste lucruri.

CORNELIA, mami de www.dropshots.com/nelia#date/2009-03-30/13:05:37" target="_blank">AGATA, TUDORA si LISANDRU

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns danat spune:

Pai si cum se impaca toate astea cu trecerea lui MJ la islamism? ca stiu ca o facuse recent.



Hobby

******************************************
www.youtube.com/watch?v=IeVt9UEUh-8" target="_blank">
"If you wanna make the world a better place,
Take a look at yourself and then make a Change"
Michael Jackson

Mergi la inceput