Mostenirea lui Michael Jackson

Raspunsuri - Pagina 4

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns astrojunkie spune:

Sa nu uitam de OMUL care a fost Michael. Exista un subiect denumit "caritate", dar povestea ce urmeaza, si altele asemanatoare, nu tin de asta, doar de un suflet foarte, foarte mare:

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lisa-marie spune:

buna...adaug si eu cateva melodii pe care le am in playlist, ... nu stiu daca sunt incluse pe vreun album....






Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns iliuta spune:

Citat:
citat din mesajul lui astrojunkie

Sa nu uitam de OMUL care a fost Michael. Exista un subiect denumit "caritate", dar povestea ce urmeaza, si altele asemanatoare, nu tin de asta, doar de un suflet foarte, foarte mare:




Si cate alte gesturi de tipul asta a facut si nu stie nimeni......

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lisa-marie spune:

De cateva zile ascult mai mereu o melodie care pe mine, personal, ma rascoleste.......este o interpretare a melodiei "Ain't no sunshine" de catre Michael, pe vremea cand era doar un copil....interpretarea este de exceptie.....

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns danat spune:

Lisa-marie ai dreptate, este rascolitoare melodia, dar sunt multe din perioada cand era copil si le interpreta cu asa o simtire, de nu iti poti imagina!
De-aia trimbitez eu pe aici sa ascultati melodiile din primele 4 albume puse cu linkuri de mine, ca merita. Eu l-am redescoperit si m-am reindragostit de el. ce suflet....

Hobby

******************************************
www.youtube.com/watch?v=IeVt9UEUh-8" target="_blank">
"If you wanna make the world a better place,
Take a look at yourself and then make a Change"
Michael Jackson

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns nelia spune:

Eu ador melodia asta! Si felul o care cinta Michael copil este !

CORNELIA, mami de www.dropshots.com/nelia#date/2009-03-30/13:05:37" target="_blank">AGATA, TUDORA si LISANDRU

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns danat spune:

Un medley (megamix, cum vreti) reusit:



(mi l-am salvat in playlist, of corse)



Hobby

******************************************
www.youtube.com/watch?v=IeVt9UEUh-8" target="_blank">
"If you wanna make the world a better place,
Take a look at yourself and then make a Change"
Michael Jackson

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns purple_blue spune:

Cred ca se incadreaza la subiectul acesta.


www.juliensauctions.com/auctions/2009/michael-jackson/icatalog5.html" target="_blank">http://www.juliensauctions.com/auctions/2009/michael-jackson/icatalog5.html

Aici sunt toate:
www.juliensauctions.com/auctions/2009/michael-jackson/catalog-list.html" target="_blank">http://www.juliensauctions.com/auctions/2009/michael-jackson/catalog-list.html



www.youtube.com/watch?v=PvYygjcMDdQ" target="_blank">You are the cry that turns to laughter,
the sweetness and the morning after
, Mrs. Purple Jackson

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bulinuta27 spune:

purple..nu inteleg...sau nu vreau sa inteleg ..ii sunt puse in vanzare toate obiectele lui personale, bijuterii, premii, mobila etc???????????????// mi se pare strigator la cer....astea nu apartin copiilor lui? Doamne!!!

bulinuta mamica de bulinel dragutel

Poze noi


www.onetruemedia.com/shared?p=1ad6bcc6cb70cbb27cf08c&skin_id=0&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank">minune mica

Poze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns purple_blue spune:

Citat:
citat din mesajul lui bulinuta27

purple..nu inteleg...sau nu vreau sa inteleg ..ii sunt puse in vanzare toate obiectele lui personale, bijuterii, premii, mobila etc???????????????// mi se pare strigator la cer....astea nu apartin copiilor lui? Doamne!!!




Eu asa inteleg, ca in noiembrie va fi. Poate nu inteleg bine (as vrea).
www.juliensauctions.com/auctions/2009/music-icons/index.html" target="_blank">http://www.juliensauctions.com/auctions/2009/music-icons/index.html (pe astea le vand)

Celelalte au fost incluse in expozitie in Aprilie.
www.juliensauctions.com/auctions/2009/michael-jackson/index.html" target="_blank">http://www.juliensauctions.com/auctions/2009/michael-jackson/index.html

Dar nu inteleg de ce au si preturi. Asa, de chestie, sau candva se vor vinde?

www.youtube.com/watch?v=PvYygjcMDdQ" target="_blank">You are the cry that turns to laughter,
the sweetness and the morning after
, Mrs. Purple Jackson

Mergi la inceput