Filme, documentare, interviuri cu si despre M.J.

Raspunsuri - Pagina 4

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns lisa-marie spune:

Interviul lui Geraldo Rivera cu Michael Jackson din 2005; sunt 5 parti, restul le gasiti in continuare...



..si Inside Michael Jackson's trial, tot 5 parti...



"Let Sadness see what Happy does
Let Happy be where Sadness was till now..."
Long live THE KING MICHAEL JACKSON!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns rall spune:

Superb

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns rall spune:

Michael imbracat a la India :)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lisa-marie spune:

...ce dragalas era aici... si finutz...imi place.



"Let Sadness see what Happy does
Let Happy be where Sadness was till now..."
Long live THE KING MICHAEL JACKSON!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lisa-marie spune:

Un documentar despre procesul lui Michael Jackson in 5 parti...



"Let Sadness see what Happy does
Let Happy be where Sadness was till now..."
Long live THE KING MICHAEL JACKSON!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anka77 spune:

Un documentar despre inregistrarile facute de rabinul Shmuley cu Michael








www.youtube.com/watch?v=xG05mG7fhZ4 " target="_blank">-He's not coming back
Because he's sleeping with Me
www.youtube.com/watch?v=9ABdp1m3a0E" target="_blank">"SHA`MONE!!!!"
poze si noi 2

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ADRIANKA spune:

Anka, acum am apucat sa vad filmuletele cu inregistrarile audio ale rabinului...Noi asa l-am simtit mereu pe Michael..si da, cred ca ar fi putut sa-l imbuneze chiar pe Hitler, dupa cum zicea.

Toti il considerau ciudat pentru ca nu traia dupa normele societatii, ca avea idei care nu intrau in limitele oamenilor comuni. Si da, poate era imatur, poate ca ramasese in capcanele copilariei si adolescentei, dar era un om atat de sensibil si inteligent. Asa copilaros cum era, nu credea totusi ca mierea curge pe toate strazile, a "ginit-o" pana si pe Madonna ca era "nasty witch" si ca era geloasa pe succesul lui.

Si, bineinteles..nea rabinul asta trebuia totusi sa nu faca publice interviurile...cei care l-au iubit stiu cum era Michael...ce mai vine si neica Nelu sa profite si el un pic...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anka77 spune:

Asa este Adrianka.Mare pacat ca a fost un neinteles, un ciudat, copil,imatur pentru multi.Mare pacat ca ca oamenii in loc sa ii asculte mesajele, sa ii inteleaga copilaria, traumele....au fost mai preocupati de viata personala: are sau nu vitiligo, are enshpe operatii estetice, a molestat sau nu copii si alte ineptii .Pacat.
Imi place si mie ce a spus de Madonna...la un moment dat nici nu vroia sa ii pronunte numele , sunt convinsa ca a fost geloasa pe succesul lui dealtfel nu numai ea.Din pacate succesul s-a transformat intr-o amenintare pentru multi, de aici si vanatoarea

www.youtube.com/watch?v=xG05mG7fhZ4 " target="_blank">-He's not coming back
Because he's sleeping with Me
www.youtube.com/watch?v=9ABdp1m3a0E" target="_blank">"SHA`MONE!!!!"
poze si noi 2

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bulinuta27 spune:

ignorati-l pe nemernicul de bashir ..e o bucata care imi place tare mult...sa vedeti ce zice boul la sfarsit
http://www.youtube.com/watch?v=f9YhJmsJJrQ&feature=related

bulinuta mamica de bulinel dragutel

Poze noi


www.onetruemedia.com/shared?p=1ad6bcc6cb70cbb27cf08c&skin_id=0&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank">minune mica

Poze



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns purple_blue spune:

"You'are a very kind man"..ce nesimtit. Animalul bou e jignit de asociere, bulinuta.
Cu cat vad de mai multe ori porcaria asta (si aici jignesc animalul porc), imi dau seama ca Bashir a preluat stilul de a vorbi al lui Michael pt a-l impresiona si a-l face sa se deschida si mai mult. Complimente la tot pasul, ce om bun esti, esti funny, esti de treaba, esti inteligent...




www.youtube.com/watch?v=PvYygjcMDdQ" target="_blank">You are the cry that turns to laughter,
the sweetness and the morning after
, Mrs. Purple Jackson

Mergi la inceput