King of Pop Michael Jackson (11)

Raspunsuri - Pagina 19

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns oana_n spune:

Neatza fetelor.

Bine ca m-am dus devreme la somnic, ca la cat is de blonda, pana ma prindeam eu ca s-a inchis subforumul, se redeschidea . Si ar fi fost un ghiveci in capul meu....


Acum ca s-a rezolvat, nu ne ramane decat sa ne bucuram de MJ, de tot ce inseamna el!




Smile, what's the use of crying/You'll find that life is still worthwhile/If you just smile (Smile - Michael Jackson)


Cauta si pastreaza mereu o bucata de cer deasupra vietii tale

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mj_girl spune:

buna dimineata oana_n sper ca astazi te simti binesi-a facut efectul coldrex-ul?

He is a special part of me !

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns oana_n spune:

mj_girl. mi-e mai bine. m-am trezit si mai odihnita, asa ca diseara raman pe baricade.




Smile, what's the use of crying/You'll find that life is still worthwhile/If you just smile (Smile - Michael Jackson)


Cauta si pastreaza mereu o bucata de cer deasupra vietii tale

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns danielac spune:

Va salut cu drag si ma bucur ca s-a rezolvat!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anka77 spune:

Buna dimi fetele...am lasasat calcatul rufelor la o parte sa vad ce faceti.
M-am mai enervat si cu imbecilul de router care nu vroia muschiul lui " sa bage semnal" la fata .Vaaaiii sa mor ,pai si io? Io ce faccc? hihih s-a rezolvat ca sunt desteapta .
Asaaaa Astrojunkie , sar`na ca m-ai luminat cu reclama aia . Chiar ma gandeam : did I miss something? Vreun videoclip sa nu il stiu mhhhh
fetelor , lamuriti-ma plizzzzz pe unde e mIchael ca l-ati ametit de tot de cand am disparut din peisaj? Nu raspunde la tel si trebe sa stiu de el .
pooopp


-He's not coming back
Because he's sleeping with Me
SHA`MONE!!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns danat spune:

Melku am uitat sa scriu: suuuper tare linkul cu toata filmarea flshmoburilor din Bucuresti!!! Cred ca ar fi bine sa-l postezi la o sectiune a subforumului, sa ramina de sine statator. ce zici? Poate la Breaking news, ca ceva nou, facut in memoria lui MJ...?



Hobby

******************************************
www.youtube.com/watch?v=IeVt9UEUh-8" target="_blank">
"If you wanna make the world a better place,
Take a look at yourself and then make a Change"



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mj_girl spune:

Citat:
citat din mesajul lui anka77
[fetelor , lamuriti-ma plizzzzz pe unde e mIchael ca l-ati ametit de tot de cand am disparut din peisaj? Nu raspunde la tel si trebe sa stiu de el .
pooopp
[


mey, M e la mine, a inchis tel, e ultima zi si tre sa profitam din plin. vezi ca se duce la motanik, trimite bagajele acolo.

He is a special part of me !

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mihutza11 spune:

ma bucur ca s-a rezolvat cu sub-sub-forumul!

hai ca incep sa ma "descalt" cu atatea subiecte ..



Mihaela, mamik fericit de Andra - 29 martie 2008

Pozici
www.onetruemedia.com/shared?p=88ed9962aab40888261d95&skin_id=601&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank">Primul anisor
Povestea americancei

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anka77 spune:

Citat:
citat din mesajul lui mj_girl


mey, M e la mine, a inchis tel, e ultima zi si tre sa profitam din plin. vezi ca se duce la motanik, trimite bagajele acolo.

He is a special part of me !

M-am linistit


-He's not coming back
Because he's sleeping with Me
SHA`MONE!!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cory_box spune:

fetelor, lipseste o sectiune pe forum : discutii generale.eu de ex., am vrut sa scriu ceva si nu stiu unde sa incadrez.




Stop pressurin' me, make me wanna scream-Michael Jackson

I believe Michael is alive.And I don't lose hope

Mergi la inceput