King of Pop Michael Jackson (10)

Raspunsuri - Pagina 5

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns birth_reborn spune:

Anka, vad ca nu-mi iese, nu stiu ce am... mai sus, langa citatul de la tine, era si un raspuns pe care m-am muncit sa-l scriu, dar vad ca il pierdui

Spuneam ca eu m-am simtit magulita cand am citit postul tau initial, si ca raspunsul meu era ca fanii MJ, de la flash-mob, de aici, din Mexic, cu totii, noi suntem normali, abia acolo am putut sa exprim cumva ce am strans in mine tot timpul asta...
Si ar fi trebuit sa adaug si io zambete, dar la oboseala, "betia", bucuria cu lacrimi pe care le simteam atunci, am uitat... Le pun acum:
Pt Michael, voi mai bloca intersectii, de cate ori o sa am ocazia!

Acum, sa nu ma laud degeaba, ca totul a fost organizat super bine, am depasit semaforul doar cu 10 secunde, oamenii aia au facut o treaba extraordinara!
Deci ai lamurit problema, mai ales ca nu era nici una! Io am primit o apreciere si am vrut sa fac un joc de cuvinte, ceva de genul... dar euforia era prea mare

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anka77 spune:

Citat:
citat din mesajul lui lisa-marie

off doamne...aveam eu un feeling asa anka.......

Deja am devenit previzibila...
.
Caprioara doreste altceva? Banuiesc ca nuuuuuu

if you enter this world knowing you are loved and you leave this world knowing the same, then everything that happens in between can be deal with. – Michael Jackson
-He's not coming back
Because he's sleeping with Me
SHA`MONE!!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anka77 spune:

Citat:
citat din mesajul lui birth_reborn

Anka, vad ca nu-mi iese, nu stiu ce am... mai sus, langa citatul de la tine, era si un raspuns pe care m-am muncit sa-l scriu, dar vad ca il pierdui

Spuneam ca eu m-am simtit magulita cand am citit postul tau initial, si ca raspunsul meu era ca fanii MJ, de la flash-mob, de aici, din Mexic, cu totii, noi suntem normali, abia acolo am putut sa exprim cumva ce am strans in mine tot timpul asta...
Si ar fi trebuit sa adaug si io zambete, dar la oboseala, "betia", bucuria cu lacrimi pe care le simteam atunci, am uitat... Le pun acum:
Pt Michael, voi mai bloca intersectii, de cate ori o sa am ocazia!

Acum, sa nu ma laud degeaba, ca totul a fost organizat super bine, am depasit semaforul doar cu 10 secunde, oamenii aia au facut o treaba extraordinara!
Deci ai lamurit problema, mai ales ca nu era nici una! Io am primit o apreciere si am vrut sa fac un joc de cuvinte, ceva de genul... dar euforia era prea mare

Am inteles

if you enter this world knowing you are loved and you leave this world knowing the same, then everything that happens in between can be deal with. – Michael Jackson
-He's not coming back
Because he's sleeping with Me
SHA`MONE!!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns danat spune:

Luuume, lumeeeeee!!! Pentru toate fanele "goldie pants addicted" luati de savurati minutul 1:19-1:24 (fara sotzi sau alti privitori in zona). Si ....stati jos si cat mai aproape de ecran




Nu ca restul clipului ar fi de lepadat, dar am ramas blocata si am dat fuga sa vi-l pun si voua (clipul!!!! ).
Intrebare: PE CARE dintre voi o alearga pe scena la finalul clipului?


Hobby

******************************************
www.youtube.com/watch?v=IeVt9UEUh-8" target="_blank">
"If you wanna make the world a better place,
Take a look at yourself and then make a Change"



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anka77 spune:

Aha , deci e vorba si de o pereche de pantaloni negri de piele.Mhhh
trebuie studiata problema

if you enter this world knowing you are loved and you leave this world knowing the same, then everything that happens in between can be deal with. – Michael Jackson
-He's not coming back
Because he's sleeping with Me
SHA`MONE!!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns iona2005 spune:

anka nu are cum sa-si fi luat goldie ca ia uitat la mine

nelia ma inebunesti di tot o inceput ieri anka cu acele filmulete si continui tu de fapt tot aseara ai inceput cu asemanarile dintre Elvis si MJ(privind moartea)ma mai gandesc inca ,il cred in stare sa-si regizeze moartea dar nu stiu no...????

copil special in viata mea

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mj_girl spune:

Citat:
citat din mesajul lui anka77

Aha , deci e vorba si de o pereche de pantaloni negri de piele.Mhhh
trebuie studiata problema

ia notite
http://www.youtube.com/watch?v=w_Z8k5ChsX8


He is a special part of me !

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns oana_n spune:

lisa marie, mama, tu l-ai avut o data in real life, asa ca fie-ti mila si ia un bon cu 2 cifre .





Smile, what's the use of crying/You'll find that life is still worthwhile/If you just smile (Smile - Michael Jackson)


Cauta si pastreaza mereu o bucata de cer deasupra vietii tale

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mj_girl spune:

Citat:
citat din mesajul lui danat

Luuume, lumeeeeee!!! Pentru toate fanele "goldie pants addicted" luati de savurati minutul 1:19-1:24 (fara sotzi sau alti privitori in zona). Si ....stati jos si cat mai aproape de ecran



omgne mai facem bine??/

He is a special part of me !

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lisa-marie spune:

[quote]citat din mesajul lui anka77

Aha , deci e vorba si de o pereche de pantaloni negri de piele.Mhhh
trebuie studiata problema

anka la ceva de genul ma refeream:
http://www.youtube.com/watch?v=E-dX3lqH7HU

oricum fetelor normale la cap nu ne putem considera.....goldie pants rulzzzz ...

Mergi la inceput