King of Pop Michael Jackson (10)

Raspunsuri - Pagina 16

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns cory_box spune:

ca tot vorbeati de look, mie una cel mai mult imi place in stranger in moscow.




Michael thank you.Thank you, thank you, thank you

I believe Michael is alive.And I don't lose hope

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mj_girl spune:

cu mare drag pentru voi am pus link-urile, prietenele lui M sunt si ale mele
danat-eu am propus asta pe lista de asteptare
http://www.youtube.com/watch?v=R7xEy_977Xg
oricum eu am abuzat de cate ori am prins okazia
de regula vreau sa aduc in atentie niste melodii care nu au fost prea mediatizate, cel putin sunt unele de care eu acum am aflat, dar care au niste versuri care pe mine una ma termina


He is a special part of me !

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns danat spune:

Cory eu am facut un fel de misto legat de faza cu chilotii, nu ca m-am suparat, Doamne fereste!
Dar unele poate avem fetisuri din astea su purtam chiloti de barbati, mai stii?

MJ Girl nu am propus Scream pt maine! Am inteles ca propusesesi deja o melodie pt maine, si nici nu ma intereseaza cand va intra Scream. Doar ca mie mi se pare un clip f important in cariera lui MJ si nu as vrea sa fie trecut cu vederea. Atit!




Hobby

******************************************
www.youtube.com/watch?v=IeVt9UEUh-8" target="_blank">
"If you wanna make the world a better place,
Take a look at yourself and then make a Change"



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anka77 spune:

Cory, este o idee buna , le postez pe blog ca e " bun rau"in 2006

if you enter this world knowing you are loved and you leave this world knowing the same, then everything that happens in between can be deal with. – Michael Jackson
-He's not coming back
Because he's sleeping with Me
SHA`MONE!!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns motanik spune:

Dana, vezi ca ai acolo sub clip 4 optiuni de download, eu am ales-o pe prima Filebox, deja am urmarit vreo 5 min din film, s-a tras imediat.


Cat despre melodia zilei, eu nu am mai zis nimic sa nu va suparati dar de ex azi avem o melodie si nu a zis nimeni nimic de ea si deja exista propunere pt maine...
Haideti sa ne bucuram de melodia zilei de azi si pt maine, poimaine, raspoimaine samd vedem noi ce se propune. Eu una n-o stiam, e tare frumoasa Don't Walk Away, versurile m-au dat gata.

p.s. Dana, pe mine nu ma deranjeaza ca nu propun eu caci toate imi plac. Doar sa nu va mai grabiti, sa avem timp sa ne bucuram cate o zi intreaga de cea propusa. De ex MJ Girl a zis de Break of Down si am dat pe ea deja desi e propusa pt maine abia, pai hai sa asteptam pana maine atunci cu ea ca asa ma mananca degetele sa comentez si despre asta si maine n-as mai avea ce zice...


--------------------

Andra si bebe Theodora Povestea noastra

Angels wanted to do the moonwalk so God sent one to bring Michael Jackson

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns wmagnolia spune:

Va stiu de mult dar doar acuma m-am hotarat sa imi fac cont si sa va multumesc ca existati.
Si eu am fost afectata de moartea lui Michael. Tin minte cand m-am dus la birou a doua zi si erau cateva colege foarte triste.
Am fost la concertul din 92, iar in 96 nu am mai apucat nici nu va imaginati cat de suparta am fost. A trebuit sa plec cu maica-mea undeva asa ca fratele meu s-a dus cu un amic in locul meu.javascript:insertsmilie('') Asta e viata. Si acum ma oftic.
Ma bucur ca in sfarsit am gasit un forum in romaneste dedicat lui. Am cautat pe net si deabea acum am gasit topicele voasre intamplator. Eu intrasem pe acest site pentru alceva (imi doresc un copil care intarzie sa apara)

Imi este si mai greu sa trec peste moartea lui Michael mai ales ca nu sunt in Romania si nu am cu cine impartasi durerea pe care o simt asa ca ma bucur ca in sfarsit v-am gasit. Ma oftic ca nu am luat parte la inaugurarea aleii MJ parca era in Herastrau. Cine a fost acolo sa imi povesteasca si mie.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mj_girl spune:

Citat:
citat din mesajul lui danat

Cory eu am facut un fel de misto legat de faza cu chilotii, nu ca m-am suparat, Doamne fereste!
Dar unele poate avem fetisuri din astea su purtam chiloti de barbati, mai stii?

MJ Girl nu am propus Scream pt maine! Am inteles ca propusesesi deja o melodie pt maine, si nici nu ma intereseaza cand va intra Scream. Doar ca mie mi se pare un clip f important in cariera lui MJ si nu as vrea sa fie trecut cu vederea. Atit!




Hobby

******************************************
www.youtube.com/watch?v=IeVt9UEUh-8" target="_blank">
"If you wanna make the world a better place,
Take a look at yourself and then make a Change"


ziceam ca in ceea ce ma priveste sa fie scream maine, dar am vrut sa scriu atatea incat cred ca nu am fost foarte coerenta
incerc aici sa tin pasul si in acelasi timp sa mai si lucrez ceva, ca daca o tin in ritmu' asta ajung in sapa de lemn
dar daca-l am pe M, nothing else matters

He is a special part of me !

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns motanik spune:

Ah si inca ceva apropo de asta, nu va temeti ca va ramane ceva trecut cu vederea pt ca eu una am de gand sa stau pe aici cu voi muuulta vreme de acum inainte si ne trebuie cate o melodie pt fiecare zi, bine, acum avem de unde alege, dar la anu' o sa incepem sa repetam

Cory, si mie mi-a ramas in cap fatza lui simpatica de la making of Stranger in Moscow, mutritele alea
In acelasi timp imi place f tare in tinutele in care a aparut la proces in 2005.

--------------------

Andra si bebe Theodora Povestea noastra

Angels wanted to do the moonwalk so God sent one to bring Michael Jackson

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mj_girl spune:

Citat:
citat din mesajul lui motanik

Dana, vezi ca ai acolo sub clip 4 optiuni de download, eu am ales-o pe prima Filebox, deja am urmarit vreo 5 min din film, s-a tras imediat.


Cat despre melodia zilei, eu nu am mai zis nimic sa nu va suparati dar de ex azi avem o melodie si nu a zis nimeni nimic de ea si deja exista propunere pt maine...
Haideti sa ne bucuram de melodia zilei de azi si pt maine, poimaine, raspoimaine samd vedem noi ce se propune. Eu una n-o stiam, e tare frumoasa Don't Walk Away, versurile m-au dat gata.

p.s. Dana, pe mine nu ma deranjeaza ca nu propun eu caci toate imi plac. Doar sa nu va mai grabiti, sa avem timp sa ne bucuram cate o zi intreaga de cea propusa. De ex MJ Girl a zis de Break of Down si am dat pe ea deja desi e propusa pt maine abia, pai hai sa asteptam pana maine atunci cu ea ca asa ma mananca degetele sa comentez si despre asta si maine n-as mai avea ce zice...


--------------------

Andra si bebe Theodora Povestea noastra

Angels wanted to do the moonwalk so God sent one to bring Michael Jackson



sorry, am recunoscut ca am abuzat mea culpa
dar cand descopar cate o chestie care mie imi place vreau sa stiti si voi de ea...asa sunt eu mai impulsiva...ca berbecu'

He is a special part of me !

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns iona2005 spune:

danat din partea mea chiar maine imi place tare faza cand danseaza amandoi ...imi iau bon de ordine si aici ca la cealalta categorie am fost favorizata asa ca o sa astept cuminte

mj_girl

motanik.danat se pare ca avem aceleasi gusturi

copil special in viata mea

Mergi la inceput