Redoutistele fidele LR France (173)

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns claujro spune:

Jasmine, sarcina usoara si bebe sanatos!

Brrrr, frig si ploaie in Bucuresti! Se strica vremea? Vine toamna?

Mara si Matei

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Delyutz spune:

Fetelor, cand incep reducerile pe LR? in decembrie sau in ianuarie?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Mireillegl spune:

Citat:
citat din mesajul lui Delyutz

Fetelor, cand incep reducerile pe LR? in decembrie sau in ianuarie?



Ianuarie
http://www.encyclopedie-gratuite.fr/Definition/soldes-hiver-ete-2010.php

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Giova spune:


ce mai faceti fetelor?
Nu am mai intrat de un car de ani pe aici...de abia reusesc la scutece. tare greu e cu 2 copii, dar si frumos in acelasi timp.
Azi avem si noi 2 lunite, 3.5kg si 11 cm in plus de la nastere. e un mic sumo edi al nostru. 6kg si 61 cm la 2 luni...sta foarte bine. Are si ceva crize de colici, slab de tot, seara, dar in rest e ok...un bb cumintel si frumos. papa doar san, sper sa am cat mai mult, ca tare-i place si bine-i face. ha-ha-ha...fac si versuri.
aici puteti vedea poze cu grasunul meu si smecheria de Marco:
http://www.dropshots.com/giova1

Jasmine ma bucur pt. tine. sa fie intr-un ceas bun! sarcina usoara si la termen!

eu sunt foarte incantata de hainutrele de pe laredoute, kiabi si 3 suisses.
s-a deschis mag. on-line kiabi.it. au preturi bune, ma cam bate gandul sa comand ceva si acolo, sa-mi aduca sora-mea.
si sper sa mai intru cand pot.

_
Gio de Edi (02.07.2009) si Marco(06.01.2006)
poze(1) www.dropshots.com/giova1" target="_blank">poze(2)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mihaser spune:

Salut!

Giova felicitari ptr grasanu` de Edi! Sa va traiasca si sa fiti fericiti!

Jas sigur o sa fie bine!


Va pup!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns loredana_76 spune:

Eu,eu eram cu comanda la next.Si nu m-am putut abtine si am mai bagat una ieri,sper sa ajunga si asta.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alinutsa spune:

Citat:
citat din mesajul lui danadc

Sarcina usoara, Jas!

Ieri am fost prin Unirea. La Crido Kids aveau hainutze marca Dirkje. Aratau bine si unele erau in lichidare de stoc. Cele care meritau cel mai mult erau pt 0-9 luni.

Ma bate gandul sa dau o comanda pe Kiabi. Dupa masuratorile lor corespund unui 38-40, ca pe LR. Numai ca pe LR mi-am luat teapa cu ultimii pantaloni si ultimele 3 bluze. Mai mari cu un nr. Voi ce experienta aveti cu Kiabi?
La noi e vreun magazin? Sa merg sa probez? Eu nu cunosc....
Merci.




........................
Dana, mamica Amirei (02.03.2008)



"Retailerul francez de imbracaminte Kiabi ar putea deschide in Bucuresti, pana la finele anului, primele trei magazine de pe piata romaneasca. [...] Societatea urmeaza sa inaugureze prima unitate la sfarsitul lunii septembrie, in centrul Grand Arena din Berceni."

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Jasmine spune:

desigur,cu preturi pt romani,si fara reduceri adevarate

shit!

9 +

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns madau spune:



Jasmine felicitari si sa fie intr-un ceas bun!

Sunt prezenta in zona, doar ca n-am cu ce ma lauda. ieri am fost la Takko si i-am facut aprovizionarea cu hainute Mirunei, am gasit o groaza de chestii frumoase si ieftine. Mai vreau sa dau o tura si pe C&A sa vad ce mai gasesc.

In rest shoppinguiesc la greu, dar shoppinguiesc margele si swarovski , v-am zis ca m-a lovit microbul margelitului si nu ma mai opresc . Fiecare cu ce-l doare...dependenta ramane, doar obiectul ei e altul.

Pupam pe toata lumea

Madau si Alexia Miruna (15 dec 2005)
www.flickr.com/photos/madau/collections/72157600567493374/" target="_blank">poze pana la 1 an, www.flickr.com/photos/madau/collections/72157600567398541/" target="_blank">de la 1 la 2 ani, PARTY 3 ANISORI , de la 3 la 4 ani , Turcia 2009
www.geocities.com/nov_dec_2005/povesti2005.htm#madau" target="_blank">povestea nasterii Mirunei, www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=1b04435806e76a5905bfb2&skin_id=4&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank">filmulet aniversar
filmuletze poznase www.dropshots.com/madau" target="_blank">1 si www.dropshots.com/Miruna" target="_blank">2


BIJUTERII


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alinutsa spune:

Citat:
citat din mesajul lui Jasmine

desigur,cu preturi pt romani,si fara reduceri adevarate

shit!

9 +


hai sa fim optimiste ..:) de ce sa nu fie ca okaidi, unde la reduceri ai ce cumpara.. :D

Mergi la inceput