King of Pop Michael Jackson (8)

Raspunsuri - Pagina 8

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns anka77 spune:

Motanik, da sunt paginile lor de tweeter reale....il urmaresc pe kenny de ceva vreme si baga cate o stramba la cateva zile....ce aia va ziceam sa va uitati, plus ceea ce zic si ceilalti de nu stiu ce adevar .. ce le-a zis Taj...plus ca undeva (imi scapa acum cum o cheama)jos zicea ceva de genul: adica vrei sa spui ca Mj traieste?Plus mes catre Peter Pan , anagrame WTF?
Pfff asa cum va spuneam de mai multe ori am obosit....imi doresc din tot sufletul sa fie alive...sufletelul asa imi spune ca si voua dealtfel....
dar pe de alta parte nu vreau sa ma imbat cu apa rece sau sa fiu in negare.Mi-a zis odata o tipa ,care ma vede ca sunt disprerata si caut dovezi pe net ca sa demonteze faptul ca e mort,: de ce nu il las in pace?Vai ce m-au durut cuvintele ei.Dar NU POOOOOOT.Michael pe care eu il iubesc de atatia ani nu are cum sa moara, el e pus pe un piedestal de unde nu i se poate intampla nimic rau,Michael este Unbreackable, Invincible.
Spuneti-i negare, strigati-mi" get a life!!!!",cum vreti voi...pfoaaa iar m-a apucat...


if you enter this world knowing you are loved and you leave this world knowing the same, then everything that happens in between can be deal with. – Michael Jackson
-He's not coming back
Because he's sleeping with Me
SHA`MONE!!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns danat spune:

Anko revino-ti! Fimieie! ca te iau si te smotocesc de iti fac parul cretz

Eu nu cred ca e negare. Eu sunt o persoana logica, destul (prea) pragmatica si nu m-as imbata cu apa rece asa usor. Inafara de asta, de cate ori nu m-am luat dupa feelingul meu, am gresit. Acum feelingul imi tot zice, ca nu e asa cum se arata peste tot.

Apoi, logic luand-o, analizand pe cat posibil la rece, cu datele ce ne stau la dispozitie, (incercand sa ma tin deoparte de influente gen hoax si twittere) sunt idei (indicii) care tind sa duca la o asa regie a acestei disparitii. Cred ca stia ca ne va durea pe multi, dar si-a asumat plecarea asta si simtea nevoia de ea.
Repet, inca nu pot sa imi dau seama daca a vrut sau a fost obligat sa o faca.
Pina si anunturile aruncate din cand in cand in media, de genul "este bolnav tare, nu mai are mult de trait", mi se par menite a obisnui oamenii/ fanii cu ideea unei posibile morti.
Iar faptul ca si-a pregatit niste concerte, ca si-a aminat apoi din ele, lumea fierbea, totul era incins la maxim, s-au facut filmari, il vedeti, e in forma, e super, va iesi beton, e fericit, sanatos, se apropia totul si ...bannng!!! a disparut! Pai pot sa va zic doar atit: suuuuper strategie de marketing! (aici ma refer la super-mega-vanzarile de orice are legatura cu MJ, ce curg inca dupa cum vedeti si voi!)
Cum ar fi fost daca disparea acum 2 ani, pur si simplu fara sa se fi vorbit despre el de multa vreme, sau, sa zicem in 2005? Pai ne parea rau, il regretam poate la fel de mult (dar sincer, nu cred ca asa inversunate), ii simteam lipsa, golul pe care nu-l va mai acoperi nimeni, dar cred ca s-ar fi dus mai repede senzatia.
Pe cand acum, am fost lasati cumva balta! Suntem in soc. Eram pregatiti pt cu totul altceva.
E foaaarte destept cel care a gandit totul!




Hobby

******************************************
www.youtube.com/watch?v=IeVt9UEUh-8" target="_blank">
"If you wanna make the world a better place,
Take a look at yourself and then make a Change"



" MORE"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anka77 spune:

Asa este, sunt foarte multe indicii care ma fac sa cred ca nu a murit.
Pe mine m-a intrigat de la inceput faptul ca nu sunt fotografii....bai ma lasi? cu toti paparazzi lui peste care scormonesc peste tot nu au fost ei in stare de alte poze?O singura foto si atat?mhhhh....si aia cu semne de intrebare.Citeam pe hoax ca in mod normal cand cineva moare, cel care face anuntul este reprezentantul spitalului si nu un membru al familiei.UCLA a declarat ca " according to family members" Michael a fost declarat mort... de cand constata decesul Jermaine si nu un medic... este pe site-ul UCLA se poate verifica ce spun....
Mda,si ai dreptate si mie mi se pare ca a disparut intr-un moment cum nu se putea mai bun.Vorba ta acum 2 ani poate nu eram la fel de socati,acum il asteptam cu disperare sa concerteze

if you enter this world knowing you are loved and you leave this world knowing the same, then everything that happens in between can be deal with. – Michael Jackson
-He's not coming back
Because he's sleeping with Me
SHA`MONE!!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns moana spune:

cred ca imi pierd si bruma de control care mi-a mai ramas iar obsesia ma copleseste cu totul. uitati-va cu atentie aici.
http://www.youtube.com/watch?v=V_Q3AhPaZBY&feature=related

minutul 4.21 isi plimba degetul imaginar de-a lungul ei. si vedeti ce se intampla, tot imaginar la minutul 4.24, cu partea inferioara a corpului. frateeeee.....

(ma duc sa mai fac ceva prin casa ca ma omoara al meu barbat cand vine)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anka77 spune:

Citat:
citat din mesajul lui moana

cred ca imi pierd si bruma de control care mi-a mai ramas iar obsesia ma copleseste cu totul. uitati-va cu atentie aici.
http://www.youtube.com/watch?v=V_Q3AhPaZBY&feature=related

minutul 4.21 isi plimba degetul imaginar de-a lungul ei. si vedeti ce se intampla, tot imaginar la minutul 4.24, cu partea inferioara a corpului. frateeeee.....

(ma duc sa mai fac ceva prin casa ca ma omoara al meu barbat cand vine)


mama cum face cu degetul pfffooooaaaa( nu va prezint pe larg senzatia pe care o am ca nu e cazul),pe aia o bufneste rasul...lasa-ma ca am urat-o la concert din tot sufletul meu, imi venea sa sar peste toata grama de oameni din fata mea si sa ajung pe scena
il si simteam cu mana pe piciorul meu
Moana

if you enter this world knowing you are loved and you leave this world knowing the same, then everything that happens in between can be deal with. – Michael Jackson
-He's not coming back
Because he's sleeping with Me
SHA`MONE!!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns moana spune:

anca, dar ai vayut ce mai face cu altceva dupa faza cu degetul? cateva secunde mai incolo......

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anka77 spune:

Oana le ce referi ca ii pune mana pe picior , sau mi-a scapat ceva ?nu ma tine in suspans

if you enter this world knowing you are loved and you leave this world knowing the same, then everything that happens in between can be deal with. – Michael Jackson
-He's not coming back
Because he's sleeping with Me
SHA`MONE!!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anka77 spune:

http://www.tmz.com/2009/08/28/michael-jackson-l-a-county-coroner-homicide/

if you enter this world knowing you are loved and you leave this world knowing the same, then everything that happens in between can be deal with. – Michael Jackson
-He's not coming back
Because he's sleeping with Me
SHA`MONE!!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns moana spune:

Anka, dupa ce-si plimba degetul de-a lungul ei.....impinge bazinul in fata intr-un gest......uuuu (vezi 4.24). inainte de faza cu piciorul.

Citat:
citat din mesajul lui anka77

Oana le ce referi ca ii pune mana pe picior , sau mi-a scapat ceva ?nu ma tine in suspans

if you enter this world knowing you are loved and you leave this world knowing the same, then everything that happens in between can be deal with. – Michael Jackson
-He's not coming back
Because he's sleeping with Me
SHA`MONE!!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anka77 spune:

Moamaaaaaaaa cum mi-a scapat faza asta? Eu eram atenta la aia ca mustacea toata in loc sa urmaresc partea interesanta
E clar, suntem pierdute forever.Michaeeelllll ce ne-ai facut????????????
ma mai uit o data.....

if you enter this world knowing you are loved and you leave this world knowing the same, then everything that happens in between can be deal with. – Michael Jackson
-He's not coming back
Because he's sleeping with Me
SHA`MONE!!!!

Mergi la inceput