King of Pop Michael Jackson (8)

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns iliuta spune:

nici eu....mi-am pus castile pe urechi si-l ascult la maxim ( sotul nu e acasa)....

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Alexia27 spune:

Beeeeyy, io nu poci sa vaz gif-ul cu goldies
Cred ca de-aia am visat eu azi noapte teste de engleza in loc de goldie-pants
Aveti frate un spor la scris...nu pot sa intorc si eu capul de la stanga la dreapta ca s-au terminat 2 capitole. Revin.


I'm alive and I'm here forever

Michael Jackson

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mj_girl spune:

buna dimineata fetelor,
sunteti incredibile
M, I love you more


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns stockholm spune:

fetele sa ma treceti si pe mine la fane va rog
maine o sa fie greu

prima lui zi de nastere fara EL

ma retrag in coltul meu sa nu vad sa nu aud nimik nu suport e prea devreme

i love u mj

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anka77 spune:

Buna dimi fetelor.Maine nu stiu cum voi rezista.Oricum ma duc la biserica sa aprind o lumanare, macar un gest crestinesc sa fac daca la flashmob nu partcip
Alexia, te saboteaza cineva cred...Casanova maybe?

if you enter this world knowing you are loved and you leave this world knowing the same, then everything that happens in between can be deal with. – Michael Jackson
-He's not coming back
Because he's sleeping with Me
SHA`MONE!!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns danat spune:

Neata dragelor!

Ma asteptam sa incepeti peste noapte alt capitol, dar deja sa fiti la pagina 2, asta nu Ce ma bucura ca nu sunt singura zuza de pe DC indragostita iremediabil de MJ

Anka multam de linkul pt hoax! Sa stii ca nici la mine nu se deschide linkul ultim , asta cu goldie pants, si deja aveam ochelarii pregatiti pe varful nasului sa il vad la pixel

Iona2005 foarte dragute pozele de pe forumul acela dat de tine

Stockholm bine ai venit in gasca! (imi place nick-ul tau, este numele orasului care a facut, dupa parera mea, cel mai reusit flashmob pt MJ)

Iliuta toate suntem lovite, ca si tine. Nu mai avem scapare, suntem MJ addicted, poti sa iti dai seama dupa cum ne manifestam pe aici la subiect (altfel, noi, doamne onorabile )






Hobby

******************************************
www.youtube.com/watch?v=IeVt9UEUh-8" target="_blank">
"If you wanna make the world a better place,
Take a look at yourself and then make a Change"



" MORE"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anka77 spune:

Nu inteleg de ce nu se vede, cercetez problema si revin
Aseara se vedea Danat...si iti garantez ca AVEAI ce vedea....

if you enter this world knowing you are loved and you leave this world knowing the same, then everything that happens in between can be deal with. – Michael Jackson
-He's not coming back
Because he's sleeping with Me
SHA`MONE!!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns iona2005 spune:

neaza
anka77 (fetele care nu pot sa-l vada aici sa intre pe blog foto)

o intrebare pt anculina psiholog am inteles:mai avem vreo sansa de recuperare??

nu uitati sa-i dati drumul de azi e al meu maine si iata planul meu:
fak pregatesc beau putin(pt. curaj) apare el ii dau,vorbim vrute si nevrute papica e gata ,ii spun el pare indecis(nu stie pe cine sa aleaga dintre noi)eu il ispitesc,bucatarul face tortul intre timp in sfarsit vine ii cantel mie ne,inchinam un pahar de sampanie desfacem cadourile(i-am luat mai multe pistoale cu apa,aci o copiez pe Liz)incepe o bataie cu apa,perne suntem pe jos de ras ii dau vine cina ,ne vorbim ii declar din nou ,ne este in al 9lea cer,ajungem in eu raman ii fac 2 gemenisi sincer nu mai stiu ca nu mai pot de ras am luata raznaaaa

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns danat spune:

Iona2005 nu mai astepta sa iti zica Anculina, eu iti zic ca e evident, se vede cu ochiul liber (dupa nr de iconuri folosite) ca nu mai ai nici o sansa de recuperareeeee




Hobby

******************************************
www.youtube.com/watch?v=IeVt9UEUh-8" target="_blank">
"If you wanna make the world a better place,
Take a look at yourself and then make a Change"



" MORE"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anka77 spune:

Iona, m-ai dat pe spate...spor la .Te avrtizez, nu epuiza subectu, este nevoie de el pe aici

if you enter this world knowing you are loved and you leave this world knowing the same, then everything that happens in between can be deal with. – Michael Jackson
-He's not coming back
Because he's sleeping with Me
SHA`MONE!!!!

Mergi la inceput