King of Pop Michael Jackson (8)

Raspunsuri - Pagina 18

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns lisa-marie spune:

hei fetelor ce ziceti ca azi sa spunem ce ne placea cel mai mult la MJ? Bineinteles ca veti spune "tot", insa am eu o lista:
-incepem cu aspectul fizic:
trupul...uhhh...desi subtirel, bine facut si numai muschiuleti bine asezati.... posteriorul.....ceva senzational , zambetul fermecator cu dintisorii aia ca perlele, ochii...of doamne, f expresivi si patrunzatori, sprancenele, arcuite de te termina total, iar........podoaba capilara.....ce mai, oricum il prindea era ceva senzational, in codita, lasat liber, cret sau drept, era superrrrr, iar perciunii si felul in care ii statea parul in jurul fruntii...o doamne ..era perffectttt!!!!!
-acum miscarile: pe langa miscarile lui de dans specifice imi placea f mult cum batea din palme, dar nu oricum si in ritmul muzicii (vezi mai multe clipuri:in the closet, billie jean), cum isi misca piciorul stang(billie jean mottown), cum isi misca degetul....
-mimica fetei: cum isi tuguia buzele.....cum face botic, cum isi musca buza de jos....oh doamne toate sunt senzationale, cum ridica din sprancene si se uita printre gene.......
-iar sunetele scoase de el in timpul melodiilor(stiti la ce ma refer nu?) chiar si la cele inregistrate in studio nu numai la live-uri
Gata nu mai spun nimic ca m-am cam incalzit
Va las si pe voi sa mai adaugati cate ceva.....

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lisa-marie spune:

va rog din suflet sa imi trimiteti si mie parola la mail-ul comun
pupici

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns motanik spune:

Bine ai venit Lisa Marie!


Anka, mi-ai dat de lucru cu filmuletele, am ajuns la nr 3 si vroiam sa comentez inainte sa merg mai departe.
Imi aduc aminte cum ma intrebam in zilele alea cum de au prins poza aia paparazzi, cum au reusit sa ii prinda tocmai fatza in poza si cineva mi-a zis ca e normal ca pacientii sa stea in ambulanta cu picioarele inspre usa si deci se putea prinde poza cu capul lui daca poza era facuta pe un geam din laterale. Si acum abia observ ca ambulanta avea geamuri numai la spate!! Cum putea deci fotograful sa ii prinda capul in poza daca inspre usa din spate i-ar fi fost picioarele?

Sper sa nu se supere nimeni de comentariile mele, va rog urmariti si voi filmuletele puse de Anka.
Revin.

--------------------

Andra si bebe Theodora Povestea noastra

Angels wanted to do the moonwalk so God sent one to bring Michael Jackson

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lisa-marie spune:

Fetelor ati vazut filmuletul din libertatea de sapt asta cum ca michael nu ar fi mort??? In film aparea o persoana (ce semana cu el f bine) care iese din ambulanta cu care a fost dus la spital....si e destul de alive.....eu vreau sa cred ca traieste!!!! poate sunt prea naiva da as vrea tare mult sa fie adevarat filmul...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lisa-marie spune:

Am uitat sa urez La Multi Ani! fericiti Ionei, care e o norocoasa ca are aceeasi data de nastere ca Mike.
Iar pentru Michael: Te iubim mult de tot, esti in sufletul nostru si vei trai intotdeauna. HAPPY BIRTHDAY MJ!!!! TRANK YOU FOR ALL THAT YOU GAVE US!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lisa-marie spune:

Multumesc frumos Motanik! credeam ca nu baga nimeni in seama.....

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anka77 spune:

Citat:
citat din mesajul lui motanik

Bine ai venit Lisa Marie!


Anka, mi-ai dat de lucru cu filmuletele, am ajuns la nr 3 si vroiam sa comentez inainte sa merg mai departe.
Imi aduc aminte cum ma intrebam in zilele alea cum de au prins poza aia paparazzi, cum au reusit sa ii prinda tocmai fatza in poza si cineva mi-a zis ca e normal ca pacientii sa stea in ambulanta cu picioarele inspre usa si deci se putea prinde poza cu capul lui daca poza era facuta pe un geam din laterale. Si acum abia observ ca ambulanta avea geamuri numai la spate!! Cum putea deci fotograful sa ii prinda capul in poza daca inspre usa din spate i-ar fi fost picioarele?

Sper sa nu se supere nimeni de comentariile mele, va rog urmariti si voi filmuletele puse de Anka.
Revin.

--------------------

Andra si bebe Theodora Povestea noastra

Angels wanted to do the moonwalk so God sent one to bring Michael Jackson



Motanik,este o fereastra pe laterala dreapta,la min 1:30 fii atenta http://www.youtube.com/watch?v=QuXRaJFdmKU,la min 1:46 sa fii atenta mai este o ambulanta in curte ...WTF?
PLUS daca esti atenta cand tipul in tricou galben face poza, nu este nicio masina rosie langa el....aici vine intrebarea mea: de ce se reflecta o masina rosie in geam cand nu este decat una f in spate care nu avea in niciun caz cum sa apara acolo? http://3.bp.blogspot.com/_1tN61FDr03c/Skb3p4evtfI/AAAAAAAABGc/GXxlY-2OtD0/s1600-h/3447786819.jpg asta este poza....mhhhhh

if you enter this world knowing you are loved and you leave this world knowing the same, then everything that happens in between can be deal with. – Michael Jackson
-He's not coming back
Because he's sleeping with Me
SHA`MONE!!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns dariaevelin spune:

....nu pot face nici urare,nici sa-mi exprim....amintirile/durerile/parerile de rau. Cuvintele-mi sunt de prisos.

atat

Merci melku, am donat!

Urmeaza sa comand tricoul.Cred ca am sa-l iau si eu pe cel pe acre l-a luat Motanik. Desi-mi place altul mai mult, e doar pe alb( cel pe care-l prefer) si mie-mi plac culorile. Care dintre voi doreati tricou pentru fetita?? Singura mea posibilitatea de-a ajuta e sa comand eu mai multe produse( si cel pt mine si pt eventualii doritori- nu conteaza cati) iar reducerea se aplica intregului calup de produse comandat.


la multi ani iona2005!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mj_girl spune:

motanik, ca m-ai intrebat, tricoul meu e conceptie proprie.
de pe site-ul oficial ma gandeam sa comand asta
http://michaeljackson.shop.bravadousa.com/Product.aspx?cp=21637_21756&pc=BGAMMJ30
aceeasi bratara pe care a comandat-o si daria. vreau ceva pe care sa-l pot purta in fiecare zi.

He is a special part of me !

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lisa-marie spune:

Nu va intereseaza deloc propunerea mea de a vb de ceea ce ne atrage mai mult la MJ? As zice ca azi e o zi speciala si nu as vrea sa ma intristez mai tare decat sunt, de asta propun sa avem subiecte cat mai "hot", ca sa ne mai binedispunem si noi...nu de alta

Mergi la inceput