Ghiocei de Martie-Aprilie 2009*(55)*

Raspunsuri - Pagina 7

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns olishka spune:

Anca esti tare de tot Poate vin si eu diseara in Herastrau sa va vad, ca mi-e dor de voi. Vin Tudor si Veronica?

Olga, mamica lui David iepurasul

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Dodo-pui spune:

Anca esti tare...TARE.


oo*~*oooo*~*oooo*~*oooo*~*oooo*~*oooo*~*oooo*~*oooo*~*oooo*~*oooo*


Blogul lui Bogdan Andrei
goblenuri-relatii pe blogul Donului


Credinta vede invizibilul, crede incredibilul si primeste de la
Dumnezeu imposibilul!

Doamne ajuta!
*oooo*~*oooo*~*oooo*

Bazar
pentru:

Bogdan;Mihaita;Sebi;Ema

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns rivali spune:

Citat:
citat din mesajul lui dyana27

PISIGRI nu ma speria.... ca eu chiar voiam sa cumpar body-uri din alea cu mos de 6-9 luni.. si ma bazam sa ma tina; pai acu' ce sa ma fac??????????? ca nu mai stiu cum si ce sa comand; fetele care ati luat hainute 6-9 luni de pe site, ziceti-mi si mie.. sunt bune ca marime?????? se incadreaza??? sau la folosesc o luna?????( a devarat ca suntem decalate si cu 2 luni... al meu e mai mic cu o luna decat pisilincuta... eu stiu???? cate kg are pisilinca acuma de-i sunt bune???

diana mami super fericit de mutunel incredibil David Gabriel 1 aprilie 2009
mutzunel la 4 luni cu tortulet... si ratuste... si ursuleti...si de toate



Dyanamie mi-au trimis din greseala un costumas pentru 6-9 luni si este bun acum. Stefan are 6,500kg la 5 luni si o sapt



Poze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns pisigri spune:

Acu am terminat de citit.
Pupam Tudor si Sophiphi. Nu mai stiu daca am laudat pozele Vitaminei...daca nu, le laud acu

Mi-a aruncat cineva sub geam 3 catei de vreo 6 saptamini...I-am propus sotului sa ii luam sus, ii lasam cu Pisilinca pe jos si nu mai avem treaba cu ea...da n-a vrut



If you can't say something nice, then don't say nothing at all

"In a world filled with hate,we must still dare to hope.In a world filled with anger,we must still dare to comfort.In a world filled with despair ,we must still dare to dream. And in a world filled with distrust,we must dare to believe."-Michael Jackson

http://pisigri.blogspot.com/

Mami de Ilinca (5.03.2009)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns dyana27 spune:

Citat:
citat din mesajul lui pisigri

Dyana, Pisilinca are 6940g (deci aproape 7 kg); din pacate nu mai stiu sa iti spun lungimea ca nu am mai masurat-o demult. Celelalte haine s-au potrivit ca marimi, dar bodyurile cu mos craciun pt 6-9 luni ti-am spus, ii vin acum. Si sigur nu mai incape in ele la Craciun...



If you can't say something nice, then don't say nothing at all

"In a world filled with hate,we must still dare to hope.In a world filled with anger,we must still dare to comfort.In a world filled with despair ,we must still dare to dream. And in a world filled with distrust,we must dare to believe."-Michael Jackson

http://pisigri.blogspot.com/

Mami de Ilinca (5.03.2009)

... da' ma injuri daca te rog sa-mi spui si mie ce ai luat de 6-9 si sunt asa mai maricele????? ca purcelul mutzunelu are deja 7,300 si inca n-a facut 5 luni... deci nici gand sa mai iau body cu mosi gerila... ca i le fac fular pana atunci
si fetele care ati luat mai mari... va rog mult, poate-mi spuneti si mie cum sunt
monvas, tit ti-au trecut toate prin mana, mai stii care erau mari si frumoase????????? dau o bere la munte (sau un vin fiert daca e frig)

diana mami super fericit de mutunel incredibil David Gabriel 1 aprilie 2009
mutzunel la 4 luni cu tortulet... si ratuste... si ursuleti...si de toate

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns dyana27 spune:

Citat:
citat din mesajul lui rivali

Dyanamie mi-au trimis din greseala un costumas pentru 6-9 luni si este bun acum. Stefan are 6,500kg

Vlad Andrei ( 4.01.2007) si Stefan Alexandru (17.03.2009)

Poze

aoleu... pai mi-e cam frica sa le iau de 6-9 luni... si au asa putine de 9-12;
monvas, oare la depozit pot sa le vad? cand a fost sotul tau sa le scimbe se putea intra???? ca prefer sa fac un drum pana acolo... numai sa nu iau teapa si sa raman cu ele aiurea nepurtate... si o tona de bani data

diana mami super fericit de mutunel incredibil David Gabriel 1 aprilie 2009
mutzunel la 4 luni cu tortulet... si ratuste... si ursuleti...si de toate

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns magdyi2001 spune:

Buna fetele!
Citim din urma si revenim

Magdy, de Gabriel mititel (05.03.2009) si Theodora ingeras dragalas.
http://community.webshots.com/user/magdyi2001 Cei trei Palmieri

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ela78 spune:

Intervin cu ceva off-topic. Aseara am fost la concertul Madonna, a fost supeerb!, super-show, super-femeie. Eu oricum eram fana dintotdeauna, cand am vazut-o live m-am indragostit si mai mult de ea Numai fibra, numai muschi, zburda pe scena ca o pustoaica de 16 ani, bine, se si mentine cu fitness/innot/aerobic/ciclism zilnic cate 3 ore plus are propriul nutritionist, e vegetariana de ani de zile, plus meditatii kabbalah etc, de e in forma asta femeia la 51 ani La fata pare atat de sensibila, calda, senzuala, dar emana atata forta personalitatea ei! De fapt mereu ea a fost altfel, a fost singura care a avut tupeul sa dezvaluie tema sexualitatii in anii 80 cand sexul era tabu. Si a avut putere sa mearga mai departe, femeia in continua schimbare. Ce sa mai...

Singura chestie care nu mi-a placut in imbulzeala aia e ca erau cate unii, niste "tarani", care dupa ce ca n-aveau nici o treaba cu muzica Madonnei si erau de 2m de nu vedeai nimic in spatele lor, mai faceau si scandal si stateau infipti ca niste stalpi cand eu ghindoc de 1,5m incercam sa ma strecor sa vad macar ceva-ceva pe ecran. Ce sa le mai explic ca ei in spatele meu vad, dar eu in spatele lor nu. De unde atata rautate, nu stiu... Si revin la vorba aia cu civilizatia in Romania..;(

Hai ca nu va mai plictisesc...

Poze la:
http://picasaweb.google.ro/Ela783/PicasaElenaTurcanu

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns petrean spune:

dyana..eu am luat bodyurile alea..set..de la carters..ce le-ai luat si tu pt 9 luni..si vor fi bune la 9 luni..clar..acum inoata in ele..si bebeii mei au 70 cm!!!
in schimb..costumele de la jaffra..pt 6-9 luni..le sunt bunute acum
pt andrei..in schibm trening de 3 ani..ii ajung pantalonii la gat!!!

Vlad si Catalin-17.03.2009 si Andrei Luca -15.12.2006



Poze gemeni


Povestea noastra

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns rivali spune:

eu si mai tare, pentru Vlad am cumparat trening de 4 ani (pentru 3 aveam) cred ca la scoala o sa-l poarte si mi-au schimbat culoarea mi-a trimis una oribila



Poze

Mergi la inceput