Strumfi de 2 ani! La multi ani! iul-aug 2007 (153)

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns oaana spune:

http://www.flickr.com/photos/14066329@N04/3858000731/


Vreau sa vedeti ce a pictat prietena mea pentru copii

http://www.flickr.com/photos/14066329@N04/3858001217/

si in continuare puteti vedea poze de la munte

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ioana75 spune:

Vivela, multi ani fericiti inainte! Sanatate lui David. Eu merg la Medicover cu copiii; sau, la stat, poti incerca la spitalul Alexandrescu.
oana, foarte frumoase desene face prietena ta.
mychy, ce mai faci?

Ioana, mama Mirunei si a Smarandei

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Vivela spune:

cafera, michy, .

si un big hug pt denis , stie ea de ce! (mai, nu e emoticon cu hug-uri?)

_

Cand schimbati modul in care priviti lucrurile, lucrurile pe care le priviti se schimba.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mychydutza spune:

Citat:
citat din mesajul lui Ioana75

mychy, ce mai faci?




nu mai fac nimic. iau totul de'a gata! tu? te-ai vopsit? ai fost la botez? te pregatesti pt intalnirea cu: "diva", "minunata", "extraordinara", "pluripotentiala", "inegalabila".......MADONNA???? CA NUMAI ASTA AM AUZIT DE DOUA ZILE INCOACE PE TOATE POSTURILE..............

*toata lumea sa traiasca, numai noi sa nu murim!!*

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Vivela spune:

Citat:
citat din mesajul lui mychydutza

Citat:
citat din mesajul lui Ioana75

mychy, ce mai faci?




nu mai fac nimic. iau totul de'a gata! tu? te-ai vopsit? ai fost la botez? te pregatesti pt intalnirea cu: "diva", "minunata", "extraordinara", "pluripotentiala", "inegalabila".......MADONNA???? CA NUMAI ASTA AM AUZIT DE DOUA ZILE INCOACE PE TOATE POSTURILE..............

*toata lumea sa traiasca, numai noi sa nu murim!!*



vezi daca te uiti la teveu? eu de vreo saptamana n-am mai deschis televizorul decat dimineata, vreo 10 min sa ma uit la desene animate . e asa bine... cred ca o sa perpetuez obiceiul, nu-mi lipseste nimic, ba chiar e mult mai ok fara tembelizor.

ba chiar imi trec prin cap si lucruri bune, de genul citit carti, pedalat pe bicicleta, ascultat muzica (da muzica, altceva decat aia de la reclame!)... hmmm, e ceva putred la mijloc .



_

Cand schimbati modul in care priviti lucrurile, lucrurile pe care le priviti se schimba.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Vivela spune:

ioana, , am facut o programare la medlife pt azi, sper sa fie alarma falsa sau cel putin sa nu fie nimic grav.
nu de alta, dar se termina vacantele si incepe nebunia la servici .

_

Cand schimbati modul in care priviti lucrurile, lucrurile pe care le priviti se schimba.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ioana75 spune:

mychy. Daaa, am bifat vopsit, botez, urmeaza madonna pe lista. Hai, recunoaste ca esti ciudoasa ca are parte de atat de multe adjective.

M-am uitat ieri pe pro cinema la un serial nou, de la 9 la 10 seara, cu actrita care a jucat-o pe Elaine in Seinfield - a fost comic.

Ioana, mama Mirunei si a Smarandei

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mychydutza spune:

Citat:
citat din mesajul lui Ioana75

mychy. Hai, recunoaste ca esti ciudoasa ca are parte de atat de multe adjective.




vivela, de cand sunt home alone, mai dau seara drumu la TV......mai vaz si io cine a murit, cine pe cine a violat, taiat, transat, batut, incendiat. doar tre' sa ma tzin informata, nu? da' aseara m-au exasperat cu "madona, a facut, venit, plecat, cerut....."
oricum, petrecere frumoasa celor de va duceti la concert. apropos, Ioana, sper ca ti-ai luat belet de VIP de 3000 ron . si apropos, te duci fara soatza??????????

*toata lumea sa traiasca, numai noi sa nu murim!!*

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns musso17 spune:

buna ziua
am venit si noi de la namolit,l-am bagat pe fii-miu aproape tot in namol apoi cand se usca venea si-mi arata ca-l "tine"
oaana,frumoase poze,frumosi protagonistii cretulini.
si eu voiam la madona,pentru show nu neaparat pentru voce..si pentru atmosfera...asa ca sunt invidioasa
oanamada,ce mai faceti?..malasi sa latru aici de una singura,hai apari..
alina???sunteti bine..parca vb deo interventie..sau posibilitatea uneia..sper sa va fie bine.

zi buna

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns X-ray spune:

ola gagici! cafera traiesc dar parca nu am timp sa mor,tare dragutza esti tu.in sfarsit dupa aproape 2 luni de la intreruperea sarcinii sunt si eu ok,macar fizic...si am ajuns la 67 de stiti voi ce de la 72.....
la multi ani gasca de strumfi
un pupic special de la multi ani lui miron de paticut,catinca de oana,catarina de stefania,mihnea al lui giorgi si broscuta alma.
Iris Eva - voinea
Matei Coriolan - letitia_maria
Miron Petru - paticut
Merwana Tahira - samadhi
Alex - roxy
Mihnea - - musso17
Alma Ana - aylin_tarcan bb2
Cristina Elena - dsteluta91
Dimitrie - Otylyka
Medeea - Gabrielabv
Christopher - catralubb2
Alexandru - witchy_witch
Cristian Nicolae - afibebe
Diana Ioana - valicutza
Paul - squirrel
Catinca Maria - oanamada
David Stefan - ralucapio
Catarina- stefania_97
Matei Cristian - Joujou
Cristian - LuciaZ


am vazut poze cu fotomodeala de nico si frumosii ei copii(nu mai vin in valcea...)cu lorina laviniei care este absolut superba sa-ti fie rusine mamico ca ai tinut-o ascunsa atata timp,cu ingrid care pozeaza desavarsit si e adorabila,cu familionul karligutei si peisajele vizitate absolut superbe,adeluta e dementiala,cat are inaltime???,cu filip de andicu(sexoasa rauuuu) baiat mare ce mai te miri ca cere la copac...si cam atat am avut timp
si pt cele care merg la madonna ia de aici ca ma oftic raaauuu.cand o merge eli la faculta mergem si noi in ibiza,japonia,miami,etc si la concerte....

eu lucrez din ce in ce mai mult(nu ca timp) dar la lucru ma lasa sa ma bag din ce in ce mai mult in seama.ieri am aflat ca daca o tin tot asa ma lasa dupa-amiezele singura pe sectie (lenea e maaare la noi in spitale) asa ca vin acasa si citesc de rup tot ce prind... ca mi-e frica de mor, responsabilitatea e fff mare,nici nu stiu ce emoticon sa pun sau...chestia e ca asa te inveti cand ai securea deasupra capului...asa ca vin de la lucru si ma urc in varful patului cu 'n carti in jur si da-i si invata...din momentul in care se trezeste eli gata,nu mai pot face nimic!

elisa noastra e totala,stiti si voi sentimentul.nu stiu cum sa fac as tine timpul pe loc...acum o saptamana ia zis sotului :"nu ma mai pupa ca ma zgaii cu baba" si ieri cand povesteam cu o prietena ce venise in vizita "mami taci si hai cu mine!"...stie tot e fff emancipata ne imbracam numai cu tricouri cu hanna montana si stefania deastea stiti voi,....asa darnic a fost DD cu noi...

si la multi ani andicule!tot ce vrei tu sa se implineasca!

alina mamica bulinei Elisa(20 iunie 2007)
www.desprecopii.com/POZECONCURS/folderview.asp?folder=Ratusca din viata mea&page=1" target="_blank">elisa cu ratusca....(ali1)




povestea noastra...

Mergi la inceput