Condica salajencelor-101

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns piticutz spune:

Citat:
citat din mesajul lui silvana_salajan


sa beti o cafea si pt mine maine la intalneala daca va vedeti nu o sa pot veni ca la noi in familie au inceput aniversarile. Maine e ziua verisoarei lui Alex, face un anisor. Saptamana viitoare cred ca vineri o sa ii tinem ziua lui Andrei cu copii si sambata cu bunicii unchii si alte rubedenii, dsi ziua lui e numa luni, ca duminica vrem sa ne odihnim apoi pe 25 e ziua Cameliei fata Claudiei si iar ne chefuim. In octombrie in 20 e ziua lui Vladutu lui Clau si in 21 e a lui Alex iara chefuri

url="http://community.webshots.com/album/570575613Jjtdro?start=0"]Dulciuri[/url]




...si pe 3 septembrie e ziua lui Clau, nu? Transmite-i "La multi ani" din partea mea si multi pupici!

fetele, sa aveti un weekend placut!
La mine azi incepe saptamina de lucru, ca am avut doua zile libere ieri si alaltaieri.


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns silvana_salajan spune:

Citat:
citat din mesajul lui piticutz
[quote]citat din mesajul lui silvana_salajan...si pe 3 septembrie e ziua lui Clau, nu? Transmite-i "La multi ani" din partea mea si multi pupici!
Ok, transmit.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns dianaiulie2009 spune:

No bine tu fete , eu maine am carbo si as putea hali o pizza ... am papat la Da Mario ceva extraordinar de bun ... pana mu suntem 2 pe lista ... eu si inca o personaa , dar nu va dezvalui cine e ca vreau sa va fac o surpriza celor care veniti ...

Fug sa mai strang prin casa si revin ...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns dianaiulie2009 spune:

Eu ma retrag la patutz , va urez tuturor noapte buna si vise cat mai placute !

P.S. Totusi , daca va ganditi mai bine si doriti sa ne intalnim eu sunt dispusa dupa ora 16.30

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns silvana_salajan spune:

Dulciuri

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns dianaiulie2009 spune:

`neatza, `neatza , buna sa va fie viata

Va servesc cu





si o felie de



Eu trebuie sa merg pana la munca , apoi vin sa fac ceva de papa si pe urma astept sa vad daca mai sunt doritoare de intalneala

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mikiriki spune:

Neata

Multam de cafea.

WE placut

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mihaela_s spune:

si un we frumos

Noi mergem imediat la aeroport sa o asteptam pe Cristina yupiiiii!

fii alaturi de Mihaita


vorbe de copil...

Hobby

www.nazdravani.ro/" target="_blank">nazdravanii,Alina

calator de profesie

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns piticutz spune:

Waaw, Mihaela, asta da weekend !Ce fain, ce mi-ar placea sa o astept si eu pe sora-mea la aeroport!Cit va sta la voi?

Oti, cum faci pina la urma tortul lui Andrei?

Eu imediat plec la munca, dupa amiaza cind vin avem de strins casa, ca miine avem open house iar.Si la servici o sa am o zi grea, azi sint pe sectiunea unde e o biata femeie care asa urla, saracuta, cind o spal...si simbata e ziua ei de shower...si nu ma ajuta cu nimica, nu-i in stare.

va doresc in continuare un wwkwnd placut la toate si va pup!
Olim, pe tine de doua ori, ca pina mai apuci sa intri...mai dureaza...






Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns silvana_salajan spune:

Fetelor intalneala placuta!Miha super fain! Un we frumos!Cami, pana la urma de ziua lui Andrei o sa facc 2 torturi de cioco. Ornate simplu cu cioco... fara ornamente ca asa e cererea...cate unul pt fiecare party... si pt cel cu copii si pt cel cu adulti Amu saracu Andrei ii beteag. O facut o draguta de amigdalita... Sper sa ii treaca pana vineri. Dulciuri

Mergi la inceput