King of Pop Michael Jackson (7)

Raspunsuri - Pagina 12

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns danat spune:

Alexia mai luati mai si voi o pauza, lasa-l sa mai respire, hai ca tre' sa schimbi cearceafurile
Bulinutza, recunoaste ca esti suparata de fapt ca ti l-a furat Alexia

Sa va zic o faza apropos de sotzii nostri (care ne-au bagat deja la capitolul "dubioase"): in weekend aveam si eu un chef de Pepsi. Dar Pepsi, nu Coca Cola! Il prefer de fapt dintotdeauna. In orice caz, nu prea beau dintr-astea, decat f f rar, asa cand mi se pune o pata.
Si cautam cu infrigurare un Pepsi, gaseam numai Cola, si imi spune barbatimiu: "Da' de ce nu vrei Coca Cola? Ca era Michael al tau cu Pepsi-ul???"





Hobby

******************************************
www.youtube.com/watch?v=IeVt9UEUh-8" target="_blank">
"If you wanna make the world a better place,
Take a look at yourself and then make a Change"



" MORE"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bulinuta27 spune:

ati vazut concertul din 2001...voi ati remarcat ceva? nu se uita la public, isi tinea mana la gura constant...oare ce era cu el? parea atat de trist
http://www.youtube.com/watch?v=hDRykUp3qRs&NR=1

danat si eu beau ..de mica...cred ca din cazua lui...acum ca ai spus asta...io creca undeva in creierul nostru si-a facut loc prin el...sunt dusaaaaaa

bulinuta mamica de bulinel dragutel

Poze noi


www.onetruemedia.com/shared?p=1ad6bcc6cb70cbb27cf08c&skin_id=0&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank">minune mica

Poze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mj_girl spune:

fetelor....nu mai plageti

asa fac eu pauza in ultima vreme
http://www.youtube.com/watch?v=w_Z8k5ChsX8
So forever can begin

am luat-o razna rau
n-as fi crezut....

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bulinuta27 spune:

ma uit la asta http://www.youtube.com/watch?v=p2v_Ca0EJm4&NR=1 si plang intr-una...am luat-o iar ca acum 2 luni

bulinuta mamica de bulinel dragutel

Poze noi


www.onetruemedia.com/shared?p=1ad6bcc6cb70cbb27cf08c&skin_id=0&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank">minune mica

Poze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns danat spune:

Citat:
citat din mesajul lui bulinuta27

ati vazut concertul din 2001...voi ati remarcat ceva? nu se uita la public, isi tinea mana la gura constant...oare ce era cu el? parea atat de trist
http://www.youtube.com/watch?v=hDRykUp3qRs&NR=1

danat si eu beau ..de mica...cred ca din cazua lui...acum ca ai spus asta...io creca undeva in creierul nostru si-a facut loc prin el...sunt dusaaaaaa

bulinuta mamica de bulinel dragutel

Poze noi


www.onetruemedia.com/shared?p=1ad6bcc6cb70cbb27cf08c&skin_id=0&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank">minune mica

Poze




Da am remarcat de cand am vazut primele clipuri din concertul asta. Cred ca era la o faza de maxima nemultumire asupra aspectului sau. Era complexat cred atunci. Se si observa ca avea gura putin altfel decat in poze mai recente. Au fost tot felul de speculatii asupra unor interventii estetice mai putin reusite. Poate despre asa ceva era vorba (am studiat si filmulete din 2002 si tot asa pare, iar din 2003 se pare ca s-a remediat problema lui).
Asa imi explic eu, pt ca, ulterior concertului din 2001, a mai aparut si in alte spectacole, dar mult mai degajat si sigur pe el.

Hobby

******************************************
www.youtube.com/watch?v=IeVt9UEUh-8" target="_blank">
"If you wanna make the world a better place,
Take a look at yourself and then make a Change"



" MORE"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns danat spune:

Citat:
citat din mesajul lui bulinuta27

ma uit la asta http://www.youtube.com/watch?v=p2v_Ca0EJm4&NR=1 si plang intr-una...am luat-o iar ca acum 2 luni

bulinuta mamica de bulinel dragutel

Poze noi


www.onetruemedia.com/shared?p=1ad6bcc6cb70cbb27cf08c&skin_id=0&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank">minune mica

Poze




Daaaa bulinutza, aia am postat-o si eu de vreo 2 ori deja (se pare ca nu prea mi se citesc mesajele )
Mi se pare cea mai reusita interpretare a lui Billie Jean. Perrrrfecta!

Parca pe an ce trece, MJ se perfectiona, ca vinul vechi si bun, plin de savoare si parfum!




Hobby

******************************************
www.youtube.com/watch?v=IeVt9UEUh-8" target="_blank">
"If you wanna make the world a better place,
Take a look at yourself and then make a Change"



" MORE"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns danat spune:

O fi vreun sindrom, sau cum s-o numi, dar eu nu cred, nu simt ca MJ a murit. Eu cred ca e bine merci undeva....
Am luat-o de la capat, cred. Dar e mai bine asa

Am mai gasit o interpretare frumoasa a melodiei zilei, si m-am gandit ca poate v-ar placea si voua ( se aude super!) si mutritele lui Michael din clip sunt superrrrbe!






Hobby

******************************************
www.youtube.com/watch?v=IeVt9UEUh-8" target="_blank">
"If you wanna make the world a better place,
Take a look at yourself and then make a Change"



" MORE"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bulinuta27 spune:

danat o stiu si de la tine na ...dar nu ma pot abtine sa nu mai pun cate ceva...cred ca era complexat de cum arata ca e ciudat rau...doamne toata lumea era in delir

propun melodia ptr maine acu: http://www.youtube.com/watch?v=C3VE5BK-2v4

versurile le pun maine de dimi

bulinuta mamica de bulinel dragutel

Poze noi


www.onetruemedia.com/shared?p=1ad6bcc6cb70cbb27cf08c&skin_id=0&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank">minune mica

Poze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bulinuta27 spune:

Citat:
citat din mesajul lui danat

O fi vreun sindrom, sau cum s-o numi, dar eu nu cred, nu simt ca MJ a murit. Eu cred ca e bine merci undeva....
Am luat-o de la capat, cred. Dar e mai bine asa

Am mai gasit o interpretare frumoasa a melodiei zilei, si m-am gandit ca poate v-ar placea si voua ( se aude super!) si mutritele lui Michael din clip sunt superrrrbe!






Hobby

******************************************
www.youtube.com/watch?v=IeVt9UEUh-8" target="_blank">
"If you wanna make the world a better place,
Take a look at yourself and then make a Change"



" MORE"





auleuuuuu cum arata acolo ...melodia ma sfasie...asta e cuvantul

bulinuta mamica de bulinel dragutel

Poze noi


www.onetruemedia.com/shared?p=1ad6bcc6cb70cbb27cf08c&skin_id=0&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank">minune mica

Poze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns danat spune:

Nu m-am putut abtine si am strecurat un pic de Michael si in subiectul Madonnei de la " Generale" Ufff...incurabila


Vad ca noi ce mai scriem de ceva vreme.... Anka si Alexia cred ca se paruiesc printre cearceafuri, dar fetele celelalte? Aaaaa, stau la coada sa nu isi piarda locurile!!!! Dar voi nu v-ati prins la ce e coada: la cautat in buzunar cheile de la Escalade



Hobby

******************************************
www.youtube.com/watch?v=IeVt9UEUh-8" target="_blank">
"If you wanna make the world a better place,
Take a look at yourself and then make a Change"



" MORE"

Mergi la inceput