King of Pop Michael Jackson (7)

Raspunsuri - Pagina 10

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns motanik spune:

Melku, asa am citit si eu pe undeva, nu mai stiu unde, ca nu mai era implicat direct cu nici o fundatie iar din Heal the world se retrasese sau s-a inchis la un mom dat? Chiar asa, ce s-o fi intamplat?


Mai fetelor, nu interpretati drept rea vointa daca nu se raspunde nominal fiecare dintre noi, eu una sincer citesc tot ce se pune dar daca prind 2-3 pagini pline, cand vine momentul sa scriu si eu un raspuns deja nu mai stiu ce vroiam sa scriu.


Iliuta, imediat te trec in listuta, bun venit. Cartile...in Ro au aparut cateva cu ziare si reviste dar daca vrei sa cumperi vezi pe amazon sau cauta in librarii, sunt convinsa ca zilele astea circula materiale in toata lumea, tot ce e cu MJ vinde.



Daria, astept pozele, eu inca mai caut una care sa fie cea mai cea ca nu ma pot hotari pe care sa o folosesc sa imi fac si eu un tricou personalizat.
Cred ca maine cel tarziu dau si eu comanda de tricoul meu pe siteul oficial, dar daca ziceti ca dureaza cateva luni...il imbrac de Craciun inseamna.

--------------------

Andra si bebe Theodora Povestea noastra

Angels wanted to do the moonwalk so God sent one to bring Michael Jackson.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mj_girl spune:

mie imi place ca pot sa-mi declar aici in fiecare zi emoticonu' asta pentru mine inseamna mai mult decat as putea spune in cuvinte.
dariaevelin imi place bratara pe care ti-ai comandat-o, e acceptabila ca pret, lacatelul contine portretul lui M ca nu am cascat okii prea bine?
l-am amenintat pe sotu' ca imi fac tatuaj cu M,(stiind ca eu sunt impotriva tatuajelor) si ce credeti.....mi-a zis ca asta chiar nu-mi poate tolera. Zice ca divorteaza...
Oricum:
Just call my name and I'll be there

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns danat spune:

Citat:

Citat:
citat din mesajul lui melku
[br

.......

io ce sa mai zic cand pun aici tot felul de linkuri cu chestii bune si frumoase despre MJ si nu sufla nimeni o vba si cand apare vreo prostie gen a inviat, n-a murit, a folosit sosie, zbarnaie forumul!
pai nu vedeti ca-si bat joc de noi???!!!

da' e-n regula. sunteti grozave pe alte parti!

................

Adina si Daria


Melku ba ti s-a raspuns. Asa tin minte, ca am apreciat nu mai stiu ce material pus de tine, ca doar nu contorizez raspunsuri, si nu am acum timp sa caut prin volumele vechi ale subiectului.

Zau, nu va suparati pe mine, dar e mai important asta decat subiectul subiectului?





Hobby

******************************************
www.youtube.com/watch?v=IeVt9UEUh-8" target="_blank">
"If you wanna make the world a better place,
Take a look at yourself and then make a Change"



" MORE"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns dariaevelin spune:

of doamne! nici vorba de orgolii! clar ca m-am facut inteleasa gresit!
si da,scriu de cate ori simt sau am ceva de spus. nu ma limitez,nu sufar de orgolii sau mania persecutiei. doar ca de data aceasta chiar am pus o intrebare al carei raspuns l-am asteptat. si intarzia sa apara,asa ca,firesc, am multumit persoanei care mi l-a oferit. firesc,nu?

nevermind, multumesc pentru raspunsuri!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns sweetmelon spune:

Imi da si mie cineva va rog emailul si parola de la contul comun? Am mai zis si eu de vreo 2 ori, dar nu-i bai, inca astept. Pentru mine sunteti grozave oricum si va citesc cu mare placere.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns danat spune:

Sa revenim

Am gasit un mic discurs de-al lui Michael, care m-a rupt. E simplu, e atit de simplu, dar exprima atita bunatate, iubire, iar din inflexiunile vocii se simte ca ceea ce spune acolo nu sunt vorbe aruncate in vant, ci chiar asta simtea!
Omul asta cred ca ajunsese "periculos" de influent pentru unii (cei care lupta pt raul asta care ne copleseste zilnic), atit de multa forta avea asupra multimii. El stia, simtea, ca numai prin iubire, mai ales fata de aproapele nostru, putem reusi. "This is what makes the difference" cum spunea el

Iata linkul unde gasiti si filmuletul, si cuvintele transcrise:
http://www.mjackson.net/words.html




Hobby

******************************************
www.youtube.com/watch?v=IeVt9UEUh-8" target="_blank">
"If you wanna make the world a better place,
Take a look at yourself and then make a Change"



" MORE"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns danielac spune:

am citit si eu ce a scris Bendeac pe blog...excelent punctat... MJ a fost vedeta concertului Madonnei.... tare de tot!
Concertele lui Michael nu o sa le mai realizeze niciodata nimeni in lumea asta si cum Michael a fost si ramane unic niciodata un artist nu va mai fi iubit de atea milioane de oameni din toate colturile lumii acesteia!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns dariaevelin spune:

am pus pozele pe mail.

si mai ceva....poate va ajuta cumva. pentru cine doreste, eu pun la bataie(comand eu, avand cuponul de reducere si pentru voi) reducerea oferita de catre store-ul oficial. acum mi-a venit ideea si poate,cuiva-i va prinde bine.


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anka77 spune:

Citat:
citat din mesajul lui dariaevelin

am pus pozele pe mail.

si mai ceva....poate va ajuta cumva. pentru cine doreste, eu pun la bataie(comand eu, avand cuponul de reducere si pentru voi) reducerea oferita de catre store-ul oficial. acum mi-a venit ideea si poate,cuiva-i va prinde bine.


Daria si tigrutul vesel, Brien



Da-ne link-ul pls sa vedem ce au. Stiu ca a mai fost pus dar sunt in viteza sa caut acum

if you enter this world knowing you are loved and you leave this world knowing the same, then everything that happens in between can be deal with. – Michael Jackson
-He's not coming back
Because he's sleeping with Me
SHA`MONE!!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns dariaevelin spune:

http://michaeljackson.shop.bravadousa.com/

Mergi la inceput