King of Pop Michael Jackson (6)

Raspunsuri - Pagina 12

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns nelia spune:

La asta ma bag si eu: http://i586.photobucket.com/albums/ss305/poetyingem/snapshot20090719161933.jpg

CORNELIA, mami de www.dropshots.com/nelia#date/2009-03-30/13:05:37" target="_blank">AGATA, TUDORA si LISANDRU

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mihutza11 spune:

mai sunteti de coma cu bonurile de ordine ..

Motanik multumesc!

Citat:
citat din mesajul lui iona2005

www.youtube.com/watch?v=AEWCFDG7b2E" target="_blank">http://www.youtube.com/watch?v=AEWCFDG7b2E

e un filmulet in care se sustine ca toti copii sunt ai lui si ca Prince ar avea vitiligo???

copil special in viata mea

chiar nu stiam ca Prince Michael ar avea vitiligo.. desi imi pare rau pt el,daca e asa, pe de alta parte mi-ar parea bine ca macar ar inchide gurile la toti rautaciosii..

si acum am gasit si asta (poate il stiati deja):
http://stirileprotv.ro/show-buzz/michael_jackson/michael-este-tatal-biologic-al-copiilor-sai-vezi-video.html


Mihaela, mamik fericit de Andra - 29 martie 2008

Ratusca mea mih1 si mih2 www.desprecopii.com/POZECONCURS/folderview.asp?folder=ratusca%20din%20viata%20mea&page=10" target="_blank">aici
Pozici
www.onetruemedia.com/shared?p=88ed9962aab40888261d95&skin_id=601&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank">Primul anisor
Povestea americancei

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns purple_blue spune:

Citat:
citat din mesajul lui motanik

Nu era History propunerea sau am visat? Sau ai schimbat?



Astia cu presa lor, chiar asa sa fi cerut o mie de feluri de pastile? chiar asa sa fi fostd e disperat? chiar asa nu isi facea nimic efectul de lua pumni intregi?

--------------------

Andra si bebe Theodora Povestea noastra

Angels wanted to do the moonwalk so God sent one to bring Michael Jackson.




Am schimbat . Sunt nehotarata, ca am prea multe in cap.



"Daca plangi pentru ca soarele a disparut din viata ta, lacrimile te vor impiedica sa vezi stelele."
R. TAGORE

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mihutza11 spune:

daca tot sunteti cu pozele..
de wallpaperul asta ce ziceti?

sau zambetul asta?


Mihaela, mamik fericit de Andra - 29 martie 2008

Ratusca mea mih1 si mih2 www.desprecopii.com/POZECONCURS/folderview.asp?folder=ratusca%20din%20viata%20mea&page=10" target="_blank">aici
Pozici
www.onetruemedia.com/shared?p=88ed9962aab40888261d95&skin_id=601&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank">Primul anisor
Povestea americancei

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cory_box spune:

da vad ca va distrati foarte bine, n-aveti treaba. credeti ca sint ofticata ca nu am participat si eu ? niet, imi pare rau ca tre sa vi-o zic de la nas, dar sinteti sarite de pe fix .de cind citesc de unde am ramas ma tavalesc intr-una...de ris, da oana_n ? nu prin cearsafuri cum zici tu.
si mai ceva oana_n : le zici tare bine : placeri efemere, dragoste simtita prin pori, alea, alea, dar la un moment dat nu am inteles cum cauta Michael dragostea prin gradina Lisei (care gradina, asta-i vreo metafora ?).sau ma rog, lasa ca la mine e 3 noaptea si mi-s cam incilcita la ora asta.

si ca sa nu ziceti ca vin cu mina in buzunar la party-ul vostru :

http://mj-upbeat.com/OurFavoriteMichaelJacksonPhotosPG2.htm



Music is art in words.Michael Jackson's words are masterpieces

I believe Michael is alive.And I don't lose hope

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mj_girl spune:

buna dimineata fetelor
M, I love you more

da ce petrecere aiciva faceti de cap nu gluma
oricum lasati-o balta cu bonurile de ordine ca n-aveti nicio sansa
iata
http://www.youtube.com/watch?v=w_Z8k5ChsX8
come together, come together, m-a chemat si m-am dus
il prefer de o mie de ori "in miscare"decat in poze, oricat de fotogenic ar fi.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Alexia27 spune:

Neatza fan club sarit de pe fix!
Mai, ma uit la voi cum va dati bonuri de ordine si sunt pe jos de ras. Pai voi credeti ca atunci cand pun eu mana pe ceva (fara ganduri , da?) sau pe cineva, dau drumul asa usor? nope, no way! Asa ca mai aveti de asteptat

Asaaa, si ca sa nu va plictisiti asteptand, nu vreti sa facem un top 10 cele mai sexy poze?
A se nota ca se accepta doar poze cu Michael. Persoanele implicate in fan club nu se califica si nici dovezi compromitatoare Michael+ persoane implicate in fanclub (photoshopul face minuni)


I'm alive and I'm here forever

Michael Jackson

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mihutza11 spune:

Cory aceeasi poza ca wallpaperul pe care l-am pus eu .. nu avem gusturi rele deloc!

Ar fi interesant un astfel de top.. dar asa de multe poze sepsi sunt ca nu stiu cum o sa reusim sa facem topul..


Mihaela, mamik fericit de Andra - 29 martie 2008

Pozici
www.onetruemedia.com/shared?p=88ed9962aab40888261d95&skin_id=601&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank">Primul anisor
Povestea americancei

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anka77 spune:

Buna dimineata.
Mey fetelor.....e clar..nu mai avem sanse de vindecare( asta care cineva solicita vindecarea).
Poze sexy ziceti a?
Pai hai sa facem un top 10 atunci,analizam si votam.....la topuri de astea sa tot fii in comisia de votare.
Apropos de photoshop ,gasisem o poza a unei fane cu Michael of course ..foarte tare.. dau un search ... trebuie s-o gasesc si sa v-o arat..mai sunt si altele sarite de pe fix, nu numai noi


if you enter this world knowing you are loved and you leave this world knowing the same, then everything that happens in between can be deal with. – Michael Jackson
-He's not coming back
Because he's sleeping with me DIRTY DIANA
SHA`MONE!!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns purple_blue spune:

Cory_box m-ai cu link-ul tau. Numai ca mi-am sters acum 2 luni toate pozele cu el, am lasat doar filmulete. Treptat tot am salvat din nou. Si acum nu ma mai pot opri.
Alexia cum propui sa facem topul?

Ce parere aveti de melodia de azi?
Stiu ca a fost pe albumul BAD. Am inteles ca au cantat-o intr-un concert impreuna, dar nu gasesc.

"You are the cry that turns to laughter, the sweetness and the morning after"

Mergi la inceput