King of Pop Michael Jackson (6)

Raspunsuri - Pagina 10

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns anka77 spune:

Citat:
citat din mesajul lui purple_blue

intrati ca merita http://www.eternalmoonwalk.com/michael-jackson.

Nu mai inteleg nimic. La birou Sha'mone-ul tau anka77 si citatul erau cu font mai carliontat. De aceea am spus ca iar l-ai stilizat. Acum, acasa il vad normal . Nu inteleg.



"Daca plangi pentru ca soarele a disparut din viata ta, lacrimile te vor impiedica sa vezi stelele."
R. TAGORE

Nici eu

if you enter this world knowing you are loved and you leave this world knowing the same, then everything that happens in between can be deal with. – Michael Jackson
-he's not coming back
Because he's sleeping with me DIRTY DIANA
SHA`MONE!!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns oana_n spune:



Mi se invart toate in cap. Deci de astea imi sunteti.Perfect, ma pun si eu la coada, sa astept. Sa se consemneze pe lista, sunt la pozitia a 4-a? Sau a 5-a? (sa nu va zboare gandu la altceva, ca eu m-am gandit strict la bonu' de ordine).

Ce sa mai formulez idei concrete despre sexualitatea lui, cand vad semnatura lui anka cu sha'mone....se duce totul din cap. Clar fiind perfectionist, nu cred ca ar fi putut iubi in treacat o femeie. Cred ca doar o dragoste simtita prin toti porii si exprimata in tot ce era in jurul lui il putea defini pe deplin. Cam rare astfel de amoruri, mai ales ca e nevoie ca ambii sa simta la fel. Diana Ross a indeplinit toate atributele femeii perfecte, insa nu cred ca a cautat-o si prin gradina Lisei, a lui Brooke sau alta senorita. Din punctul meud e vedere nu il aracteriza pasiunea pur fizica. Eu nu il vad tavalindu-se pe cearsaf cu o tipa, pur si simplu pentru placeri efemere. Cred ca trebuia sa simta un ritm de Beat It in adancul sufeltului ca sa poata rataci sigur pe spatiul dintre tipa si cearsaf. Asa il vad eu.

cory e tare faza cu Maical Gepson. Clar Gepson asta vrajeste toate varstele.

tre sa ma duc in urma sa mai citesc postarea anculinei
ca n-am apucat decat sa arunc un ochi la inceput.

Cam asta mi-a ramas in cap ca deh, memoria e scurta.

Sa se consemneze, sa nu uitati. Sunt la coada, pozitia 5 . Ma dau la o parte doar pentru urgente sau burtici.




Smile, what's the use of crying/You'll find that life is still worthwhile/If you just smile (Smile - Michael Jackson)


Cauta si pastreaza mereu o bucata de cer deasupra vietii tale

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anka77 spune:

Citat:
citat din mesajul lui oana_n



Mi se invart toate in cap. Deci de astea imi sunteti.Perfect, ma pun si eu la coada, sa astept. Sa se consemneze pe lista, sunt la pozitia a 4-a? Sau a 5-a? (sa nu va zboare gandu la altceva, ca eu m-am gandit strict la bonu' de ordine).






Smile, what's the use of crying/You'll find that life is still worthwhile/If you just smile (Smile - Michael Jackson)


Cauta si pastreaza mereu o bucata de cer deasupra vietii tale



Si noi la fel,

if you enter this world knowing you are loved and you leave this world knowing the same, then everything that happens in between can be deal with. – Michael Jackson
-he's not coming back
Because he's sleeping with me DIRTY DIANA
SHA`MONE!!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns danat spune:

Vad ca acum l-au transformat si in www.presseanzeiger.de/pa_bilder/289901-1_org.jpg" target="_blank">alta sursa de castiguri pt unul si altul...



Dana mama lu' Radu Stefan




Hobby

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
www.youtube.com/watch?v=l9lq8oaK5Mw" target="_blank">
"If you wanna make the world a better place,
Take a look at yourself and then make a Change"

"Man in the Mirror" - Michael Jackson

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns motanik spune:

Salutare fetelor!
Am terminat in sfarsit cu capitolul 1 din carte si l-am inceput si 2, care e insa de marimi normale si sper sa il termin maxim poimaine. Cand o sa fie gata si 6, o sa le pun pe toate intr-un document word si o sa-l urc pe mail.
La fel am sa pun si cateva titluri de carti la cererea Mihutzei.

Mai Oana cu tavalitul tau pe cearsaf, ca m-am uitat de 2 ori sa fiu sigura ca am citit ce trebuie Pai asta e problema ta daca nu-l vedeai asa, ca eu de cate ori l-am vazut tavalindu-se cu mine, hahahahaha, ce stii tu!?

Sper sa nu traga cineva care nu-i fan cu ochiul ca sigur ne crede sarite de pe fix, avem fantezii cu cineva care nu mai e...of of, daca pt noi el e inca aici ce sa facem...


Asa, revin la melodia zilei, foarte interesante informatiile despre clip. Eu nu m-am omorat niciodata dupa Beatles, imi plac unele melodii ca sunt nemuritoare dar McCartney a dat bine langa Michael (desi in info alea e o sugestie cum ca ar fi cantat mai bine ca M,, eu zic ca aveau tonurile vocii diferite, nu exista comparatie si daca exista atunci M era ala mai bun, clar), a iesit o melodie faina.


Sunt si eu un punct in portret, de cand a fost pus linkul prima data.

Se apropie 29...

--------------------

Andra si bebe Theodora Povestea noastra

Angels wanted to do the moonwalk so God sent one to bring Michael Jackson.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns danat spune:

Maaaaaai Anka, ia zi tu drept, sotul tau stie ce faci tu cu MJ?

Oana_n si noi, tot cu bonurile de ordine sa stii ca suntem in cap, nici gand de altceva (dar tu la ce te gandeai? cumva la www.nucus.com/funzone/wp-content/uploads/2009/06/michael-jackson-04.jpg" target="_blank">asta ???

Hi hiiiii




Dana mama lu' Radu Stefan




Hobby

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
www.youtube.com/watch?v=l9lq8oaK5Mw" target="_blank">
"If you wanna make the world a better place,
Take a look at yourself and then make a Change"

"Man in the Mirror" - Michael Jackson

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns danat spune:

Motanikule cum, si tu??? Femei tzacanite, da' raaaau, nu asa

Intrebare: cap 6 este la tine, sau este inceput de cineva sa il transcrie? Ca eu nu mai stiu socoteala. Poate mi-l dai mie pe mail daca e tot nepreluat.



Dana mama lu' Radu Stefan




Hobby

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
www.youtube.com/watch?v=l9lq8oaK5Mw" target="_blank">
"If you wanna make the world a better place,
Take a look at yourself and then make a Change"

"Man in the Mirror" - Michael Jackson

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anka77 spune:

Citat:
citat din mesajul lui danat

Maaaaaai Anka, ia zi tu drept, sotul tau stie ce faci tu cu MJ?

Oana_n si noi, tot cu bonurile de ordine sa stii ca suntem in cap, nici gand de altceva (dar tu la ce te gandeai? cumva la www.nucus.com/funzone/wp-content/uploads/2009/06/michael-jackson-04.jpg" target="_blank">asta ???

Hi hiiiii




Dana mama lu' Radu Stefan




Hobby

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
www.youtube.com/watch?v=l9lq8oaK5Mw" target="_blank">
"If you wanna make the world a better place,
Take a look at yourself and then make a Change"

"Man in the Mirror" - Michael Jackson



Danat, cred ca nici cu gandul nu gandeste ca a lui nevasta ,vorba fetelor,viseaza la tavaleli cu Michael in cearsafuri. Saracul cred ca banuieste ca normala nu mai sunt, nu las laptopul din brate( lucru care pana acum il mai faceam ),plus : Michael in combina,Michael in masina,Michael pe desktop, Michael tonuri de apel... si lista continua cu succes ...pan ain dormitor unde ma trezesc brusc

if you enter this world knowing you are loved and you leave this world knowing the same, then everything that happens in between can be deal with. – Michael Jackson
-He's not coming back
Because he's sleeping with me DIRTY DIANA
SHA`MONE!!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns iona2005 spune:

www.youtube.com/watch?v=jgCJ43OayY0&NR=1" target="_blank">http://www.youtube.com/watch?v=jgCJ43OayY0&NR=1
am dat din intamplare peste acest filmulet si m-am intristat pt.ca am inteles ca urma sa faca un film despre copii din orfelinate dupa concertele de la Londra.Pacat ca nici in biografia lui Taraborrelli nu se vorbeste despre actele caritabile facute of,of ma enervez

cat despre bonurile de ordine am o mare rugaminte la voi:sa mi-l lasati mie pe 29 dat fiind faptul ca e ziua noastra,sotul nu va fi acasa iar petrecerea am amanat-o pe duminica asa ca va fi o zii 100% MJ


copil special in viata mea

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns danat spune:

Anka deci si tu esti clasificata drept "dusa 4 ever" ca si mine. Al meu cand aude ceva despre sau cu MJ deja se schimba la fatza. Zice ca deja e sindrom obsesiv ...ete fis, si de-aia nu mai ploua Eu tot gasesc mereu ceva interesant despre el...ce sa fac? Sunt addicted, na!

Iona2005 ok, suntem fete de treaba, numai sa ne anunti, sa nu ti-l obosim prea tare inainte



Dana mama lu' Radu Stefan




Hobby

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
www.youtube.com/watch?v=l9lq8oaK5Mw" target="_blank">
"If you wanna make the world a better place,
Take a look at yourself and then make a Change"

"Man in the Mirror" - Michael Jackson

Mergi la inceput