ce inseamna cercei in vis?

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns 3x3 spune:

buna la toata lumea!
imi cer scuze ca nu am raspuns(am vazut ca mi s-a cerut si mie parerea); am deschis intamplator acest topic.

nu stiu cat de nimerit este sa vorbesc despre vis, ca si experienta mistica, in cadrul acestui topic. insa stiu ca subiectul visul a fost si este este bine venit, din punctul meu de vedere, la experiente mistice!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns szivarvany spune:

3x3, interesant ce scrii.
Eu visez enom de mult si enorm de intortocheat

-------
Daria & felina fioroasa GIULIA(2004 08 16) cu Sela
-------
www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=88028d9eaeae0f93a00846" target="_blank">Port in suflet povestea licuriciului Emma
"Stelele care cad nu pier,
Stelele care cad se duc pe un alt cer"
NU RAMANE INDIFERENT !
AJUTA-L PE BOGDAN SA VADA !

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns 3x3 spune:

Citat:
citat din mesajul lui eunice78

Imi cer scuze de la autoarea topicului, dar am zis sa nu mai deschid un topic nou..
Am visat azi noapte ca m-am dus cu fiul meu cel mic in brate sa cumpar malai la un magazin. Mi-a dat vanzatoarea un ambalaj care era de 4 kg. I-am zis, balmajit, ceva de genul ca mai vreau un kg pt niste bors. La care ea s-a aratat ff bucuroasa (era un magazin mic, de cartier, mirosea urat, a vechi) si a strigat ceva la niste ajutoare. La acel momet au iesit 2 barbati tragand o lada mare neagra in care in diferite pungute erau bucati de carne, medii: de burta, de slanina, 2 pesti fara cap, dar multe). I-am zis vanzatoarei ca eu nu voiam carne, ea a zis ca asta e comanda mea, ca am zis eu ca vreau sa fac bors si ca tot ce e acolo e pt ciorba si ca au muncit mult ca sa mi le aseze, sa le iau. Si atunci eu, fara sa mai comentez, parca eram paralizata, ma gandeam si ca era ea asa de bucuroasa ca ii fac vanzare, am inceput sa bag toata gramada aia de carnuri in sacosa. Ma gandeam in sinea mea ca pretul nu era mare, dar eram ingrozita ca nu o sa pot cara singura si kilogramele de malai si carnea si pe fiul meu cel mic in brate, eram transpirata toata. Cand am ajuns la ultima bucata de carne, care era cea mai mare, i-am zis vanzatoarei ca nu am cum sa o iau si pe aia ca si asa aia e de caine si nu imi place. Ea a zis ca nu ii nimic sa nu o iau, moment la care halca aia s-a transformat intr-un caine care a inceput sa ma latre, dar era vesel, dadea din coada, dupa care a plecat, fugind. Si in timp ce priveam cainele alergand ma minunam cum s-a transformat halca aia in caine si ma gandeam ca pestii aia decapitati nu pareau proaspeti deloc. Si ma gandeam ca am muulte de carat. Si m-am trezit gandindu-ma ce greu era bagajul ala..
Ce pot sa insemne toate astea?

Baietzii mei

visul este foarte...fizic!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns eunice78 spune:

Multumesc frumos, 3x3! Pentru mine are sens ceea ce spui tu!


Baietzii mei

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns 3x3 spune:

Nikole, as prefera daca ai muta visul in rubrica experiente mistice. pentru ca interpretarea este conectata de incercare initiatica! am sa iti raspund acolo.

Mergi la inceput