Puiuti de Randunici 2008!! (302)

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns luny spune:

ce seamana toti 3, Ariel!!!

Iubirea mea, MATEI CRISTIAN - Mufarina Pufarina!(16 martie 2008)


Life is to precious to worry about stupid Shit!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns clauclau spune:

Ce frumosi sunt toti, Ariel!

Naty, mai zici odata de samponul tau dermato cosmetic? Cred ca ceva de genul asta imi trebuie si mie, matreata e putin spus ca am eu, mai degraba coji, multe coji! Coafeza mea mi-a spus ca-s de la oboseala si stres...cred ca greu de tot o sa scap de ele...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mimonix spune:

Iaca-ma-s!
Copilul a mancat si azi, tot caldute/caldicele dar a facut kk de trei ori apos si puturos Dupa dus am vazut si eu mai bine eruptia aia, deci exista nu-i doar o parere si e clar ca apare la cald
Am fost afara cu tot familionul si bine am facut pentru ca asa cum m-am obisnuit deja am parte de niste crize de isterie de neuitat. Tavaleli si urlete in mijlocul aleii cum nu s-au mai vazut cu cauza neidentificata In fine, mai asa/mai asa am fost si afara. Cand am revenit in casa a fost normal.
M-am uitat la Mufa cel vechi si am inteles exact cum sta treaba cu Costica!
Am vazut si trio Paveliuc mama da' ce "gena de gena" la ei acolo Ma bucur ca Oana isi revine usor usor, Doamne ajuta!
Stela n-avem decat un singur patut , imi pare asa rau ca nu te pot ajuta
Citesc si ma crucesc cate zic si fac copilasii vostri Si nu ca incep iar dar al meu nu vorbeste decat strictul necesar si de mers merge tot pe varfuri si tot pe fuga Si colac peste pupaza acum mai face si crize d-astea de personalitate de-mi vine sa mor ca nu stiu ce vrea, ce-i trebuie In fine, om trece si peste asta...s-o face si el mare incet incet
Va pup ca sunt demolata de atatea urlete si urlete si urlete
Noapte buna!
PS Ca sa nu mai zic ca nu papa niciun fruct mai nou, nici pasat ca de muscat nicicand nu s-a obosit. Salata cruda nici pomeneala pentru ca nu mananca bucati, suc de portocale/lamaie nu Iaurt, budinca/gris/piure si de la capat Am terminat-o si cu laptele

Simona,mamica de Teo (15 ani) siVlad Alexandru (UN AN)
www.onetruemedia.com/shared?p=56509686d3840dd2953529&skin_id=601&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank">Vladut si Teo
poze

Acum un an fericirea a batut a doua oara la usa mea

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mimonix spune:

Si acum sa ma scuzati, dar ca sa fiu in ton cu starea mea de spirit ascult si eu o piesa



Simona,mamica de Teo (15 ani) siVlad Alexandru (UN AN)
www.onetruemedia.com/shared?p=56509686d3840dd2953529&skin_id=601&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank">Vladut si Teo
poze

Acum un an fericirea a batut a doua oara la usa mea

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mstela spune:

Multzam fetelor ca sunteti asa saritoare...e clar ca nu voi cumpara patut pliant acum.Mi-a promis si seful meu ca are fetita de 3 ani,numai ca el nu stie daca se intoarce din w-e duminik sau luni (ca de aia e sef)..asa ca nu m-as baza pe el.
Arielce super poza si ce seamana piticii...
Tea a adormit relativ repede si cumintzik....sa vedem la noapte...
Din cursul zilei:dupa ce la pranz a avut reprize de urlete si nu a adormit sub nicio forma la pranz, pe la 18.00 am tras jaluzeaua,m-am intins eu pe canapea,pe ea am pus-o in pat,si dupa cateva plangaceli a adormit...numai ca nu am putut profita si eu sa ma odihnesc,ca a trebuit sa merem la piata si in bazar unde i-am gasit Teei pt munte o bascuta super cu cosoroc si urechi...
M-am echipat sa o scot la plimbare,s-a trezit cu fundul in sus,si ce credeti?nu a fost chip sa ma lase sa o incalt sau sa o urc in carut...abia i-am tras rochia pe ea...statea doar in usa si urla...frateeee...m-am luptat cu ea,dar nu a fost chip sa accepte carutul sau sa o incalt...sa o car in brate pe afara,no way,sa astepte mult si bine...asa ca a ramas in casa,blegutza berbeaca..bineinteles ca seara nu a mancat DELOC,bine ca cica a mancat dimi si la pranz....mdea...m-am descarcat,ma duc sa ma culc ca cine stie ce noapte ma asteapta.
Nb.


mami de TEA (1.04.08)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns luny spune:

mimo calmaaa, eee??!! salata cruda a mancat-o maruntita la robot, nu pasata cu mixerul, dar maruntita bine!! daca simtea bucata prea tare si mai maricica, riscam si eu s-o scoata afara, dara asa a iesit numa bine, a fost si zemoasa combinatia, de la rosie, si am pus si paine faramitata...incearca asa, poate chiar merge! in rest, cu portocalele, lamaile, e chestie de gusturi!

Iubirea mea, MATEI CRISTIAN - Mufarina Pufarina!(16 martie 2008)


Life is to precious to worry about stupid Shit!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bubu05 spune:

Ce bucuroasa sunt!
De vreo saptamana, inainte de baie, Vladut face pipi la wc (din picioare ) si Stef sta si se uita la el. Si ce-mi vine mie, sa-l pun pe Stef pe colacelul reductor si sa incep sa-i fac galerie El sta acolo cuminte si da din cap ca "nu" Eiii, in seara asta dupa ce face Vlad, il pun pe Stef pe wc si sta el nitel si se incordeaza si face pupa-l mama pe el!

Mimo, calma, calma! Sigur trec crizele si tavalelile!!
Vlad facea asa! si in parc si acasa cand nu-i convenea ceva! Stefu, ptiu, ptiu, nu face Doar se mai lasa pe vine si plange supalat, dar nu se tavaleste. O sa treaca, va zic, eu! Si o sa-si revina si cu papa, mai lasa-l nitel si nu mai incerca cu fructe, o sa vrea el!

Steluta, imi pare rau ca n-am patut pliant...cu mare placere te ajutam!

Simo, felicitari pentru finii cei noi, sanatosi sa fiti si tu cuminticaaaaaa!!! fara efort, da?

Ariel, chiar ca seamana puiutii!


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Simo27 spune:

Clau,eu am sampon ,balsam si lotiune de cap KRAUTER Aroma de la Life Care.Samponul este cu extract de urzici.Mie mi-a facut f bine ca imi cadea parul (s-ar putea sa fie si de la sarcina),apoi aveam si matreata si coji.Si toate astea le-am facut de la un sampon Klorane,care nu e ieftin...astea 3 mi le-a recomandat coafeza mea,si nu m-au costat mult,chiar putin.Important e ca am scapat de matreata,coji!

Simo,mami de DAVID- 3 iulie 2002,si de SAMUEL -1 martie 2008




Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Simo27 spune:

Ariel,super trio Paveliuc.ce bine seamana intre ei
Simo-Mimo ,o sa biruiesti tu si boala asta
Luny,tare de tot
Oana, pt Stef
.....pleeeeec

Simo,mami de DAVID- 3 iulie 2002,si de SAMUEL -1 martie 2008




Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ramo_cata spune:

luny f tare

ariel ce mult seamana verisorii..mai ales cu alezuta.. pupiuztii mici si dragalasi

stef pt pishulica la wc...eiii ce bine-i prinde cu un fratior mai mare....

mimo daca te linisteste cu ceva nici andru nu papaceste salatele...ai sa vezi ce papacios o sa devina dupa ce o sa-i treaca carcaiashii..fir-ar mama lor.. si multa sanatate si radbadre....


mstela pfiuuu dar e berbecutza rau teo a ta... si sa ai o noapte linistita...



RAMI mamica fericita de puiutz mic si iubit ... ANDREI


http://community.webshots.com/user/ramonika8128

Mergi la inceput