Mamici de fulgusori de nov.dec 2009 (83)

Raspunsuri - Pagina 4

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns laurairina13 spune:

Mai Ramonika, da patita mai esti cu forumeala....Nasol..
Acu ma gandesc si eu, ca doar ce am plecat de la locul de munca, si nu am apucat sa sterg tot de prin calculatorul meu, ca a fost o plecare cam precipitata..adic am intrat in medical, desi nu intentionam asa repede sa plec..Tre sa imi fac timp sa ma duc pe acolo, sa sterg de pe la favorites, ca acolo am adaugat tot felu de linkuri pe unde mai intram... Na' ca am motiv de stress...

Proaspata Doamna!

Laura, 28+ Mara Teodora
poze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns smaranditza spune:

Ramonika, din aceleasi motive - pastrarea anonimatului si "security" - nu vreau sa pun poze pe forumuri, si nici sa dau ff multe informatii personale.


27+

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns laurairina13 spune:

Hmm..eu nu intru azi pe gmail, uite asa, sa nu ma trezesc la lista de 'ssospiciuni'

Proaspata Doamna!

Laura, 28+ Mara Teodora
poze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Avalon spune:

Citat:
citat din mesajul lui Andrecluj

Ramonika, ai dreptate sa fii suspicioasa. Cineva care sterge un email din nestiinta nu stie cum sa il stearga definitiv, asta e garantat. Deci gluma e chiar de prost gust. Plus ca nu erau cine stie ce informatii pe acolo. Oricum, retrimit fisierul. Noapte buna!

24 + Chiara Ada


Multumesc ca ai transmis si fisierul de la mine
Desi am o banuiala ca aceasta gluma proasta va continua...

noapte buna!

***************** Cand prezentul va fi trecut, visele vor deveni realitate*****************

Avalon 25+

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ramonika spune:

foarte bine faceti, nici eu nu mi-am lasat mutra pe aici, dar pe contul "comun" am zis ca-s oarecum sigura...
ma rog, ideea e sa ai grija ce scrii, m-am lecuit cu asta, daca as avea o problema, n-as posta-o aici cu nick-ul acesta. ca deja nu mai sunt anonim pe aici pt. anumite persoane (din Iasi).


Ramonika si pisicile www.flickr.com/photos/11125714@N02/sets/72157601300550848/" target="_blank">Vladutz www.flickr.com/photos/11125714@N02/sets/72157601300550510/" target="_blank">Maritza www.flickr.com/photos/11125714@N02/sets/72157601300550608/" target="_blank">Fulgushor

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns dana n. spune:

Citat:
citat din mesajul lui krelia

de data asta nu m-ai nimerit ...habar n-am cine e adi marin

apropos de acaparare..hai ca il aduc eu in normal ....in aprilie, ma gandeam si eu sa-l botez pe fi-miu...iar dupa episodul de duminica trecuta, cu saaca fetita care s-a inecat de la atata bagat in apa..sai brusc....cochetez din ce in ce mai mult cu ideea de a-i spune popei sa nu-mi bage copilu' decat pana la subtioara...sau, mai mult...doar sa-i dea cu apa pe frunte..desi, la catolici e cu bagatu' in apa.....dar daca reusesc sa-l conving sa nu mi-l bage de tot, tot e o realizare....


krelia 27+ si printesu' mic, Rares-Mihai


Dar cine a inecat fetita? Preotul?

------------------------
29+ David

Albume foto

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ramonika spune:

Citat:
citat din mesajul lui krelia


inca nu am deschis nimic...ca pe mine alta ma mananca...unde-i frate TRASH????.....ca-n yahoo e mai simplu..."mancatzash sufletu'"



sub inbox, starred, apare 6 more. la alea 6 more, dau click pe sageata si apare o lista unde e si "trash".


Ramonika si pisicile www.flickr.com/photos/11125714@N02/sets/72157601300550848/" target="_blank">Vladutz www.flickr.com/photos/11125714@N02/sets/72157601300550510/" target="_blank">Maritza www.flickr.com/photos/11125714@N02/sets/72157601300550608/" target="_blank">Fulgushor

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Andrecluj spune:

N-am trimis eu, sa stii.

Citat:
citat din mesajul lui Avalon
Citat:
citat din mesajul lui Andrecluj
Ramonika, ai dreptate sa fii suspicioasa. Cineva care sterge un email din nestiinta nu stie cum sa il stearga definitiv, asta e garantat. Deci gluma e chiar de prost gust. Plus ca nu erau cine stie ce informatii pe acolo. Oricum, retrimit fisierul. Noapte buna! 24 + Chiara Ada
Multumesc ca ai transmis si fisierul de la mine Desi am o banuiala ca aceasta gluma proasta va continua...noapte buna!***************** Cand prezentul va fi trecut, visele vor deveni realitate*****************Avalon 25+
24 + Chiara Ada

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns krelia spune:

Eu am iesit..gata....sa stiti ca ultimile 2 mailuri sunt cu niste fisiere despre legi gravide, lista bebe....chestii utile....n-am descoperit unde e cosu' de gunoi...ca eram curioasa ce-o fi fost in el .....

oricum, pacat ca se intampla chestiile astea.....chiar nu le vad rostul....

Ramonik, nasol cu patania ta..apropos de asta.....eu va zic de-acum ca pozele cu fi-miu, nascut, nu vor fi publice.....cel putin nu la semnatura....


krelia 27+ si printesu' mic, Rares-Mihai

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Avalon spune:

Andre, scuze, am crezut ca tu ai retransmis...
Multumesc atunci celei care a retransmis fisierul meu, oricine ar fi ea.

***************** Cand prezentul va fi trecut, visele vor deveni realitate*****************

Avalon 25+

Mergi la inceput