Mamici de fulgusori de nov.dec 2009 (83)

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Ramonika spune:

fetelor, iar au disparut mesajele. e ceva necurat la mijloc...

am un prieten la IT. o sa-l rog maine sa verifice IP-urile de pe care s-a intrat in ultimele doua ore din seara asta si sa confrunte cu IP-urile care intra pe forum. descoperim noi cine-i faptasul...


Ramonika si pisicile www.flickr.com/photos/11125714@N02/sets/72157601300550848/" target="_blank">Vladutz www.flickr.com/photos/11125714@N02/sets/72157601300550510/" target="_blank">Maritza www.flickr.com/photos/11125714@N02/sets/72157601300550608/" target="_blank">Fulgushor

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns monis5 spune:

Avalon, Ramonika si fetelor
Eu cred asa: ca mesajele au fost sterse absolut neintentionat. Eu am patit urmatoarele: mi-am forwardat acum o vreme un mesaj de la Simina din nov.dec2009 si am intrat in sent items si l-am sters (pentru ca aveam adresa personala in clar acolo si nu vroiam sa ramana). Bun. Totul frumos, numai ca in momentul in care m-am uitat in inbox, supriza!!!! mesajul se stersese. Asa ca a trebuit sa-l caut in trash si sa-l readuc in inbox.
Atentie deci la gmail pentru ca are un soi de ... features care nu sunt uzuale...



monis 28
acum si cu poze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns dana n. spune:

Citat:
citat din mesajul lui Ramonika

fetelor, iar au disparut mesajele. e ceva necurat la mijloc...

am un prieten la IT. o sa-l rog maine sa verifice IP-urile de pe care s-a intrat in ultimele doua ore din seara asta si sa confrunte cu IP-urile care intra pe forum. descoperim noi cine-i faptasul...


Ramonika si pisicile www.flickr.com/photos/11125714@N02/sets/72157601300550848/" target="_blank">Vladutz www.flickr.com/photos/11125714@N02/sets/72157601300550510/" target="_blank">Maritza www.flickr.com/photos/11125714@N02/sets/72157601300550608/" target="_blank">Fulgushor


Chiar sa fie printre noi asa o rautacioasa care altceva mai bun nu are de facut?

------------------------
29+ David

Albume foto

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ramonika spune:

monis - sper sa fie asa cum zici. insa mesajele iar au disparut in ultima ora.
daca e cineva care a umblat pe acolo si crede ca nu s-a priceput si a gresit ceva, sa zica aici si o ajutam noi, nici o problema.
insa eu is mai suspicioasa de felul meu si inclin sa cred ca s-au sters intentionat. ma rog, eu mi le-am salvat deja, nu ma mai preocupa, doar ca "printzipiu" asa...


Ramonika si pisicile www.flickr.com/photos/11125714@N02/sets/72157601300550848/" target="_blank">Vladutz www.flickr.com/photos/11125714@N02/sets/72157601300550510/" target="_blank">Maritza www.flickr.com/photos/11125714@N02/sets/72157601300550608/" target="_blank">Fulgushor

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ionelamaria spune:

eu sper sa fie vreun virus.... altfel chiar ar fi urat


24+
aniversarea nuntii noastre

sa-l ajutam pe Alex

“Cand ai un copil este ca si cum ai spune: m-am nascut, am gustat din viata si am constatat ca este atat de buna ca merita sa fie înmultita.” Milan Kundera

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns monis5 spune:

Citat:
citat din mesajul lui Ramonika

monis - sper sa fie asa cum zici. insa mesajele iar au disparut in ultima ora.
daca e cineva care a umblat pe acolo si crede ca nu s-a priceput si a gresit ceva, sa zica aici si o ajutam noi, nici o problema.
insa eu is mai suspicioasa de felul meu si inclin sa cred ca s-au sters intentionat. ma rog, eu mi le-am salvat deja, nu ma mai preocupa, doar ca "printzipiu" asa...


Ramonika si pisicile www.flickr.com/photos/11125714@N02/sets/72157601300550848/" target="_blank">Vladutz www.flickr.com/photos/11125714@N02/sets/72157601300550510/" target="_blank">Maritza www.flickr.com/photos/11125714@N02/sets/72157601300550608/" target="_blank">Fulgushor


Eu cred ca cineva nu s-a priceput. Ar trebui sa facem o proba. Daca e asa cum am zis io... daca stersi un forwardat, se sterge si din inbox?!? ca eu atunci m-am alertat pana am pus mesajul inapoi si dupa aia nici ca am mai studiat. (oricum mesajul de care zic nu mai e nici ala in inbox )

monis 28
acum si cu poze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns krelia spune:

de data asta nu m-ai nimerit ...habar n-am cine e adi marin

apropos de acaparare..hai ca il aduc eu in normal ....in aprilie, ma gandeam si eu sa-l botez pe fi-miu...iar dupa episodul de duminica trecuta, cu saaca fetita care s-a inecat de la atata bagat in apa..sai brusc....cochetez din ce in ce mai mult cu ideea de a-i spune popei sa nu-mi bage copilu' decat pana la subtioara...sau, mai mult...doar sa-i dea cu apa pe frunte..desi, la catolici e cu bagatu' in apa.....dar daca reusesc sa-l conving sa nu mi-l bage de tot, tot e o realizare....


krelia 27+ si printesu' mic, Rares-Mihai

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Avalon spune:

Eu cred ca daca ar fi fost sterse din greseala atunci le gaseam in trash, nu? Ca doar cineva nepriceput in ale mailului nu se ducea si in trash si facea aceeasi manevra gresita? Gresesc undeva in rationament?
Aaaa, si inca ceva: sa presupunem ca cineva care nu e familiarizat cu mailul a incercat sa descarce fisierele atasate si a sters din greseala (desi repet, ele trebuiau sa se regasesca uin trash)... atunci cum naiba celelalte mesaje cu atasament, cum ar fi cel al Siminei nu au avut aceeasi soarta? Nu-mi spuneti acum ca informatiile date de celelalte fete au fost mai putin importante si nu au fost descarcate fix in acelasi mod ca si acestea...
So... nu exista nicio explicatie logica in afara celei ca cineva a sters in mod repetat mesajele lui Andre si al meu cu cea mai vadita intentie.
punct.

***************** Cand prezentul va fi trecut, visele vor deveni realitate*****************

Avalon 25+

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ancutza_Bro spune:

Citat:
citat din mesajul lui Ramonika

monis - sper sa fie asa cum zici. insa mesajele iar au disparut in ultima ora.
daca e cineva care a umblat pe acolo si crede ca nu s-a priceput si a gresit ceva, sa zica aici si o ajutam noi, nici o problema.
insa eu is mai suspicioasa de felul meu si inclin sa cred ca s-au sters intentionat. ma rog, eu mi le-am salvat deja, nu ma mai preocupa, doar ca "printzipiu" asa...


Ramonika si pisicile www.flickr.com/photos/11125714@N02/sets/72157601300550848/" target="_blank">Vladutz www.flickr.com/photos/11125714@N02/sets/72157601300550510/" target="_blank">Maritza www.flickr.com/photos/11125714@N02/sets/72157601300550608/" target="_blank">Fulgushor


eu abia am primit azi parola...am intrat o singura data si mi-am downloadat cartea mama si copilul pe care o citesc de vreo cateva ore...sper ca nu am facut prostii pe acolo...oricum din cate am inteles primul mesaj a fost sters ieri... stiu ca pe gmail se pot vdea usor ip-urile de pe care s-a intrat cum zicea si ramonik...eu sper sa fie totusi o greseala...nu cred ca ar face cineva asa ceva cu intentie...poate doar din nestiinta.


Anca 28+ Daria

POZE

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns magdaz_ina spune:

o rugaminte pentru cele din bucuresti (sau orasele mari): ati vazut in farmaciile din romania acele Maternity Towels ( absorbante pentu lohii) care s-ar gasi la mothercare in doua variante, dar cum sa le achizitionezi in romania? si bineinteles, la ce pret?

pt. mamicile vesele din seara asta

Magda 22+ cu
si IARINA 31.01.2006

Mergi la inceput