Pentru copii (hainute, lapte, cosmetice, etc.)-12

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Cinezee spune:

Bine ca mi-ai spus cum se procedeaza ...am sa ma uit cu atentie in acea lista si am sa ma gandesc pe cine aleg

Citat:
citat din mesajul lui LauraNicole


Cineeze,pe prima pagina a topicului este o lista cu copii de ajutat .Simte-te libera sa alegi pe cine vrei sa ajuti si anunti iar noi punem motorasele in functiune si iti dam adresa respectiva sau date .
Bun venit !


pana la mai putin de 2 saptamani

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns LauraNicole spune:

Cu multa placere!Cum stai cu emotiile?In doua sapt se casatoreste si una din prietenele mele si deja e fiarta toata!

Life is something precious so enjoy it and try to take what s good from it!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns malta spune:

Simodina, Alex a primit darul de la tine cu lucrusoare foarte, foarte dragalase si s-au bucurat tare mult. Le sunt de mare folos si iti multumesc, si se roaga pentru tine bunului D-zeu! Toate cele bune si pupici!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Antonia_05 spune:

SIMONIDA:Iti multumim frumos pt coletul primit,o sa-mi fie de mare ajutor port bebe pe care mi lai trimis si balansoarul de alfel!!Multumim foarte mult!!
Pupici pt ingerasi tai!!SI PT TINE DE ALFEL!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ducky spune:

Dani, te rog sa actualizezi listutele pentru ca sunt multe lucruri date deja (daca ai rabdare, ar fi ideal sa trimiti mail la fete sa vezi exact ce mai este disponibil...sau daca citesti in urma ai sa vezi ca s-au tot dat din ele).
Plus ca m-am inscris si eu sa dau hainute 0-3 luni si fetita si baietel.

Diana Maria,mami de GLAD si de ELENA

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ancadragoman spune:

Diana eu am mai dat mail-uri si nu mi-au raspuns la ele

anca de Maria Alexandra (4 noiembrie 2007)
poze si filmulete
povestea nasterii
www.totsites.com/tot/mariadragoman" target="_blank">eu sunt Maria
www.onetruemedia.com/otm_site/start" target="_blank">Montaje Mariuca

VREAU SA NU MAI FIU DIFERIT!!

Are mama o ratusca...
www.desprecopii.com/POZECONCURS/folderview.asp?folder=Ratusca%20din%20viata%20mea&page=2" target="_blank">an1 si an2


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns danielac spune:

Citat:
citat din mesajul lui ducky

Dani, te rog sa actualizezi listutele pentru ca sunt multe lucruri date deja (daca ai rabdare, ar fi ideal sa trimiti mail la fete sa vezi exact ce mai este disponibil...sau daca citesti in urma ai sa vezi ca s-au tot dat din ele).
Plus ca m-am inscris si eu sa dau hainute 0-3 luni si fetita si baietel.

Diana Maria,mami de GLAD si de ELENA


am trimis pm-uri dar cele mai multe fara raspuns!
te trec pe lista imediat pe tine!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns papanash spune:

Dar varsta copiilor pentru care se solicita donatii este actualizata ( varsta lor ) ? In ultima vreme ne-am confruntat cu multe ghinioane, acum a culminat cu mana rupta a juniorului, insa dupa inca 2 saptamani o sa merg si eu sa pun cateva pachete la posta,pentru copilasii mici ( pana intr-un an si jumatate), si lucruri de iarna si de vara. Urmaresc de mult acest topic si sunt la curent cu toate incercarile de fraudare ale unora, de-asta n-am mai intrat sa scriu pe-aici. As dori sa ajut copii care intr-adevar au nevoie de ajutor .

............................................................
Mama de papanas Andreiutz ( 02.10.2007 )


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns danielac spune:

Citat:
citat din mesajul lui papanash

Dar varsta copiilor pentru care se solicita donatii este actualizata ( varsta lor ) ? In ultima vreme ne-am confruntat cu multe ghinioane, acum a culminat cu mana rupta a juniorului, insa dupa inca 2 saptamani o sa merg si eu sa pun cateva pachete la posta,pentru copilasii mici ( pana intr-un an si jumatate), si lucruri de iarna si de vara. Urmaresc de mult acest topic si sunt la curent cu toate incercarile de fraudare ale unora, de-asta n-am mai intrat sa scriu pe-aici. As dori sa ajut copii care intr-adevar au nevoie de ajutor .

............................................................
Mama de papanas Andreiutz ( 02.10.2007 )





o sa cer si actualizarea varstelor, la fiecare care raspunde de copiii respectivi! sper sa primesc raspuns in timp cat mai scurt!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns danielac spune:

Va rog din suflet sa actualizati lista cu cei pe care ii ajutam, varsta si daca toti mai au nevoie de ajutor!

In cazul in care nu primesc raspunsuri pana la finalul saptamanii viitoare, o sa las lista doar cu cei care trimit!
1 Bebe 5 luni in Bucuresti - GABRIELLE4*
2 Bebe 5 luni in Giurgiu - GABRIELLE4 *
3 Bebe 5 luni - BUBURUZICA2005 *
4 Bebe Andreea (mama Rodica) - GABRIELLE4*
5 Antonia (7 sept 2006) - NATY-BLONDY *****
6 Fetita 5-6 luni - EMEE *
7 Gemene 6 luni - TZUNA
8 Stefan (nascut aprilie 2006) - BOCANILA ****
9 Baietel 8 luni - TRINITY
10 Dorin (nascut 25 dec.2004) + varul sau (nascut sept.2005) - BILUTZA28 *
11 Fetita 4 ani - CRSTNGIURCA
12 Bebe - NICOPUSCASU
13 Basi - baietel - NADINA *
14 Triplete - 26 oct.2006 (mama Iulia), Prahova - CRI19 ***
15 Victor 5 ani - Mirella
16 Ana Maria (5luni) - Dolcebaby
17 Madalin Victor (9.10.2007) - Mioarabraila
18 fetita (5 luni) - giuliaelena
19 fetita (3 ani) - florideni
20 Maria (4 ani, 25 kg, ar avea nevoie pe langa scaunul de masina si de pampersi) - ancadragoman
21 Adrian-Alexandru (aproape 3 ani, arata de 4)- Lauranicole
22 Georgiana+Rebeca (gemene,iulie 2006) - Lauranicole
23 Maria(august 2005) - Lauranicole
24 George(august2003) - Lauranicole
25 Adriana(nascuta in 2003, inalta si slaba) - Laurnicole
26 Marin(2002) - Lauranicole
27 Doina (nascuta 2007) - Lauranicole
28 Danutza (nascuta 2003)+ Valentina (nascuta 1995, e clasa a-7 a si premianta), mama singura(vaduva) - Lauranicole
29 Gemeni nascuti in octombrie 2008 (mai au inca 5 frati cu varste cuprinse intre 3 ani si 13, 3 fete si 2 baieti,doua fetite fiind crescute de prietena mea Gabi Ionita-Florina si Madalina, de 3 si 5ani) - Lauranicole
30 Robert Octavian nascut pe 2 septembrie2008 (dar arata cu cel putin 2 luni mai mare ca s-a nascut la 4 kg 500) - Lauranicole
31 Bebe Rares care se va naste in februarie - Lauranicole
32 Teo - 4 ani (108 cm) - ancadragoman
33 bombonica12 - are nevoie de carucior bebe
34 ancadragoman - 2 gemene nascute in martie 2009, 3 baieti de 4,12, 13 ani si doua fete de 6 si 7 ani si 2 baieti de 3 si 10 ani.
35 fetita 4 luni si jumatate - LauraNicole

Mergi la inceput