King of Pop Michael Jackson (5)

Raspunsuri - Pagina 6

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns mj_girl spune:

ma gandesc insa la ceva mic, gen 10*10 cm si nu neaparat pe piept, poate pe maneca stanga

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns motanik spune:

Nelia, presa a vuit la inceput de august ca a obtinut custodia permanenta Katherine. La un search pe google gasesc stirea in zeci de articole deci cred ca nu mai incape dubiu.

--------------------

Andra si bebe Theodora Povestea noastra

Angels wanted to do the moonwalk so God sent one to bring Michael Jackson.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns nelia spune:

Da, stiam ca a obtinut custodia, dar nu stiam daca e permanenta sau nu, nu mai tineam minte daca avea si acest cuvint linga... am cam pierdut sirul stirilor despre MJ pentru ca nu mai am timp... Oh, pai asta e minunat, inseamna ca e al lui legal, ca si ceilalti doi copii, m-am linistit. Sa stii, poti sa rizi sau nu, dar chiar m-am visat intr-o noapte completind un formular prin care ceream adoptia lui Blanket! Exceptind acest lucru, cu drepturile legale asupra copiilor, tot ce am spus in rest ramin, din pacate, in picioare.

mj_girl, poza aia cu el pe virfuri, pe aia sa o pui, dar nu patrata, incearca sa fie doar el si un pic din fundal, pierdut spre margini... pe negru e frumos, lui ii placea negru, dar pe alb cred ca ar merge si mai si si cu o culoare din imagine, scris pe partea cealalta a tricoului un citat MJ sau un gind de-al tau despre el. Hai, ca mi-as face si mie unul... m-ati stirnit!

CORNELIA, mami de www.dropshots.com/nelia#date/2009-03-30/13:05:37" target="_blank">AGATA, TUDORA si LISANDRU

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns nelia spune:

Motanik, iiii, acum am dat clik pe linkul de la semnatura... pai, dea ceea nu vrei tu sa-l infiezi pe Blanket, tu ai deja un exemplar feminin! Sa-ti traiasca micuta, e superba!

CORNELIA, mami de www.dropshots.com/nelia#date/2009-03-30/13:05:37" target="_blank">AGATA, TUDORA si LISANDRU

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns motanik spune:

Multumesc, multumesc, am o maimutica scumpa.
Dar si eu am intrat la tine si tu ai ce imi doresc si eu, 2 fete si-un baiat, asa sper daca ma ajuta Dumnezeu. Sa-ti traiasca, prima poza cu fetele pe patine si piciul langa ele e bestiala, imi place de numa'. Si cea cu balerina pe pat!


p.s. Cine a zis ca nu l-as infia pe Blanket?


Cat despre restul discutiei, suntem de acord in aceast privinta, Michael a gresit cu decizia de a le refuza copiilor dreptul la mama lor. Sunt curioasa insa, la copii sa nu fi ajuns stirile? Sa nu stie ca de fapt Debbie e mama lor? Sa nu fi rasuflat niciodata adevarul?
Oare acum ca Debbie are drept de vizita, lor ce li s-o spune? Ca e mama lor sau?...

--------------------

Andra si bebe Theodora Povestea noastra

Angels wanted to do the moonwalk so God sent one to bring Michael Jackson.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns nelia spune:

Multumesc, multumesc!

Am inteles ca vor apela la serviciile unui psiholog pentru a le fi ajustata mama in viata lor, nu e chiar atit de usor. Dar la tot la Blanket mi-e gindul, ca e si mai cel mai micut, cind i-o vedea pe cei doi cu mama, oare nu se va intreba dar a mea unde e!?!

Se poate sa nu fi ajuns stirile la ei, am citit undeva ca erau crescuti destul de departe de lumea nebuna, aveau o viata de copii normali, se uitau la desene si filme pentru virsta lor, nu la televizor pe toate posturile, citeau, invatau... fata mea cea mare are 8 ani, are televizorul si calculatorul la indemina, dar daca nu-i mai spun eu ce cred ca ar trebui sa stie din lume, nu o intereseaza stirile, ziarele, nici nu cred ca stie sa se duca in afara de jocurile lui... si nu cred ca se va schimba prea mult nici in urmatorii 2-3 ani. Cu atit mai mult cred ca se poate reusi acest lucru, daca cineva tine dinadins sa-i tina deoparte pe copii... si MJ chiar avea si de ce.



CORNELIA, mami de www.dropshots.com/nelia#date/2009-03-30/13:05:37" target="_blank">AGATA, TUDORA si LISANDRU

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mihutza11 spune:

hai ca am ajuns la zi.. si am un talmes-balmes in cap acum..

am citit semnele voastre de intrebare si sunt de acord.. m-am intrebat si eu de decizia asta a lui de a creste copiii fara mama.. motivele scrise de Motanik mi se par rezonabile.. acum ce o fi fost in mintea lui numai el stie..
Nelia ai mare dreptate la faza asta "cind i-o vedea pe cei doi cu mama, oare nu se va intreba dar a mea unde e!?!" ... sa zicem ca acum sunt inca destul de mici si inocenti si inca nu stiu ce sa intrebe.. dar cand or sa fie destul de mari in mod sigur o sa isi puna o mie de intrebari "de ce asa?" etc.. eu una sper sa nu fie prea debusolati atunci si sa o ia pe o panta gresita.. sper sa fie destul de ingaduitori cu tatal lor MJ si sa il iubeasca intotdeauna indiferent de greselile pe care le-a facut.. ca si eu la randul meu desi tata s-a despartit de mama (cand aveam 11-12 ani) tot il iubesc pt ca a avut grija in continuare de noi..

cat despre restul stirilor si eu sunt un pic cam satula de toate speculatiile, prin urmare tot ce am mai aflat stiu de la voi..



Mihaela, mamik fericit de Andra - 29 martie 2008

Ratusca mea mih1 si mih2 www.desprecopii.com/POZECONCURS/folderview.asp?folder=ratusca%20din%20viata%20mea&page=10" target="_blank">aici
Pozici
www.onetruemedia.com/shared?p=88ed9962aab40888261d95&skin_id=601&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank">Primul anisor
Povestea americancei

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mihutza11 spune:

chiar zilele trecute ma gandeam si eu ca nu era in lista Billie Jean ..

si ca tot am revazut concertul de la Bucuresti zilele trecute cu ai mei.. am observat ceva.. la final stiti iesirea de pe scena cand isi ia zborul.. daca va uitati cu atentie la momentul respectiv o sa va dati seama ca nu e el cel care zboara, ci altcineva.. eu initial am zis ca nu-i asa, dar al meu sot nu si nu, ca nu e el.. de n-a dat inainte si inapoi sa ma convinga.. si chiar asa e..

momentul cu pricina e pe la min 4:50, si daca va uitati cu atentie mai inainte(4:40) pe sub cutia aia se vad picioarele inlocuitorului..



na si chiar daca nu e el cel care a zburat, macar a venit cu ideea asta fanatastica de iesire din scena..


Mihaela, mamik fericit de Andra - 29 martie 2008

Ratusca mea mih1 si mih2 www.desprecopii.com/POZECONCURS/folderview.asp?folder=ratusca%20din%20viata%20mea&page=10" target="_blank">aici
Pozici
www.onetruemedia.com/shared?p=88ed9962aab40888261d95&skin_id=601&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank">Primul anisor
Povestea americancei

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Alexia27 spune:

Uau, ce detectivisme pentru ce este evident! :) Vorbesc de mine aici, da? Mihutza, m-am uitat si eu la clipulet. Desi nu el ete cel care zboara, picioarele alea sunt totusi ale lui . Cand se ascunde dupa a doua cutie care se ridica, e tot el; il vezi acolo, pe scena. Daaaar, la a treia cutie nu mai e el. Se vede cand intra in cutie ca inatai paseste peste un prag, ceva, sa se urce pe o platforma, dupa care se vede ca se ghemu.ieste, si chiar se vede putin panza aia neagra sub care se ascunde. Iar cand cutia se ridica, cel care iese, se vede ca se ridica in picioare o data cu cutia.

Da asta asa, de distractie, ca era evident ca nu el pleaca de pe scena. Ce lesinata eram si eu atunci pe stadion si ne isterizam toti in fata altcuiva, cand Mike era backstage!


I'm alive and I'm here forever

Michael Jackson

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mj_girl spune:

buna dimineata fetelor
M, love you forever more

Mergi la inceput