King of Pop Michael Jackson (5)

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns mihutza11 spune:

am fost cam ocupata in ultima vreme.. nu prea am maia vut timp de filmulete.. dar recuperez..

Am vazut tributul de la Budapesta.. parca mai frumos ca la Bucuresti, cei care filmau au lasat loc dansatorilor sa se desfasoare.. na sunt carcotasa , dar asa vad eu.. ne-ma face si noi mari..

Video cu mirele si mireasa - dragut!


ma duc la somn.. m-am luat cu altele si era sa uit sa trimit si mesajul asta scris de cateva ore..


Mihaela, mamik fericit de Andra - 29 martie 2008

Ratusca mea mih1 si mih2 www.desprecopii.com/POZECONCURS/folderview.asp?folder=ratusca%20din%20viata%20mea&page=10" target="_blank">aici
Pozici
www.onetruemedia.com/shared?p=88ed9962aab40888261d95&skin_id=601&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank">Primul anisor
Povestea americancei

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns moana spune:

O trimit cum vrei tu. Prin posta sau prin curier. Poti sa-ti activezi PM-ul? Sau sa-mi trimiti o adresa de e-mail.


Citat:
citat din mesajul lui purple_blue

Citat:
citat din mesajul lui moana

De unde esti? Daca vrei o cumpar si ti-o trimit. In Bucuresti mai este inca pe tarabe.


Citat:
citat din mesajul lui purple_blue

Nu am reusit sa cumpar cartea - Sapt. Financiara -
Oare mai am vreo sansa sa dau de ea?

"Daca plangi pentru ca soarele a disparut din viata ta, lacrimile te vor impiedica sa vezi stelele."
R. TAGORE



Din Arad. Vai, daca ai putea . Sa mi-o trimiti prin curier rapid si iti trimit banii inapoi?!? NU?

"Daca plangi pentru ca soarele a disparut din viata ta, lacrimile te vor impiedica sa vezi stelele."
R. TAGORE

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns danat spune:

Mie mi-a cumparat mama si cartea de la Sapt Financiara Ma stie zuza si femeie nebuna, mare fan MJ asa ca...am de citit! Abia astept, cand mergem la Bucuresti, sa le iau

Vad ca v-a prins flama cu tricoul si pe voi mai tineti minte ce bateam eu campiile acum vreo 2-3 saptamani ca vreau tricou? Dar v-am zis, eu vreau tricoul cu picioarele pe varfuri si sosete cu cristale, de la Billie Jean Sunt tzacanita rau? Neeee




Dana mama lu' Radu Stefan




Hobby

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
www.youtube.com/watch?v=l9lq8oaK5Mw" target="_blank">
"If you wanna make the world a better place,
Take a look at yourself and then make a Change"

"Man in the Mirror" - Michael Jackson

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Anculina spune:

Buna fetelor!
In sfarsit am ajuns si eu la zi cu cititul tuturor capitolelelor, vizionatul tuturor filmuletelor...

Super faza cu mirii!

Mie mi se pare perfecta ideea cu tricoul si cu iesitul in strada, la o anumita ora si sa ne tinem de maini, ca in CRY, foarte touching... Unde va faceti tricoul?

Pup.

Speranta e un lucru bun. Iar lucrurile bune nu dispar niciodata!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mj_girl spune:

eu cred ca imi fac tricoul la unirea, ma duc cu poza si textul pe stick, stiu ca nu dureaza mult, desi am vazut ca sunt siteuri unde se poate comanda on line, nu m-am hotarat asupra foto dar pe spate cred ca scriu asta
"If you wanna make the world a better place
Take a look at yourself, and then make a change"
abia astept

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns purple_blue spune:

Ti-am scris mesaj. Multumesc.


Citat:
citat din mesajul lui moana

O trimit cum vrei tu. Prin posta sau prin curier. Poti sa-ti activezi PM-ul? Sau sa-mi trimiti o adresa de e-mail.


Citat:
citat din mesajul lui purple_blue

Citat:
citat din mesajul lui moana

De unde esti? Daca vrei o cumpar si ti-o trimit. In Bucuresti mai este inca pe tarabe.


Citat:
citat din mesajul lui purple_blue

Nu am reusit sa cumpar cartea - Sapt. Financiara -
Oare mai am vreo sansa sa dau de ea?

"Daca plangi pentru ca soarele a disparut din viata ta, lacrimile te vor impiedica sa vezi stelele."
R. TAGORE



Din Arad. Vai, daca ai putea . Sa mi-o trimiti prin curier rapid si iti trimit banii inapoi?!? NU?

"Daca plangi pentru ca soarele a disparut din viata ta, lacrimile te vor impiedica sa vezi stelele."
R. TAGORE



"Daca plangi pentru ca soarele a disparut din viata ta, lacrimile te vor impiedica sa vezi stelele."
R. TAGORE

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns danielac spune:

va salut dragele mele fane!

ati vazut ultima gaselnita, declaratia pe youtube a doctorului personal al lui MJ???? cica ii e frica si sa raspunda la telefon de cate amenintari a primit...asa ca a ales comunicarea prin youtube...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns danat spune:

Citat:
citat din mesajul lui danielac

va salut dragele mele fane!

ati vazut ultima gaselnita, declaratia pe youtube a doctorului personal al lui MJ???? cica ii e frica si sa raspunda la telefon de cate amenintari a primit...asa ca a ales comunicarea prin youtube...


saracutul de el...ce "mila" mi-esteeeee.....

Dana mama lu' Radu Stefan




Hobby

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
www.youtube.com/watch?v=l9lq8oaK5Mw" target="_blank">
"If you wanna make the world a better place,
Take a look at yourself and then make a Change"

"Man in the Mirror" - Michael Jackson

Mergi la inceput
Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns purple_blue spune:

Am vazut azi dimineata pe yahoo. Deja mi-e scarba de "cazul mortii lui". Totul mi se pare o minciuna. Deja nu mai am filtru, s-a incarcat. Nu mai pot sa intrevad nici un detaliu care ar putea fi adevarat. Cu Politia, cu inmormantarea, concertele, medicul, nu mai imi dau seama care-i manevra. E o zapaceala foarte bine creata.



Citat:
citat din mesajul lui danielac

va salut dragele mele fane!

ati vazut ultima gaselnita, declaratia pe youtube a doctorului personal al lui MJ???? cica ii e frica si sa raspunda la telefon de cate amenintari a primit...asa ca a ales comunicarea prin youtube...


"Daca plangi pentru ca soarele a disparut din viata ta, lacrimile te vor impiedica sa vezi stelele."
R. TAGORE

Mergi la inceput