FIV in Europa (24)

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Avalon spune:

Cristal, noi suntem bine si crestem mari, timpul trece foarte repede... Astept cu nerabdare vesti bune de la voi, asa cum bine a zis Luca, toamna asta sper sa numaram cat mai multi bobocei!

***************** Cand prezentul va fi trecut, visele vor deveni realitate*****************

Avalon 25+

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bytzi spune:

avalon,merci tare mult
eu i-am zis dr meu de la Polisano ca vreau sa iau prednison ,5mg/zi(asa cum mai sfatuit tu) si el mi-a zis daca vreau totusi sa iau, sa iau 10mg /zi,intradevar m-am gindit si eu daca voi obtine o sarcina sa nu am probleme cind le intrerup...
deci dumninica am inceput cu 2,5mg,luni 7,5mg si nu stiu ce sa fac daca sa o mai cresc doza la 10mg
a mai luat cineva 10mg zi?

multumesc mult fetelor pt ajutor



dumnezeu ma va ajuta

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns elenada spune:

hello dragutelor

Va doresc un capitol plin de reusite.

Noi va pupam si va tinem pumnii.

elena fericita de Ana Maria & Matei Stefan

Piticii mei iubiti


Povestea noastra in Tabu

***CAMPANIA NOASTRA *** www.petitieonline.ro/petitie-p28651051.html" target="_blank">PETITIA NOASTRA - semneaza si tu!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bryny spune:

hello fetelor,bine vam regasit mam reintors cu vesti bune!in primul rand Fireyes am repetat analiza inainte sa plec si mia iesit TSH 1,80 deci bn nu?Prof.dr.Wilfried mia spus ca toate analizele sunt K si deja de maine incep stimularea.pe 12 septembrie voi fi la viena o sa fiu a13 zi si pe 15 va fi ET...Ce repede se intapla totul,numi vine sa cred ca a vanit si vremea measa va sp ce mia dat:PRIMOSISTON,FEMIBION,THROMBO ASS,APREDNISLON,CLOMIPHEN,GONALL225,LUVERIS75 si sotului ZITHROMAX.mia sp Prof.ca acesta este un protocol mai simplu dar eu acum nu stiu mi se par atat de multe incat nu prea al vad simplu!fetelor o sa am nevoie de ajutorul vostru,mia explicat si Prof. si asistenta lui graficul de stimulre dar va rog sa ma credeti ca aveam asa marii emotii in cat unele chestii nu leam retinut si aveam atatea intrebari sa le pun dar atunci am uitat complet totul,am vrut sa fac pe desteapta(ceea ce nu sunt)cineva spunea daca esti prost scrie dar eu nu am vrut sa recunosctaote tabletele si injectiile mi leam luat din austria deci prospecte in germanaam vrut sa le iau de acolo toate sa nu alerg pe aici dupa ele.Azi dimineata am aterizat si de maine deja incep din ele sa iau deci a treb sa le iau de acolo...am incredere in voi ca nu ma lasati de izbeliste!daca am ezitat ceva, sa ma intrebati, acum nu stiu ce sa va mai sp sunt f obosita si nu prea mai vad sa tst si nici nu prea sunt lucida parca sunt beata,cred ca asa se manifesta fericirea amestecata cu oboseala....puup

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns LucaLuca spune:

Bryny, mult succes la stimulare!

Daca maine incepi - aduna-te, concentreaza-te si pune pe hartie ce ai de facut, sa nu te incurci in medicamente, dozaje si combinatii (e fiv1 la tine, inteleg?). Te ajutam cu drag, daca stim. Sa pui intrebari concrete.

Iti intelegem emotiile si iti tinem pumnii!

Eu aseara am inceput puregon-ul, am crezut ca e pen-ul la fel ca la gonal - oha, e mult mai complicat, rezervorul cu substanta e separat, exista un fel de tirbuson:)) etc. - a conspectat conjugalu' o juma de ora pana a inteles exact cum trebuie facut.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bryny spune:

fetelor er fi bine pt mine sa zbor inapoi acasa a5a zi de la ET?Astept urgent rasp sami fac programarea la avion azi!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns LucaLuca spune:

Poti sa zbori si a doua zi dupa ET. Au fost fete care au venit cu masina din Austria, prin hartoapele romanesti, imediat dupa ET si asta nu a impiedicat nidarea.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bryny spune:

LucaLuca multumesc, sarmana, asa sa ne ajute Dumnezeu pe toate!Da e primul FIV si cred ca toate la primul FIV nu prea au realizat ce se intampla,ai dreptate o sa scriu ce am de facut de acum incolo!mult succes si tie!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bryny spune:

multumesc LucaLuca acum imi fac programare ce promta ai fost oau

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns LAVINUTZA spune:

pup Luca si toate fetele de aici! sa dea Dumnezeu sa fie o toamna plina de bobocei :)
Multumim elena ca nu ne-ai uitat

Mergi la inceput