Puiuti de Randunici 2008!! (300)

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns clauclau spune:

Am vazut ultimul blues al Andrei, Doamne ce talent poate sa aiba, nu-mi vine sa cred. Neaparat sa il cultivati Mihuta, e tare , tare micuta.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Olgutzika spune:

Gecko Felicitari!!!! Eram precisaaaaaa ! Hai ca ma bag la un piscotel de la matale .

Zoze, abia astept sa ne vedeeem. Ne punem pe marginea drumului cu picii mufati si se va uita lumea la noi ca la urs Bine ca s-a reparat Sufletelul!

Mimo, Naty, sa citesc vesti bune de la voi!!!!

Clau, Dudutz a fost un adevarat gentleman, sa stii . Sa va fie de bine ziua relaxanta, la mai multe!

Adriuta, somn usor! Sa va fie de bine balaceala!!!

Nico, are dreptate Adriuta, NU TE MAI INTORCI. How about that ?

AMR 4 zile pana pe plaja

Olga mamica de Sophie, 25 feb 2008

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns luny spune:

neatza!
uraaaaaa, miha e bine si gecko a trecut examenul!!
mai ramane sa auzim vesti bune de la bolnaviori, tinem pumnii!!
saptamana buna sa aveti!..

Iubirea mea, MATEI CRISTIAN - Mufarina Pufarina!(16 martie 2008)


Life is to precious to worry about stupid Shit!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mihutza11 spune:

Cuscra ma bucur ca v-a placut la piscineala! ce tare la cosit! stiam eu ca e om gospodar Ginerica!

Clau o sa ii cultivam talentul.. sunt convinsa ca asta o sa ii placa sa faca, in rest mai vedem.. dar cica asa-s berbecii, mai artisti ..


Mihaela, mamik fericit de Andra - 29 martie 2008

Ratusca mea mih1 si mih2 www.desprecopii.com/POZECONCURS/folderview.asp?folder=ratusca%20din%20viata%20mea&page=10" target="_blank">aici
Pozici
www.onetruemedia.com/shared?p=88ed9962aab40888261d95&skin_id=601&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank">Primul anisor
Povestea americancei

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mstela spune:

Hello...
Cu intarziere,zic:
LA MULTI ANI MARIILOR SI DERIVATELOR -COPILASI,MAMICI SI ALTI MEMBRI AI FAMILIEI!SA FITI SANATOSI SI SA VA AJUTE MAICA DOMNULUI!
LA MULTI ANI,OANA DRAGA!SA-TI TRAIASCA BAIETII SI SA FII FERICITA IN CONTINUARE ALATURI DE EI 3!


Off,ce mai agitatie a fost pe aici cu viroze,alergie...
Cateva vorbe repede:
Bubu,catelul e din ikea.
Cuscra,bineinteles ca vreau sa ne vedem.De pe 25 vom fi la moeciu.Daca vei putea dupa cerclaj,poate ne vedem pe undeva,intr-o zona rustica (ex.Plaiul foii),sa stam la vorba..nu ne-am propus sa ajungem in Bv, dar vedem noi..vb..Pe mine m-a tinut 5 zile dupa cerclaj ca aveam mici contractii si a preferat sa ma tina pt amestec litic.
Alice,e minunata Thea si tie oca te ocupi asa frumos de ea.
Cata,off,sanatate puilor...sa treaca rapid.Felicitari pt prezentare.
Naty,sper ca e mai bine Iulia.Of,Doamne.Sanatate ei!
Mimo,offf,si voi?Mama lor de bolesnite..Sanatate multa.
Mihu,Andra e fenomenala.E clar ca are talente innascute.
Zoze,aoleu...ce nasol cu alergia..bine ca a trecut repede.Cred ca tare v-ati speriat.
Miha,bine ca esti ok.
Clau,am citit ca mai ai putin si te intorci la serv...pup sa fie decizia corecta.Eu, desi ma simt mai bine acum,lucrand,mai stapana pe mine,mai implinita,sufar extrem de mult de oboseala si imi controlez greeeu nervii,fiindca nu mai ajung deloc sa ma odihnesc..tanjesc dupa cateva ore de somn de refacere.
Noi am fost la tzara in w-e dar nu mai spun cat am obosit acolo,ce
figuri au fost pe Tea..2 zile a baut doar lapte si a mai ciugulit 3 lte de ciorba comuna de pui si seara iaurt cu cereale..noaptea a urlat din nou,dar de data asta si de frig,fiindca daca altadata nu aveam aer noaptea,acum a fost un friiig..i-am dat bluza groasa pe ea..intr-un final am luat-o intre noi si patul era cam ingust,deci am amortit dormind pe o parte.La pranz nu am reusit deloc s-o adorm...apoi,de oboseala maraia intr-una si cadea...oboseala maxima,nene...si stau cu frik maare sa nu se obisnuiasca sa o luam in pat cu noi,asa ca mi-am propus,cu riscul de a avea nopti albe in continuare,sa raman pe canapea langa ea,numai sa nu o mai iau cu noi in pat...Deja a inceput cu ifosele,fiindca aseara am stat,fara exagerare,pana la 00.00 langa ea sa se potoleasca...s-a foit intr-una...Dar Doamne ajuta,bine ca e sanatoasa..pupa mama pe ea de zvarluga.
Inapoi la treaba..Sa aud doar de bine.


mami de TEA (1.04.08)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns luny spune:

ca veni vorba de intors la serviciu....oare sunt chiar singura care nu asteapta deloc evenimentul?..deci, EU NU VREAU INAPOI LA SERVICIU!!..drept ptr care, mai repede de 15 martie, nu ma duc! am inteles ca asa se calculeaza, tre sa vii mai repede cu o zi decat face copilul 2 ani..

Iubirea mea, MATEI CRISTIAN - Mufarina Pufarina!(16 martie 2008)


Life is to precious to worry about stupid Shit!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bubu05 spune:

'Neata!

Gecko, felicitari! Doamne, ce-am mai ras cu pataniile Si multumim pentru tratatie, bune toate!

Steluta, multumesc!

Naty, va tin pumnii!

Mimo, ce face Dudutzu?



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bubu05 spune:

Luny, nici eu nu astept sa ma intorc ma gandesc cu groaza la drumul lung, o ora dus si o ora intors, plus 9 ore de munca , doi copilasi acasa, mancare, curat si alte alea Asa ca pe 18 aprilie sau 19 ma intorc, la anu'!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Olgutzika spune:

Miha, am uitat sa iti spun cat ma bucur ca a iesit ok biopsia aia. Din nou, eram precisaaaaa Sa ai succes cu tratamentul, sa fie ce ai nevoie !!!

Luny, iti e si mai usor sa te intorci la serviciu, daca iti placea ce faceai. Ori parca tu nu erai asa incantata oricum...Nu, sa stii ca nu cred ca ii e cuiva usor sa isi lase copilul acasa/cresa, indiferent de varsta lui. Tu si Muffy aveti marele noroc ca tati are multe zile libere, si va putea sta cu el...Istoria asta cu serviciul e ffff discutabila, la al doilea bebe habar nu am cum o sa fac. Mai ales daca ramane legea asta in vigoare...

Olga mamica de Sophie, 25 feb 2008

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns luny spune:

Mimooo, zi ceva de Dudutz!
asa e, Olga, daca lucrurile erau 'asezate' la job, poate-poate..si, normal, daca aveam un program de om normal, de 8 ore...dar cu 3 ture, inclusiv de noapte, tura de noapte insemnand 3 nopti la rand, cu lucrat sambata, duminica, cum pica, nu stiu cui i-ar arde sa se intoarca...plus sefi comunisti, atmosfera de kkt, sanse de mai bine, sau eventuala ascensiune, sub zero...cam asa e la mine...idee ar fi fost sa-mi gasesc altceva cat stateam in cIC, dar e imposibil cu criza asta... asa ca jobul ptr mine nu e decat sursa de bani, din pacate...
Stela, ..ce we pe voi

Iubirea mea, MATEI CRISTIAN - Mufarina Pufarina!(16 martie 2008)


Life is to precious to worry about stupid Shit!

Mergi la inceput