Burtici fericite de septembrie-octombrie (154)

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns angelli spune:

Aida eu ma simt grasa mare si frumoasa la 32 sapt.Merg si eu la un control dupa 1 sept.


Adrianasi Andreas(28.07.2006)
baby Iannis

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns aidaciolac spune:

Citat:
citat din mesajul lui angelli

Aida eu ma simt grasa mare si frumoasa la 32 sapt.Merg si eu la un control dupa 1 sept.


Adrianasi Andreas(28.07.2006)
baby Iannis
tu grasa ? buna gluma



Aida ... 35+
Poze cu noi
www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=88028d9eaeae0f93a00846" target="_blank">Licurici, te iubesc cu toata fiinta
"Cand schimbati modul in care priviti lucrurile, lucrurile pe care le priviti se schimba" ... si cand reusiti sa ma invatati si pe mine

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns angelli spune:

Ce analize se mai fac in faza asta?Sa merg cu ele la Olaru.
De ex sunt terorizata de toxoplasmoza.Ce mai e pe langa asta de analizat la 32 de sapt?



Adrianasi Andreas(28.07.2006)
baby Iannis

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns raluk16 spune:

Citat:
citat din mesajul lui kemsy

Doamne ajuta pe Maria si Mihail
Raluk, , cum se adauga fotografii, ca nu reusesc sa-mi dau seama???

Gianina 33+ cu Loris Stefan

Loris
Fotografii



login cu user si parola ca la webshots. Si apoi chiar iti apare pe prima pagina "Choose files" si alegi de unde. Implicit e de pe computer. Dupa ce alegi pozele, el le tot uploadeaza. Si mai trebuie apoi doar sa le editezi denumirea. Eu nici nu am mai pus descrieri sau taguri.

30+

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns aidaciolac spune:

Citat:
citat din mesajul lui angelli

Ce analize se mai fac in faza asta?Sa merg cu ele la Olaru.
De ex sunt terorizata de toxoplasmoza.Ce mai e pe langa asta de analizat la 32 de sapt?
pai de ce? nu esti imunizata?
Pe mine nu m-a mai pus sa fac nici o analiza , doar ca acum cand o sa merg o sa imi ia proba din col ... nu stiu de ce daca eu fac cezariana , dar nah



Aida ... 35+
Poze cu noi
www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=88028d9eaeae0f93a00846" target="_blank">Licurici, te iubesc cu toata fiinta
"Cand schimbati modul in care priviti lucrurile, lucrurile pe care le priviti se schimba" ... si cand reusiti sa ma invatati si pe mine

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anco spune:

hello fetele si neatza buna si sa aveti o zi buna
ma bucur sa aud vesti de la mariaI, DD sa fie bine mihail.
luto, , super sfaturile, dar vorba ta, cum dreak sa mai faci mancare si pentru pus in congelator cand eu de maine imi chem cumnata sa gateasca, gravida nemaifiind in stare.

azi noapte m-am chefuit , chiar daca n-am fost la nunta, am ajuns acasa la 5 fara 15.cred ca sunt ultimele fortari, ca mi-o amintesc pe iulika, cum era ea toata ziulica plecata pe te miri unde , asa o fi si la mine, ma apuca acum umblatul si am o putere de nu va vine sa credeti. bine, ca nu plecatul din localitate..., dar asa, pe aici.

anco 35+???? si

poze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns aidaciolac spune:

iulikoooooo 2 randuri proaspata mamica , doar 2 randuri baga aici



Aida ... 35+
Poze cu noi
www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=88028d9eaeae0f93a00846" target="_blank">Licurici, te iubesc cu toata fiinta
"Cand schimbati modul in care priviti lucrurile, lucrurile pe care le priviti se schimba" ... si cand reusiti sa ma invatati si pe mine

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ellenuta spune:



helloo

cine vrea un .. eu il asezonez iara cu saratele cu cascaval ..

aida sunt oripilata ca nu pot crede ca fete de 11 ani pot sa faca asa ceva .. for God's sake .. sunt niste fetite .. Doamne .. unde se indreapta lumea asta?? s-a ajuns la a se considera (de pustoaice) ce virginitatea e o rusine .. si ca trebuie sa scapi cat mai repede de ea .. sper doar ca sa-mi indrum binele fetele si sa aiba capul pe umeri, sa stie sa aleaga intre bine si rau, sa nu se lase influentate de una si alta ...

eu la 11 ani ma jucam cu papusile, faceam mancare din pamant, apa si frunze, jucam elasticul, frunza etc ..

si pe mine m-au tinut ai mei "in frau" ca sa spun asa .. iesiri cu program, la ora cutare esti acasa, nema tabere .. mi-au dat ceva libertate dupa ce am intrat la facultate .. eram prietena pe atunci cu sotul meu si inventam tot felul de chestii ca sa mai stau cu el si sa trag de timp .. dar, daca saream calul, nu mai pupam iesiri 1 saptamana asa ma ma multumeam cu cateva ore de parc sau terasa .. si ce-i mai boscorodeam pe ai mei .. dar, pe de o parte poate au facut bine ..

lucia sa stii ca din tot pepenele de eva, au mai ramas doar falcutele .. in rest, e cam aschimodie .. mai ales acum dupa boala, a slabit vreo 700g .. sanatoasa sa fie ca in rest nu mai conteaza ..

kemsy

anamaria multumesc .. da, 4420g a avut gogosica .. nu stiu daca anna va fi la fel, dr a estimabt intre 3500 si 4000g .. acum mai vedem.

mary cum a fost la nunta??

Elena, mami de Eva Maria (14.01.2008) si 33+ Anna Sophia
Eva
www.youtube.com/user/ellena2006" target="_blank">Eva filmulete

papa bun

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns raluk16 spune:

am gasit o lista luuunnnggaaa de cumparaturi pentru bebe. Stiu ca sunt multe inutile, dar poate mai vin niste idei.

30+

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anamaria1979 spune:

Sanatate Mariei si lui Mihail!
+ 36

Mergi la inceput