Ghiocei de Martie-Aprilie 2009*(48)*

Raspunsuri - Pagina 4

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns chatonel spune:

Neata tufete
La multi ani sarbatoritilor de azi si tuturor Mariilor!
Aris, felicitari pentru dintos si pt carucior!
Dodo, io zic sa te duci la Moeciu, fara sa te mai gindesti ca una si ca alta... mergi si te relaxeaza cu Isa, sa vada si ea alti ghiocei!
Oli, vazut poze cu BBi si fete frumoase la strand
Pisicogri, la multi ani bunicului, distractie placuta!

Famille Dragoon cu Izia, 23 mars 2009

Toulouse, la ville rose

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns chatonel spune:

Citat:
citat din mesajul lui cativ13

De-abia astept sa ne intalnim toooaaate!Ce chitaiala va fi de bebici si ce ,,suet#259; de mamici. Dar taticii?Ei ce-or sa faca?

mami de Silvia Ioana



taticii or sa faca sport cu halberile si gratarele. Mamicile or sa aiba treaba la sporavait!

Famille Dragoon cu Izia, 23 mars 2009

Toulouse, la ville rose

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns olishka spune:

Citat:
citat din mesajul lui cativ13

Cat imi place sa vad ca am ajuns prietenePozele tale,Olga, sunt tare frumoase!
De-abia astept sa ne intalnim toooaaate!Ce chitaiala va fi de bebici si ce ,,suet#259; de mamici. Dar taticii?Ei ce-or sa faca?

mami de Silvia Ioana



O sa stea cu bebicii cand o sa se adune mamele la sueta Nici eu nu cred ce spun



Olga, mamica lui David iepurasul

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gigelica20 spune:

Buna ziua tuturor,

Offf, ce dor mi-a fost de voi!!! Scuze ca nu am mai reusit, dar am avut o sapt mai...depresiva si am cautat sa imi umplu timpul la maxim cu treaba sa nu am vreme sa ma gandesc la nimic altceva.

La multi ani din suflet sarbatoritilor de saptamana aceasta, pupici muuult pentru Dodo, La multi ani si Mariilor ce isi serbeaza azi onomastica. Va dorim sa fiti cu totii sanatosi, voinici voiosi, sa aveti noroc si un dram de minte ca sa stiti ce sa faceti cu norocul...

Noi nu serbam azi Sf Marie, caci e Adormirea, abia pe 9 septembrie ne cinstim (mama, bunicile, matusi, toate sunt Marii). Dar plecam totusi la tara ca e rost de placinte (face mamaia poale'n brau), gretarici cu fripturici...deci o sa ne relaxam.

In rest...voi ce mai faceti? Va invidiez ca va vedeti deja in parc sau la strand. Abia astept sa ne alaturam si noi gastii deja formate. O sa pierd si ziua lui Simina_kin, deh...nu am cum sa vin in Bucuresti inca.

De luni incep sa ii dau Pitonului supa, pana acum a apapt doar suc de morcov si piure de fructe (mar si piersica). Si la noi kk e "diversificat" si prea-parfumat...Face Pitonul cam de 4 ori pe zi kk, asa ca spal la el toata ziua...

Va pupacesc pe toate.




Gigelica(Lucia),mami de Victor-Andrei - Pitonul
30 martie 2009

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns olishka spune:

Citat:
citat din mesajul lui gigelica20

Buna ziua tuturor,

Offf, ce dor mi-a fost de voi!!! Scuze ca nu am mai reusit, dar am avut o sapt mai...depresiva si am cautat sa imi umplu timpul la maxim cu treaba sa nu am vreme sa ma gandesc la nimic altceva.

La multi ani din suflet sarbatoritilor de saptamana aceasta, pupici muuult pentru Dodo, La multi ani si Mariilor ce isi serbeaza azi onomastica. Va dorim sa fiti cu totii sanatosi, voinici voiosi, sa aveti noroc si un dram de minte ca sa stiti ce sa faceti cu norocul...

Noi nu serbam azi Sf Marie, caci e Adormirea, abia pe 9 septembrie ne cinstim (mama, bunicile, matusi, toate sunt Marii). Dar plecam totusi la tara ca e rost de placinte (face mamaia poale'n brau), gretarici cu fripturici...deci o sa ne relaxam.

In rest...voi ce mai faceti? Va invidiez ca va vedeti deja in parc sau la strand. Abia astept sa ne alaturam si noi gastii deja formate. O sa pierd si ziua lui Simina_kin, deh...nu am cum sa vin in Bucuresti inca.

De luni incep sa ii dau Pitonului supa, pana acum a apapt doar suc de morcov si piure de fructe (mar si piersica). Si la noi kk e "diversificat" si prea-parfumat...Face Pitonul cam de 4 ori pe zi kk, asa ca spal la el toata ziua...

Va pupacesc pe toate.




Gigelica(Lucia),mami de Victor-Andrei - Pitonul
30 martie 2009


Gigelico pai cand vii acasa?

Pitonul cacacios

Olga, mamica lui David iepurasul

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns joanna27 spune:

La Multi Ani ! tuturor sarbatoritilor!
Pupam toate Mariile si derivatele si pe cei de sex masculin, si in special pe burtoasa Mariana(Simina).
Aris felicitari pt dintisor si carucior.
Floric Darius e ca el, cand cum, la alt medic nu sa mergem decat dupa 10 sep..deocamdata nu i-am mai dat medicamente si se comporta tot la fel.
Gigilco nu puteti veni la munte in 11-13..? asa as vrea sa pup pitonu...pe bune
Olinska frumoase poze.
Chatonel tu nu vii mama sa smotocim dragoana..hai ca esti aproape din franta de Moeciu..
Pisik ia suculete si pireuri de la Hipp sa iti fie mai usor..eu nu incep diversificare decat dupa intalnire..pana atunci suculete.
Raportez o nopate de rahat cu treziri din ora in ora..am dormit si eu cand a iesit tacsu cu el afara..si acum am tabarat pe net in loc sa .

super obosita de berbecut plangacios DARIUS ANDREI (27.03.2009)

http://picasaweb.google.com/mart.apr09/Darius#

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns olishka spune:

Joanna ma bucur ca veniti la munte Lasa ca o sa stam noi cu plangaciosul, iar tu o sa te odihnesti

Olga, mamica lui David iepurasul

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns joanna27 spune:

Gagici...care ati parolat picasa..Simina sau Monica..vreau si eu un pm cu parola,pls.


super obosita de berbecut plangacios DARIUS ANDREI (27.03.2009)

http://picasaweb.google.com/mart.apr09/Darius#

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns joanna27 spune:

Citat:
citat din mesajul lui olishka

Joanna ma bucur ca veniti la munte Lasa ca o sa stam noi cu plangaciosul, iar tu o sa te odihnesti

Olga, mamica lui David iepurasul


Oli esti o dulce...numai cand o trage fimiu o urlatura sa te tii ..nu stiu daca mai stati a doua oara cu el

Fetele in afara de faptul ca imi e frica de cum o sa faca fimiu la munte.mai am o buba.
Sotu e timid rau si nu stiu cum o sa ii dezleg limba..voi mai aveti careva" specimene " de genu asta? Ca poate intre ei se inteleg.


super obosita de berbecut plangacios DARIUS ANDREI (27.03.2009)

http://picasaweb.google.com/mart.apr09/Darius#

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns novus spune:

Citat:
citat din mesajul lui Pisik06

Hai ca revin si eu, ca eram pe fuga


Novus, cred ca mergem pana la urma. Confirm final cand am zis

Mie mi-e un pic cam teama sa mai plec cu Ana, si la mare ma tot codesc, pt ca se adapteaza f greu si acolo si acasa inapoi si mi-e groaza iarasi de nopti nedormite si zile super maraite, dar cred ca va trebui obisnuita pana la urma....

Mamica minunii Ana Bianca (20.02.2009)

Pozele noastre

Fotografii profesionale evenimente



iuhuhu !!!


Mami lui Alexandra (03.03.09)

Mergi la inceput